Jump to content
Dogomania

Szczenie Leonbergera-Suzi-niepotrzebna-bez Oczu!!!-w-wa-u Mnie Dt-adopt.przez Myszę


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dena']hop do góry, Suzi!!![/quote]
O WOW! Witaj Denis! Daj cynk, jak zaczniesz rozmyślnie grzeszyć!!!:evil_lol: :evil_lol:
Złapałaś troszkuuuuu oddechu Oktawio??? :-( Odpierniczyło mi na tyle, że zamiast myśleć o psach myślę o Tobie! Melduj się Niezdzieralna Istoto! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za to że tylko wieczorem i to na 10 minut wchodzę na dogo-zdaję tylko info-nie jak wcześniej-ale tak będę miała na najbliższym tygodniu może dłużej nie wiem....
[CENTER]:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:[/CENTER]
[COLOR=magenta][B]Dzisiaj Zuzia została adoptowana przez Myszę-ta która ją wiozła z Piotrkowa i potem odwiedziała ją u mnie-wiozła nas na konsultację do weta, widziałam w jej oczach jak jest w niej zakochana, bała się nieco że nie podoła-ale teraz ma urlop 2 tygodnie, ma dom z ogrodem 150 m kw do tego ogrodzony ogród o pow. 1.500 m kw, 2 pieski: jeden adoptowany drugi Owczarek Niemiecki-kastraty oczywiście, nie mają żadnych dzieci.[/B][/COLOR]
[COLOR=magenta][B]Sama Myszka do mnie dzwoniła-zdaje sobie sprawę że Zuzia potrzebuje potrójnej miłości, wszystkego co najlepsze.[/B][/COLOR]

[COLOR=magenta][B]jutro do niej pojadę by ją zobaczyc-zrobię zdjęcia, dzisiaj mam jeden portret, oto mamusia i tatuś Zuzi:loveu::[/B][/COLOR]
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5672/tnp3140061mr9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::laola:

:laola::laola:


[SIZE=4][COLOR=blue][B]C_U_D_O_W_N_A[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue][B] W_I_A_D_O_M_O_Ś_Ć!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Zyjcie długo i szczeslliwie a Zuzia napewno przyniesie Wam duzooo radosci! Nie ma to jak miłośc od pierwszego wejrzenia!!!:bigcool::bigcool::bigcool::Rose::Rose::Rose:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Oktawio!! To najwspanialsza wiadomość:multi::multi:!
Własny dom prawdziwy!!:loveu::loveu:
Mimo wspaniałych warunków u pani Draabe,to jednak nie to samo co własna rodzina,pełna miłosci!!
Tak się cieszę:multi::multi:!! Ty ciotko zawsze coś ciekawego wymyślisz!

Link to comment
Share on other sites

No szczerze mówiąc to ja wiedziałam, że to się tak skończy od momentu kiedy dwa tygodnie temu zobaczyłam jak mysza i jej mąż noszą Suzi na rękach i jak czule ją przytulają. Miałam nawet nadzieję, że od razu wrócą z nią do Warszawy. Ale co się odwlecze to nie uciecze :)
Dużo szczęścia Kochani :)

Link to comment
Share on other sites

no to wspaniale :))) :loveu: nie inaczej.
niech wszystkie pieski znajdą domki.

pozwolę sobie przypomnieć o Rudziku z Krzyczek,którego sytuacja się skomplikowała.. :(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104517&highlight=rudzik+krzyczki[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cały czas kibicowałam Suzi.. Wierzyłam w mojego Psiego Anioła.Przecież pod jego skrzydłami zawsze są szczęśliwe zakończenia..
A teraz siedzę i lecą mi łzy radości..
:laola::laola:

Suzi badź szczęśliwa..Co ja pisze juz jestem szczęśliwa,bo masz wspaniałych ludzików o ogromnych sercach.Teraz już nigdy nikt cię nie skrzywdzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...