Jump to content
Dogomania

11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom


Mada:)

Recommended Posts

Jestem chętna na szukanie i plakatowanie ale na środę.
Nie mam szans na jutro.:oops: Przepraszam.
Jeżeli ktoś będzie chodził, to chętnie się przyłączę. Sama też mogę, tylko nie mam plakatów. Gdyby ktoś miał wydrukowane to będę wdzięczna.
Nie wiem, czy Romek będzie mógł, czy ma już naprawioną drukarkę.
Karusia:loveu: Dzwoniłaś?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 647
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyslalam smsa:oops:
Ja mam plakaty na dzis i jutro mysle starcza.A w nocy we wtorek paulus powiedzial,ze mi podrukuje wiec w srode rano bede je miala...
Wyslalam prosby,by ukazalo sie ogloszenie w Krakowskiej,Dzienniku,juz wysylam do p.Malgosi,zeby w Wyborczej jeszcze.
Zdjecia wyslalam do Kundla.
Dzis jade w jedna strone a w druga edit z agamika za co bardzo dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Karolinko a korporacje TAXI, Straż Miejska ?
Może jakoś Ci pomogę?[/quote]
Straz miejsca zawiadomil chyba Grzegorz.
Myslalam wlasnie tez o TAXI tylko nie wiem jak sie za to zabrac:oops:wogole malo teraz mysle,tylko laze ,biegam......dziekuje,ze myslicie za mnie...bo juz nie wiem co robic...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Straz miejsca zawiadomil chyba Grzegorz.
Myslalam wlasnie tez o TAXI tylko nie wiem jak sie za to zabrac:oops:wogole malo teraz mysle,tylko laze ,biegam......dziekuje,ze myslicie za mnie...bo juz nie wiem co robic...:([/quote]

To ja już zabieram się za korporacje.
Przeczytałam, że Amik nie lubi deszczu! Może nie poszedł daleko, tylko siedzi gdzieś zaszyty?
Ja mogę jeszcze dzisiaj tam jechać. Tylko jutro odpada.

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę, że zawiadomienie taksówkarzy pomoże, może to się wydać śmieszne, ale myślę, że warto popytać miejscowych pijaczków i innych lumpów :oops:, oni cały Boży dzień spędzają w parkach, generalnie dużo przebywają na dworze, może Amika gdzieś widzieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Czy ktoś może ogłosić Amika na naszej klasie?[/quote]
Wysłałam prośbę do Kamilki S.
Ale jeżeli ktoś jeszcze jest na NK, niech też wyśle informację.

Korporacja 96-61 zawiadomiona, będą wieczorem jeszcze raz puszczać komunikat.

Link to comment
Share on other sites

Może jest w Krakowie lokalne radio, które mogłoby nadawać komunikaty o Amiku? U nas był spory odzew nas takie komunikaty, zwłaszcza jak ktoś jeździ po mieście samochodem i słucha radia to później zwraca uwagę na chodzące bez opiekuna psy. Podkreślajcie że tyle lat był w schronisku, to chwyta ludzi za serce i naprawdę chcą pomóc. W Szczecinie zdało egzamin to w Krakowie pewnie też będzie mogło pomóc.

Kurcze u nas tez lało jak Zulka zginęła - plakaty przemakały bardzo szybko i w dodatku sie odklejały zanim ludzie przeczytali. Trzymam kciuki żeby chociaż pogoda się poprawiła a najlepiej żeby Amik sie znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś chciałaby pomóc w szukaniu znajomych dla Amika na naszej klasie to podaję dane potrzebne do zalogowania się na jego profilu:

[COLOR=red][B]loging: AmikPies[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]hasło: amik00[/B][/COLOR]

Do chwili obecnej udało mi się wysłać ok. 500 zaproszeń. Szukając potencjalnych znajomych jako miasto zawsze wpisywałam Kraków, a w rubryce "imię, nazwisko, pseudonim" wpisywałam kolejno hasła:
[FONT=Times New Roman]AGH, [/FONT][FONT=Times New Roman]akademia, [/FONT][FONT=Times New Roman]beagle, [/FONT][FONT=Times New Roman]bokser, [/FONT][FONT=Times New Roman]bokserka, [/FONT][FONT=Times New Roman]boksery, [/FONT][FONT=Times New Roman]czworonogi, [/FONT][FONT=Times New Roman]doberman, [/FONT][FONT=Times New Roman]dobermanka, [/FONT][FONT=Times New Roman]dobermany, [/FONT][FONT=Times New Roman]dog, [/FONT][FONT=Times New Roman]fundacja, [/FONT][FONT=Times New Roman]golden, [/FONT][FONT=Times New Roman]goldeny, [/FONT][FONT=Times New Roman]jamnik, [/FONT][FONT=Times New Roman]jamniki, [/FONT][FONT=Times New Roman]klub, [/FONT][FONT=Times New Roman]konie, [/FONT][FONT=Times New Roman]koń[/FONT][FONT=Times New Roman]kościół, [/FONT][FONT=Times New Roman]kot, [/FONT][FONT=Times New Roman]kotka, [/FONT][FONT=Times New Roman]koty, [/FONT][FONT=Times New Roman]króliki, [/FONT][FONT=Times New Roman]kundelek, [/FONT][FONT=Times New Roman]kundelki, [/FONT][FONT=Times New Roman]labrador, [/FONT][FONT=Times New Roman]labradory, [/FONT][FONT=Times New Roman]oaza, [/FONT][FONT=Times New Roman]owczarki, [/FONT][FONT=Times New Roman]Papież, [/FONT][FONT=Times New Roman]pies, [/FONT][FONT=Times New Roman]przytulisko, [/FONT][FONT=Times New Roman]psy[/FONT][FONT=Times New Roman]schronisko, [/FONT][FONT=Times New Roman]spaniel, [/FONT][FONT=Times New Roman]spaniele, [/FONT][FONT=Times New Roman]spanielka, [/FONT][FONT=Times New Roman]stowarzyszenie, [/FONT][FONT=Times New Roman]suczka, [/FONT][FONT=Times New Roman]suka, [/FONT][FONT=Times New Roman]sunia, [/FONT][FONT=Times New Roman]szczeniak, [/FONT][FONT=Times New Roman]szczeniaki, [/FONT][FONT=Times New Roman]świnki, [/FONT][FONT=Times New Roman]TOZ, [/FONT][FONT=Times New Roman]uniwersytet, [/FONT][FONT=Times New Roman]york, [/FONT][FONT=Times New Roman]yorki, [/FONT][FONT=Times New Roman]ZHP, [/FONT][FONT=Times New Roman]ZHR, [/FONT][FONT=Times New Roman]zwierzaki, [/FONT][FONT=Times New Roman]zwierzęta.[/FONT]

Jeżeli tylko ktoś może pomóc w ogłoszeniach to ja bardzo o to proszę.

Proszę Was również byście dodawali Amika do swoich znajomych i jego profil polecali dalej.
Dane Amika na naszej klasie:
imię: Amik
nazwisko: Zaginął
miasto: Kraków

Jeszcze raz wszystkich proszę o pomoc!

Kaja555 wydrukowała plakaty i część zalaminowała, za chwilę z Grzechem i MagdąH jedziemy na poszukiwania.

Amiku proszę Cię pokaż się nam!

Link to comment
Share on other sites

[B]Amik cały czas kręcił się w okolicy, gdzie mieszkał. Wszędzie były rozwieszone plakaty. Jedna pani, idąc z psem do parku na spacer dzisiaj rano, wzięla ze sobą dodatkową smycz. Amik był w parku - rozpoznała pieska z plakatu i po prostu zapięła mu smycz :multi::multi::multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...