Jump to content
Dogomania

Skrajna bieda, serce dla zwierząt, prosimy o pomoc


GoniaP

Recommended Posts

Banerki:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109965"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3310/naratunekban1wm5.png[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109965"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5152/naratunekban2sw6.png[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109965"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1691/naratunekban3pw7.png[/IMG][/URL]

:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim.
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego odzewu...
Ponieważ nie pamiętam z wczorajszego dnia zbyt wiele, bo cały wysiłek wkładałam w to, by się tam nie pobeczeć, jutro do nich podjadę, pogadam z babką i od razu wszystko Wam przekażę.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, to, co tu się organizuje... nazywa sie społeczeństwem obywatelskim i solidarnością społeczną... Goniu, dowiedz się też, jak wygląda sprawa podręczników i książek... czy szkoła jakoś pomaga tym ludziom, czy wiedzą, gdzie mogą szukać pomocy? MOPR, PCK itp... rozejrzyj się trochę... środki czystości też by im sie przydały pewnie...
Jolu K. spróbuję zebrać paczuszkę... będziesz u Wandul 66?

Link to comment
Share on other sites

A ja nie moge powstrzymac łez.
Boziu, jak te dziewczynki, te dzieciaczki musiały się czuc na poczatku gdy Was zobaczyły i myślały, że zabierzecie sunię...:placz::placz:
Ich dzieciece serduszka, główki...

Taki odzew od wczorajszego wieczoru.To dogomaniacy !!!!!!!!!
Mam tez ubranka po córci.

Link to comment
Share on other sites

A ciotka Gonia bała się jak sobie poradzi!:lol:
Ciotki jesteście kochane- a Gonia teraz niech za Caritas robi!:evil_lol:
Tylko żeby im ci biedni sąsiedzi za bardzo nie pozazdrościli!
Bo jeśli tam same takie bidy mieszkają,to może być jak z jedzeniem w schronie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']A ciotka Gonia bała się jak sobie poradzi!:lol:
Ciotki jesteście kochane- a Gonia teraz niech za Caritas robi!:evil_lol:
Tylko żeby im ci biedni sąsiedzi za bardzo nie pozazdrościli!
Bo jeśli tam same takie bidy mieszkają,to może być jak z jedzeniem w schronie:-([/quote]
Tak sobie własnie myślę, że samochód będę musiała wyprowadzić z garażu, żeby te dary się pomieściły :evil_lol:

No i faktycznie może być problem z tymi sąsiadami... Do nich też trzeba uderzyć i nakazać poprawę warunków ich psów...:shake:

Link to comment
Share on other sites

O rany:loveu: jaki odzew.

Dzieciaczki drobniutkie i szczuplutkie.
Tam się przyda wszystko od A do Z.
Z remontem dadzą sobie radę we własnym zakresie. Pan domu akurat naprawiał starego trabanta koleżanki . Ale pomysł doskonały. Po prostu farby. O materiałach szkolnych nie pomyśleliśmy że to może być dla nich ciężki wydatek.
Gosia kartka i długopis i jutro do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Donvitow?:loveu:
Jak dobrze,że to właśnie Wy tam pojechaliście!!:multi:
Teraz już wszystko będzie dobrze-tak się cieszę:loveu:
Naprawdę jesteśmy rodziną!! Wykłócamy się często,ale w razie potrzeby możemy na siebie liczyć!
Jak dobrze należeć do dogomaniackiej rodziny!

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, zastanawiam sie nad jedzeniem dla nich i nie wiem, czy lepiej wyslac paczke z jedzeniem, czy przeslac Ci Gonia pieniadze, zebys podjechala i kupila... Jak myslicie? Bo jak widac ubranek juz troche miec beda ( ja tez juz szykuje), ale jeszcze cos jesc musza...

Link to comment
Share on other sites

Jak to dobrze, że już nie będą sami ze swoimi problemami!

Oczywiście w miarę możliwości postaram się pomóc.

Tak sobie pomyślałam - może te osoby, które wysyłają paczki, mogłyby dołączyć jakąs pocztówkę czy karteczkę z kilkoma miłymi zdaniami dla Dziewczynek, byłoby Im z pewnością miło.

Jeśli chodzi o koszty wysłania paczek na poczcie są następujące

1kg do 2 kg ekonomiczna - 8 zł, priorytetowa - 9,50 zł
2kg do 5 kg ekonomiczna - 9,50 zł, priorytetowa - 11 zł
5kg do 10kg ekonomiczna - 15 zł, priorytetowa - 17,50zł
10 kg do 15 kg ekonomiczna 19zł, priorytetowa - 21 zł
15kg do 20 kg ekonomiczna - 27 zł, priorytetowa - 30 zł

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Chyba lepiej bedzie wyslac pieniadze, a zywnosc kupic na miejscu.
Czy ojciec dzieci ma pracę? Czy ktos w rodzinie ma jakies stale zrodlo utrzymania? Moze to tez bylaby celowa pomoc, o ile nikt tam pracy nie ma - znalezc jakas robote dla jednego z rodzicow.
Ludzie naprawde biedni nie lubia sie przyznawac do biedy, czy dziewczynka, ktora chodzi do szkoly, ma tam obiady nieodplatne? Czy daloby to sie zalatwic tak, zeby jej rodzice nie musieli prosic sami w szkole o to?
Jesli ktos bedzie szykowal paczke z Krakowa, i bedzie mozliwosc przesylki okazjonalnej, zeby poczty nie wspomagac, dorzuce jakies ksiazeczki dla dzieci, zabawke dla psa. I grosz na zywnosc - przekaze na wskazane konto.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Fiziu co za spotkanie:evil_lol:
Z tymi kartkami to sympatyczny pomysł.
Miałam ostatnio komputer na zbyciu (sprawny w 100%) ale już go podarowałam schronisku. Może to nie jest najpotrzebniejsza rzecz na świecie ale na pewno pomogłaby w edukacji i dostarczyła trochę rozrywki.
Pogadam z moim wujkiem który ma sklep ze sprzętem komputerowym,może coś używanego w dobrym stanie wpadnie mu w ręce.
Co prawda nie wyśle tego pocztą ale wyczytałam,że Jola K. się wybiera przez Częstochowę i może zabrać.
Co o tym myślicie? Przyda się?


[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...