Jump to content
Dogomania

Szczenie Leonbergera-Suzi-niepotrzebna-bez Oczu!!!-w-wa-u Mnie Dt-adopt.przez Myszę


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='epe']
To pies,czy lew?:evil_lol:
Matko,ale ma łapę-jak pacnie to może "utłuc"!!
Cudna sunia z niej będzie! Super-domku,gdzie jesteś?
[/quote]
aaaa to jeszcze szceniaczek:razz::diabloti:!
łapą w zabawie mnie lubi pacac-szczególnie po twarzy-nauczyłam się by po oczach nie dostac-jak dobrze się ustawic-lubię jak łapami mnie obejmuje:eviltong:-jak ostatni myknęła na mnie a ja w kuckach siedziałam - obaliła mnie-a była delikatna!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To nie można czekać,aż podrośnie,bo nam ciotkę Oktawię zadusi:evil_lol:
Ja właśnie mam słabość do wielkich psów,bo jak łapami obejmuja,to jak duże misie! A ja jak byłam mała /a było to strasznie dawno temu:-(/ to nie miałam dużego misia:placz:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']
To nie można czekać,aż podrośnie,bo nam ciotkę Oktawię zadusi:evil_lol:
Ja właśnie mam słabość do wielkich psów,bo jak łapami obejmuja,to jak duże misie! A ja jak byłam mała /a było to strasznie dawno temu:-(/ to nie miałam dużego misia:placz:!
[/quote]
mam już misia w domu-TZ-a:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']dorotikus-nadal nie rozumie problemu widzę:shake:-suka skopana w trakcie ciąży-wyszły genetyczne mutacja-Suzi bez oczu, syrzucone do śmieci, owszem-jest to problem-widzę że rozumuejsz płasko.

nazywam rzeczy po imieniu
aaa jeszcze jedno-skoro tak ważna konsultacja się odbyła w Warszawie u drGarncarza dnia 29 lutego to czemu osoba która przyjechała z Suzi i Sabą nie przypilnowały by zabrac opis konsultacji od doktora?

teraz ja się oczywiście tym zajmę-zdobędę to zaświadczenie.

czy chcecie zdjęcia Suzi? kto z fanów Suzi chce zdjęcia dzisiejsze?:razz:[/QUOTE]

Ja rozumiem problem i nigdzie nie stwierdziłam że wszystko jest ok bo nawet ja z płaskim myśleniem to rozumiem. Kłócę się na temat tego że to MOŻE pracownicy okaleczeją psy i na temat tych ogromnych ilości psów bez oczu które są akurat w Piotrkowie i jak do tej pory nie uzyskałam żadnego potwierdzenia tej tezy ale widzę że nie przeczytałaś dokładnie i że fakty nie są ważne. Ja podałam fakty i w zamian za to zostałam obrażona (za co bardzo dziękuje) . Gdybym myślała płasko nie pożyczałabym kasy żeby mieć na podróż do Warszawy , nie brała bym urlopu. Co do wyników badań , nie zabrałam ich bo spóźniliśmy się do lecznicy ponad 30 min. przez co opóźniliśmy wizyty innych pacjentów i pani doktor powiedziała że po opisy można zadzwonić albo odebrać później. Poza tym wyszliśmy z lecznicy po 18.30 a Mysza która mnie odwoziła do domu musiała wrócić do Warszawy i dlatego i tak nie czekalibyśmy na opisy które można w każdej chwili odebrać . I jeszcze jedno , ciekawa jestem jak ty byś się czuła gdyby ktoś ci zarzucił że krzywdzisz zwierzęta które masz pod swoja opieką podczas gdy ty robisz dla nich wszystko , mnie jest po prostu przykro. Dla mnie to jest płaskie myślenie jak i ocenianie ludzi których się nie poznało a ocenia się ich bardzo łatwo.

Link to comment
Share on other sites

ups brak słów co za skurwiel ma rdosc ze tak oszpeci i kaleke zrobi z psa szczeniaka :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:***** mac ...kiedy to sie skonczy




zabrana z interwencji z co z wlascicielem .....pod sad czy kara mu minier

przyznaje czytałam pocztaek i koninc watku


zal mi suni i reszty psików sa takie slodkie ..skurwieli zabic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotikus'] I jeszcze jedno , ciekawa jestem jak ty byś się czuła gdyby ktoś ci zarzucił że krzywdzisz zwierzęta które masz pod swoja opieką podczas gdy ty robisz dla nich wszystko , mnie jest po prostu przykro. Dla mnie to jest płaskie myślenie jak i ocenianie ludzi których się nie poznało a ocenia się ich bardzo łatwo.[/quote]

A kto ci cokolwiek zarzuca??? gdzie??? w którym miejscu???:crazyeye: co ty - pracownik na etacie jesteś? chyba nie - więc o co ci chodzi?

Dla mnie widok tylu ślepych (naliczyłam tylko 3!!! ale jeszcze poszperam!) psów z TAKIMI OCZAMI to jest szok! to nie są oczy chore normalnie tylko nienormalnie! i wg mnie te oczy są uszkodzone mechanicznie albo ktoś nie umie psów leczyc - i jedno i drugie jest sadyzmem!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ty zarzucasz osobom które ja znam a o których wiem że MOŻE nie uszkadzały psom oczu do eksperymentów . Kiedy poszperasz i znajdziesz dowody na to co tu piszesz będziemy mogły na ten temat dyskutować dalej jak na razie rzucasz swoje MOŻE bezpodstawnie i bez żadnych dowodów. Rozumiem że tylu ślepych psów z chorymi nienormalnie oczami nie ma nigdzie indziej i tu fakty : Saba zapalenie ciałka które otacza oko była leczona właściwymi kroplami zanim pojechała do Garncarza tylko one nie pomogły i racja pracownicy schronu są sadystami bo nie było ich stać na podróż do Warszawy i nie wiedzieli że doktor Garncarz istnieje!!!Saba trafiła do schronu 1.5 roku temu. OCZY SABY :TO NIE USZKODZENIE MECHANICZNE .Suzi ma niewykształcone oczy PRAWDOPODOBNIE na skutek skopania suki we wczesnej ciąży bądź w wyniku PRZEBYTEJ CHROBY W CZASIE CIĄŻY. Jak na razie psem z mechanicznymi urazami jest GIZMO i mam nadzieje że ostatni . Trafił do schronu w styczniu. Widzę że pomimo nie widziałaś tych psów i nie jesteś weterynarzem to i tek wiesz najlepiej. Nie interesuje cie opinia takiego specjalisty jak doktor Garncarz ty wiesz swoje oczy zostały uszkodzone mechanicznie i są chore nienormalnie tak stwierdziłaś więc tak musi być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']wiesz co dorotikus - nie mam ochoty urzadzać tu kolejnego piekiełka - ty wiesz swoje, ja swoje i kończę na tym swoje wywody, a ty udowadniaj to co uważasz za stosowne - mojego zdania nie zmienisz[/QUOTE]

Ja nic nie zarzucałam więc niczego nie muszę udowadniać to raczej twoja rola bo to ty wysnułaś swoje nie poparte faktami tezy .Ja podałam fakty a ty nie !!! Poczekam aż „poszperasz” i udowodnisz swoje zarzuty , czekam z niecierpliwością bo jak na razie widzę czcze gadanie a ŻADNYCH FAKTÓW!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,malutka też bedzie szczęśliwa.Wierze,że jest ktos,komu tak zapadnie w serce jak mnie Brajl.
Ona już znalazłą szczęśliwą rękę,która poprowadziłą ją do lepszego zycia..

Psi Anioł jest z Suzi i będzie ją gorąco wspierał..[U][IMG]http://www.czarna.cyberdusk.pl/forum/images/smiles/heart.gif[/IMG][IMG]http://www.czarna.cyberdusk.pl/forum/images/smiles/aniolek.gif[/IMG][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']
[B][COLOR=green]A ja ze swojej strony przypomnę, że jest to wątek Suzi i prosiłabym o przeniesienie "gorących" dyskusji na PW.[/COLOR][/B]
[/quote]
ale zarazem chcąc nie chcąc Suzi jest na pierwszej-!;)

Dzięki wszystkim któzy wspierają nas-Suzi dzisiaj nie chce jeśc o 10 jadłą ostatni posiłek-dostawałą wcześniej 4 razy na dobę.
o 15-tej dałam jej karmę-odwróciła głowę, spróbowałam sztuczkę i rozsmarowałam łyżeczkę tuńczyka w sosie własnym na wierzchu-moje psy aż się trzęsły jak to widziały-ona łaskawie zlizała nieco z wierchu i absolutnie nie! za godzinę spróbowałam inaczej: namoczyłam karmę (RC dla puppy giant do 12 mies.) i posmarowałam twarożkiem chudym naturanlnym-wcisnęła się w kąt jak miseczkę podsunęłam jej pod nos. potem spróbowałam czy puszki Hills'a nie chce - absolutnie nie, kawałek kurczaka-bleeee. wcześniej zwymiotowała żółcią na pusto już ok.14-tej. zapach siarki-przenika całe mieszkanie, jak kwas, jutro wet. będzie ją konsultował, na pewno jest maxymalnie zarobaczona-szczenię w jej wieku powinno przejśc już co najmniej 5 krotne odrobaczenie (tak jak Jacuszek, po odrobaczeniach, szczepieniach podwójnych, piękne kupy super apetyt).

Brail niech czuwa nad nami-jutro dowiem się konkretów.

jest wspaniałym psem-dla wspaniałej osoby-takiej jaką znalazł Brail-czy jest ktoś taki drugi na ziemi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...