Jump to content
Dogomania

Skrajna bieda, serce dla zwierząt, prosimy o pomoc


GoniaP

Recommended Posts

Najwazniejsze powiedziec tym Panstu, [U]ze jestesmy z nimi, ze jestesmy tacy sami, ze dziekujemy im za to, ze dziela sie tym co maja z psem - jednoczesnie my chcemy podzielic sie z nimi tym co my mamy[/U]. Nalezaloby im powiedziec, ze [U]jestesmy naprawde wdzieczni za ich serce[/U]. Wielu z nas ma dzieci i wie co znaczy nie miec pieniedzy. Pomagamy sobie nawzajem, robimy skladki, wysylamy sobie wzajemnie rozne rzeczy.
To jest pomoc - nikt sie nie lituje nas czyms na czym nie powinien.

Link to comment
Share on other sites

Co do karmy dla suni ,to w najblizszym czasie moge zorganizowac pare workow z dowozem . Jesli sunia mloda to nie ma co puszek kupowac bo puszki lepsze dla starszych psiakow . Gonia, napisz mi co moglabym jeszcze zrobic? Watek sie wydluza ,moze konkrety by na pierwsza stronke wrzucil??Moge dac tez na zapas troche srodkow na odrobaczenie dla suni i na odpchlenie tez jeszcze mam ;). Obrozke przeciwpchelna i przeciw kleszczom??Co tam jeszcze trzeba??Fajna smycz i obroze dla suni ??Widze ze nie ma misek wiec to tez zapakuje dla niej . A co do dzieci ,to faktycznie rozmiary by sie przydaly ,to wtedy bysmy ladna niespodzianke mogli dziewczynkom zrobic .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Gdzie mieszkasz? ew. możemy umówić sie w Nadarzynie lub w okolicy; gdzie Ci będzie najdogodniej
EMIR[/QUOTE]

Nowa Iwiczna :-) Jak juz zbiore wszystko do kupy (chce jeszcze dzieciom kupic cos do szkoly, to sie na pewno nie zmarnuje), to dam znac, ok?

A co z karma dla suni? Tez bedzie kupiona z tej naszej skladki, czy kupic cos?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Co do karmy dla suni ,to w najblizszym czasie moge zorganizowac pare workow z dowozem . Jesli sunia mloda to nie ma co puszek kupowac bo puszki lepsze dla starszych psiakow . Gonia, napisz mi co moglabym jeszcze zrobic? Watek sie wydluza ,moze konkrety by na pierwsza stronke wrzucil??Moge dac tez na zapas troche srodkow na odrobaczenie dla suni i na odpchlenie tez jeszcze mam ;). Obrozke przeciwpchelna i przeciw kleszczom??Co tam jeszcze trzeba??Fajna smycz i obroze dla suni ??Widze ze nie ma misek wiec to tez zapakuje dla niej . A co do dzieci ,to faktycznie rozmiary by sie przydaly ,to wtedy bysmy ladna niespodzianke mogli dziewczynkom trobic .[/quote]
Dzięki niufek :loveu:
Możesz mi jeszcze wynająć halę by to wszystko pomieścić :evil_lol:
Jutro zrobię wywiad i wszystko napiszę.
Wiem, że ta kobieta pracuje 4h dziennie, więc mam nadzieję, że ją zastanę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Co do karmy dla suni ,to w najblizszym czasie moge zorganizowac pare workow z dowozem . Jesli sunia mloda to nie ma co puszek kupowac bo puszki lepsze dla starszych psiakow . Gonia, napisz mi co moglabym jeszcze zrobic? Watek sie wydluza ,moze konkrety by na pierwsza stronke wrzucil??Moge dac tez na zapas troche srodkow na odrobaczenie dla suni i na odpchlenie tez jeszcze mam ;). Obrozke przeciwpchelna i przeciw kleszczom??Co tam jeszcze trzeba??Fajna smycz i obroze dla suni ??Widze ze nie ma misek wiec to tez zapakuje dla niej . A co do dzieci ,to faktycznie rozmiary by sie przydaly ,to wtedy bysmy ladna niespodzianke mogli dziewczynkom trobic .[/quote]

Niufek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Dzięki niufek :loveu:
Możesz mi jeszcze wynająć halę by to wszystko pomieścić :evil_lol:
Jutro zrobię wywiad i wszystko napiszę.
Wiem, że ta kobieta pracuje 4h dziennie, więc mam nadzieję, że ją zastanę.[/quote]

Sprawdz czy maja prad ,a jesli tak to czy maja lodowke ,zamrazarke no i wiesz , patrz wszedzie co im brakuje i pisz .

Link to comment
Share on other sites

Goniu, a mogłabyś delikatnie podpytać Panią, co jest im najbardziej potrzebne?
Żywność, środki czystości, ubrania???
Dziewczynkom wyprawki szkolne się przydadzą, to wszystko jest drogie (zeszyty, farby, bloki... i inne) Czy one mają podręczniki?

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam i się poryczałam :placz: Chcę pomóc ale właściwie to już wszystko załatwiliście -mieszkam niedaleko w Szamotułach i codziennie dojeżdżam do Poznania - transport między Poznaniem a Sadami też mogę zapewnić . Jeżeli sunia będzie potrzebowała jakiś leków - takich z "ludzkiej" apteki to dajcie znać kupię i dowiozę . Przepraszam , że tak nieskładnie piszę ale nie mogę się pozbierać :shake: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Goniu, a mogłabyś delikatnie podpytać Panią, co jest im najbardziej potrzebne?
Żywność, środki czystości, ubrania???
Dziewczynkom wyprawki szkolne się przydadzą, to wszystko jest drogie (zeszyty, farby, bloki... i inne) Czy one mają podręczniki?[/quote]

Gonia jutro podpyta. Może się urwę i pojadę z Nią. Jechaliśmy po psa.. Na miejscu zmieniliśmy zupełnie podejście do problemu./ a mieliśmy nawet zamówiony radiowóz/ A to co się dzieje to schock. Nie jesteśmy przygotowani na wszystkie pytania. Postaramy się jutro. My chcieliśmy psa zabrać a teraz mamy pomagać biednej rodzinie.
Rany ale cuda. Dzięki wszystkim. Dopniemy to na ostatni guzik.

Dzięki za wsparcie i poparcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saganka']Nowa Iwiczna :-) Jak juz zbiore wszystko do kupy (chce jeszcze dzieciom kupic cos do szkoly, to sie na pewno nie zmarnuje), to dam znac, ok?

A co z karma dla suni? Tez bedzie kupiona z tej naszej skladki, czy kupic cos?[/quote]
Ok; daj znac kiedy będziesz gotowa - podjadę
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota w-l']Przeczytałam i się poryczałam :placz: Chcę pomóc ale właściwie to już wszystko załatwiliście -mieszkam niedaleko w Szamotułach i codziennie dojeżdżam do Poznania - transport między Poznaniem a Sadami też mogę zapewnić . Jeżeli sunia będzie potrzebowała jakiś leków - takich z "ludzkiej" apteki to dajcie znać kupię i dowiozę . Przepraszam , że tak nieskładnie piszę ale nie mogę się pozbierać :shake: .[/quote]
Witaj Doroto :)
Dziękujemy:) Dam znać w razie czego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Nie wiem czy mają prąd, jutro zapytam.
Czeka nas bardzo trudne zadanie, i przyznam się, że nie wiem czy dam sobie radę...
To trzeba załatwić delikatnie.[/quote]
[SIZE=5][COLOR=blue][B]GONIA [/B]- NIE RÓB MI WSTYDU !![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=blue] TY SOBIE RADY NIE DASZ[/COLOR][COLOR=blue]??! [/COLOR][COLOR=blue][B]ŻARTUJESZ !!??[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]EMIR[/COLOR]

[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Dowiedziałam się od Donvitowa,że dzieci,to [SIZE=3][B]dziewczynki w wieku 6,8 i 10 lat![/B][/SIZE]
Więc ciuszki dziewczęce będą potrzebne!
Myślę,że oprócz wpłat,paczki z żywnościa i karma dla suni.
[B]Dla rodziców może też jakieś ciuchy?[/B]
Gonia-musisz zrobić wywiad jakie rozmiary oraz czego najbardziej aktualnie potrzebują![/quote]

O to juz nam cos daje , dziewczynki w tym wieku ,to mozna na oko okreslic rozmiar :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Dlatego chcemy zabrać sunię do weterynarza... Musimy jednak to zrobić podczas nieobecności dzieci, bo znów pomyślą, że ją zabieramy :placz::placz:
No mówię Wam, że to są dramaty nie do opisania! Musimy się z tym tematem obchodzić jak z jajkiem :placz:[/quote]

NIe doczytałam jeszcze wątku do końca, ale może właśnie wziąć sunię do weterynarza i razem najstarszą dziewczynkę, żeby zobaczyła, że pies też ma swojego lekarza i jak należy w razie choroby zwierzaczka się zachować.
Proszę o adres na który można wysłać paczkę z rzeczami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir'][SIZE=5][COLOR=blue][B]GONIA [/B]- NIE RÓB MI WSTYDU !![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=blue]TY SOBIE RADY NIE DASZ[/COLOR][COLOR=blue]??! [/COLOR][COLOR=blue][B]ŻARTUJESZ !!??[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]EMIR[/COLOR]


[/quote]

Jak mnie nie ma pod" ręką" to się gubi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...