Jump to content
Dogomania

Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gameto spokojnie ;) pomogę szukać domków. Ludzie o których pisałam są odpowiedzialni, tylko ja jakoś nie mogę z nimi dojść do porozumienia dlatego też myślę że bez sensu umieszczać ich na liście bo nie wiem w końcu czy psiaka chcą czy nie. Zostańmy więc przy "nie" coby nie robić nadziei. Za to kroi się po cichu z tego co wiem drugi domek Gdyński jeśli Lavinia odbierze telefon bo z tego co wiem nie można się do niej dodzwonić :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kochani napiszcze mi czy bedziecie chcieli skorzystac z mojego transportu jutro bo jest do przewiezienia duzy psiak z Krzyczek do Kołobrzegu którego obiecałam przewieżć już wczesniej i okazało się że może już jechac więc chciałabym im dać odpowiedż.Jeżeli będę jutro dla Was gdzies jechac to umówię się z nimi na inny dzien.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Kochani napiszcze mi czy bedziecie chcieli skorzystac z mojego transportu jutro bo jest do przewiezienia duzy ****k z Krzyczek do Kołobrzegu którego obiecałam przewieżć już wczesniej i okazało się że może już jechac więc chciałabym im dać odpowiedż.Jeżeli będę jutro dla Was gdzies jechac to umówię się z nimi na inny dzien.[/quote]

ja tu nie przewodze wiec nie wiem, bo ten pies potrzebuje transportu i te maluszki tez, nie wiem czy bulwki moga czekac (nie maja chyba gdzie bo DT awaryjny w Wawie jest na 2 szczeniaki i do soboty tylko)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Kochani napiszcze mi czy bedziecie chcieli skorzystac z mojego transportu jutro bo jest do przewiezienia duzy ****k z Krzyczek do Kołobrzegu którego obiecałam przewieżć już wczesniej i okazało się że może już jechac więc chciałabym im dać odpowiedż.Jeżeli będę jutro dla Was gdzies jechac to umówię się z nimi na inny dzien.[/quote]

Wożenie psów z Krzyczek, a nastęnego dnia szczeniąt 8 tyg. tym samym autem to duże ryzyko.

Link to comment
Share on other sites

Postaram się zaraz zadzwonić i dowiedzieć.



A co do tego że DS powinny po pieski same przyjechać to są i plusy i minusy. Minus - nie widzimy warunków
Plus - widać że im zależy skoro tyle jadą

Dodatkowo jeśli np 3 szczeniaki jadą w tamtą stronę dwa na DT i jeden na DS to chyba wolałabym wieźć je wszystkie niż zostawiać tego na DS żeby się nowy domek sam pofatygował.

Powiecie że może DS zabrać wszystkie psy i zawieść do DT - tak, ale zasada ograniczonego zaufania jednak u mnie bierze górę - kilka klusek osobie która podpisuje umowę tylko na jedną....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris'](...) Minus - nie widzimy warunków
Plus - widać że im zależy skoro tyle jadą
(...) tak, ale zasada ograniczonego zaufania jednak u mnie bierze górę - (...)....[/quote]
Minus dalej - nie widzimy człowieka w jego własnym otoczeniu, w takim często okolicznościowo z gęby spada maska miłośnika zwierząt. Czasem wystarczy drobiazg, który zdradza nastawienie do zwierząt lub intencje.
Ostatnio byłam w ciężkim szoku po cudownych rozmowach telefonicznych w kontraście z rozmowami na miejscu. Perełki posypały się niczym asy z rękawa. Domkowi podziękowałam. Tym bardziej Cię rozumiem Viris.
Co do wspomnianego plusa - zależeć może również przyszłemu handlarzowi i rozmnażaczowi. Jak będzie miał wizję zarobku to też ruszy tyłek i pojedzie po psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Dobra rozmawiałam z Lavinią i jest tak:



danka1234 - wieź tego biedaka z Krzyczek - my sobie poradzimy jakoś.

Jagienka - bierz inne tymczasy jeśli możesz, bulwy sobie poradzą.


Dziękujemy za oferty pomocy:loveu::loveu::loveu:


Dziewczyny jeszcze jadą więc nic nie wiadomo. Jestem z nimi w kontakcie, ale mniej więcej plan wygląda tak że dzisiaj potrzebujemy tych tymczasów jak najwięcej z Warszawy. Nawet takich do soboty. I na spokojnie dziewczyny powybierają DT i poplanują gdzie je rozwozić dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Dobra rozmawiałam z Lavinią i jest tak:



danka1234 - wieź tego biedaka z Krzyczek - my sobie poradzimy jakoś.

Jagienka - bierz inne tymczasy jeśli możesz, bulwy sobie poradzą.


Dziękujemy za oferty pomocy:loveu::loveu::loveu:


Dziewczyny jeszcze jadą więc nic nie wiadomo. Jestem z nimi w kontakcie, ale mniej więcej plan wygląda tak że dzisiaj potrzebujemy tych tymczasów jak najwięcej z Warszawy. Nawet takich do soboty. I na spokojnie dziewczyny powybierają DT i poplanują gdzie je rozwozić dalej.[/quote]

"Pospolite ruszenie" trochę opanowane:p

Link to comment
Share on other sites

mar.gajko - ja bym Cię jednak prosiła o nie wypowiadanie się na tym wątku. Po co to robisz? Chcesz nam przeszkodzić? Coś Ci się nie podoba?
Powiedz w prost, a nie pod powłoczką "dobrych rad" walisz pociskami jak z karabinu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']mar.gajko - ja bym Cię jednak prosiła o nie wypowiadanie się na tym wątku. Po co to robisz? Chcesz nam przeszkodzić? Coś Ci się nie podoba?
Powiedz w prost, a nie pod powłoczką "dobrych rad" walisz pociskami jak z karabinu.[/quote]

Wiesz, nawet nei wiem jak na ten Twój post odpowiedzieć.

Forum jest dyskusyjne i otwarte. Wypowiadać się każdy może.
Twoja uwaga jest wybitnie niestosowna, a wręcz trąci zwykłym chamstwem.

Pociski są celne. I z tego jest problem.
Ale wnoszę, iż zniknięcie z wątku moje, jest ustalone z założycielką.
Więc znikam.

I naprawdę tym ****kom życzę rozsądnych działań.

Link to comment
Share on other sites

[B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia - brak transportu

[/B][/COLOR][B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, [U]a może nawet DS jednej dziewczynce - czarno biała - z miotu majowego to z plamką nad ogonkiem jeśli jest dziewczynką to super[/U] - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT- [COLOR=Red][B]Odbiór w Poznaniu( Transport w miarę możliwy ). [/B][/COLOR]

[B]Dorcia44[/B] - możliwy DT - ale dużo obowiązków na głowie.
" Może jeśli nie będzie takiej konieczności, nie obciążajmy jej dodatkowo?"-Gacusiowa ;>

[B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) - [U][B]1 chłopczyk jak najbardziej biały na DS?[/B],[/U] [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR]

[B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR]

[B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT(wcześniej może być u demi) [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR]

[B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT-[B][COLOR=Black] ciemna suczka [/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR]

[B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT ( przetrzymanie przed podróżą) moze być 2 szczeniaczki- [COLOR=Red][B]Warszawa - trzeba dowieźć .[/B][/COLOR]

[B]Jenis [/B]- w razie potrzeby nawet 4 szczeniaczki DT, najlepiej suczki, [U]być może jedna zostanie na DS[/U]- 13 będzie w Warszawie. [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B]
[/COLOR]
[U][B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230, [B]sunia jak najciemniejsza, piesek łaciaty-[/B] [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR][/U]

[B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR]

[B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001- brak transportu

[U]Pysia - DS - chłopczyk- [COLOR=Red]Zawiercie - pojadą po pieska.[/COLOR][/U]

Lothia - krótki, przejściowy DT w [COLOR=Red]Warszawie[/COLOR] - do soboty, dla 2 maluchów.

[SIZE=4][COLOR=DarkGreen]

POMOC W TRANSPORCIE

danka1234 - Słupsk - 20 gr za kilometr.
Viris - Ostrowiec Św - 30 zł za 100 kilometrów.[/COLOR][/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']
Ale wnoszę, iż zniknięcie z wątku moje, jest ustalone z założycielką.
Więc znikam.
[/quote]Dziękuję, pozwoli mi to zająć się tym czym powinnam - czyli pomocy w organizacji DT i potwierdzaniu DS, a nie odpisywaniem na Twoje zaczepki.


Do chama mi wiele brakuje, niestety miałam okazjię takowych poznać i przy nich jestem o "taka tyci tyci".


A proszenia kogoś by opuścił wątek nie muszę z nikim ustalać - ale tym zdaniem wyjaśniłaś moje wątpliwości co do tego dlaczego tak strzelasz ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...