Jump to content
Dogomania

Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Grubba Rybba, wplacé grosik na malenstwo ale potrzebujé kodu SWIFT banku stowarzyszenia. czy on jakos robi postépy? widzé ze na nowych zdjéciach nie lezy juz na chlebie - a moze tylko na chwilé zszedl biedaczek?[/quote]

Emilko, musisz napisać do basi0607. Ona jest założycielką stowarzyszenia i ona może mieć taki kod.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba'][B][COLOR=Red]Aż struchlałam[/COLOR][/B], gdy przeczytałam, że pies za TM. Potem dopiero doczytałam, że nie chodzi o Bobika. Co za ulga.[/quote]
Oj Aguś to przepraszam :oops:
Tylko odpowiedziałam Myszce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

:-(
nie moge.... po prostu czasem juz nie mogę

ten psiak z 6 str będzie mi sie teraz po nocach śnił.:placz:, jutro bym po niego sama pojechała..
Mam pytanie - czy ta cała dokumentacja zdjeciowa - te dziesiątki zdjęć tych NAŻARTYCH psów (te choroby to tez pewnie z przeżarcia!) - które tu sa na dogo znajdują sie takze w dokumentacji sprawy przeciwko Księzopolskiej i Lachowi??najlepiej w zestawieniu ze stanem psa przyjmowanego??? Czy te opisy które tu widzę znajdują sie w zeznaniach???
Basiu - serce - wpłacam Ci dzisiaj 80 zł dla Bobika,. to na razie....

nie będę oryginalna - brak mi słów na to co przeczytałam , po prostu :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Oj Aguś to przepraszam :oops:
Tylko odpowiedziałam Myszce :cool3:[/quote]
Dzięki, choć nie na taką odpowiedź miałam nadzieję.:placz:
Czy Bobik będzie w niedługim czasie leczony, bo już pare osób wpłaciło, chyba sie coś uzbierało.( ja wpłaciłam 80 zł)

Link to comment
Share on other sites

Bobi dostaje to co inne psy tylko w wersji wzbogaconej, rosołki, ryż z mięsem, makaron. Iwonka daje mu dużo warzyw , buraczków, witaminy z własnego ogrodka.
Dzisiaj dzwonila Iwona z b. dobrymi informacjami, otóż Bobi dzisiaj rano usłyszal , że cos sie dzieje za drzwiami / Iwona wypuszczala psy na podwórko/ i delikatnie zaszczekał, chcial iśc z całym towarzystwem. Zalatwil się na dworze i szybciutko do domu. Jutro wizyta u weta i obdukcja lekarska !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']czy Bobi jest u Ciebie na tymczasie?[/quote]
Bobi jest w hoteliku-przytulisku Stowarzyszenia, w którym Basia jest prezeską ( a ja wolontariuszką ;) ) i tak, jest to schronienie tymczasowe.

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:-(:-(:-(......bidulek ..........takie skrzywdzone psie dziecko [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Skrzywdzony to tak, ale dzieckiem chyba nie jest. To dorosły piesek.

[quote name='iwop']przelałam na Bobiego narazie 50 zł.:oops:

Basia a gdzie musiałabys jechac do lepszego weta?

Moze mozna zrobic aukcje cegiełkową na jego leczenie?[/quote]
Dziękujemy, Iwop. :loveu:
Psa musi zbadać wet. elbląski.

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dziś już nie dam rady, ale jutro zrobie bazarek na bobika ..... czytałam już 5 godzin temu, ale brakło mi słów i dopiero teraz przełkłam kluche w gardle.... z kasą u mnie krucho, ale bazarek bedzie .... :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Dziękujemy Klockowa ! :loveu:

[quote name='Puchatek']Banerek dla Bobiego:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105014"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Bobi_banerek_01.gif[/IMG][/URL]

zrobiłem jak było tylko pierwsze zdjęcie. Teraz widzę pojawiły się następne. Jak znajdę chwilkę to zrobię lepszy z tych nowych.[/quote]

Śliczny, dziękujemy Puchatku! :loveu:
(apropo: jeśli ktoś ma czas i chęć, niech zajrzy na wątek Molly i Dolly z mojego podpisu. Byłabym wdzięczna również o wstawienie go do siebie- z góry dziękuję).

[quote name='ksiezycowy']Czy takie marne 15zł przy tych wyższych kwotach się przyda?
Na razie tylko tyle mogę wysłać...[/quote]
Oczywiście, że coś da! Dziękujemy za chęć pomocy! :loveu:

[quote name='basia0607']Uratowane:
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/146/a8f5f368d199e0d7.jpg[/IMG][/URL]

Białasek.
Baśka jak go zobaczyła, to już oczu oderwać nie mogła. Gdy wsypaliśmy karmę do tego boksu, mały podszedł, szczeknął nieśmiało na innego psa, a wtedy wszystkie zleciały się na niego, gryzły po nogach, a Białas zrobił taki lament, pisk i krzyk, że już wiedziałyśmy, że go zabierzemy! Strasznie się bał, trzeba go było niemalże siłą z boksu wyprowadzić. Gdy wsadziliśmy go do samochodu, okazało się, że psa nam nie wydadzą, ale naszczęście jakoś udało się to załatwić!
W samochodzie wcisnął się w kąt bagażnika (mamy combi), włączyliśmy ogrzewanie i spał grzecznie przez całą drogę, a nie była krótka!
[LEFT][B][/B][/LEFT]
[/quote]

Widzę, że oprócz zdjęcia wstawiły ci się też moje słowa-to nic.


[quote name='ARKA'][B]Basiu, Ciebie prosze i innych, slijcie e-mial do Wojewody(ze zdjeciami, opisem). To miejsce MUSI BYC ZAMKNIETE!![/B]
[B]Pamietacie ten dom opieki dla osob starszych, co sie nad nimi znecali, szybko wojewoda to zamknal![/B]

[B]Piszcie, dzwoncie, aby zakonczono tą gehenne zwierzat, spowodowano wydanie decyzje administracyjnych o zamkniecie tego miejsca-KRZYCZKI! [/B]

Wojewoda Mazowiecki
[B]Jacek Kozłowski[/B]
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#810081][email protected][/COLOR][/EMAIL]
pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa

Sekretariat:
tel: 0 22 695 65 88
fax: 0 22 620 37 04
pokój 134

Przyjmowanie interesantów:
Pl. Bankowy 3/5 pok. 238
0/22 695 69 80
0/22 695 69 81
Poniedziałek 14:00 - 17:00[/quote]
Ja napiszę. Będę się motać, ale coś wydukam i podpiszę się za moją mamę.

[quote name='_beatka_']jejku on wygląda strasznie:placz::placz::placz:
dostałam od kolegi z plusa parę fantów, po poniedziałku je wystawię na Bobiego:cool3:[/quote]
Dziękujemy! Korę też powinien zobaczyć wet. i zaradzić coś na sztywną łapę, to nienaturalne.

Baśka, jak będziesz jechać do Elbląga, to zabierz i ją.

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam sie , ze niektorych drażni niezabardzo elegancki koszyk ze zdjęcia Bobiego.Przypomina warunki meliniarskie ! otóż już wszystko tłumaczę. Zdjęcie to bylo robione tego dnia w , ktorym Bobi przyjechal do nas. Musieliśmy zabrać mu karton z chlebem żeby mu nie zaszkodziła ta ilość ktorą chcial zjeść. Na podłodze przy piecu leżała duża koldra. Psy po najedzeniu się zrobiły koope na tę kołdrę z robalami w duzej ilości. Iwona szybko to zabrala , Boibi sie parzestraszył i uciekl pod szafkę. Dałam mu ten prowizoryczny kosz, ktory mialam pod reką ,rzucilam kurtke z polaru . Pies tam się polożyl. Obecnie Bobi śpi na fotelu lub koldrze . Zapewniam Was , że ma bardzo dużo milości od nas wszystkich i opieke.
Nie kupowalam mu poslania bo leki są najwazniejsze , nie liczylam na pomoc z dogo. Nie mialam zamiaru robić Bibiemu wątku, nie lubie wyciagać ręki po pomoc zwlaszcza , ze na dogo jest wiele potrzebujacych. Dopiero Arka mi uświadomiła , że powinnam sprawe Bobiego opisac na Forum.

Podaje wplaty na Bobiego
Wplacili; IWOP - 50 zl, dziekuje
Sprawdzalam w Inteligo , dane są z 30.01, mysle , że jutro będzie więcej wplat.
chce kupic mu poslanie ,miseczki i wszystko co mu bedzie potrzebne do luksusu !

Link to comment
Share on other sites

basiu ja mam piękna metalowa malą miseczkę-kupilam na bazarku ale mojemu BF nie mieści sie w niej morda:evil_lol:;)więc napisz mi na PW adres to wyślę ją Bobiemu:cool3:niech ma chlopak na nowy początek, chciaż uważam, że najważnejsze to doprowadzić go do dobrego stanu psychicznego

Link to comment
Share on other sites

Basu po pierwszym znowu cos wyslę... Piekny koszyk wcale nie jest najważniejszy... najważniejsze, żeby go wyleczyc i dac mu duzo miłości. Nie masz racji, ze nie chciałaś prosic o pomoc - przeciez to nie pomoc dla ciebie tylko dla Bobiego i innych psów... Dogo przecież istnieje tylko po to...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...