Jump to content
Dogomania

Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Nie wiem co ona ma w swojej glowce ale wiem ze jest zadowolona i spokojna nie boi sie o siebie. Spi spokojnie i to mi daje[/B]
[B]ogromna radosc.Nikt na nia nie krzyczy nie bije!!!![/B]
[B]mysle ze czuje sie bezpieczna.[/B]
[B]jej sposob wygrzewnia na sloncu potwierdza mi moja teze.[/B]
[B]My jestesmy dla siebie stworzone ale potrzebowalysmy czasu aby sie znales.[/B]
[B]pozdrawiam wszystkich ktorzy martwili sie o moja Bialeczke[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka'][B]Nie wiem co ona ma w swojej glowce ale wiem ze jest zadowolona i spokojna nie boi sie o siebie. Spi spokojnie i to mi daje[/B]
[B]ogromna radosc.Nikt na nia nie krzyczy nie bije!!!![/B]
[B]mysle ze czuje sie bezpieczna.[/B]
[B]jej sposob wygrzewnia na sloncu potwierdza mi moja teze.[/B]
[B]My jestesmy dla siebie stworzone ale potrzebowalysmy czasu aby sie znales.[/B]
[B]pozdrawiam wszystkich ktorzy martwili sie o moja Bialeczke[/B][/quote]

ciekawe co moj Bolus ma w swoim wielkim lbie :evil_lol: dzisiaj zostawilam go u mamy bo mi zamek w drzwiach sie popsul i nie moglismy sie do domu dostac (rodzice mieszkaja pietro podemna) a on glupolek myslal chyba ze go tam zostawilam bo taki smutny byl :eviltong: taki gluptas z niego ale jaki kochany ... w sobote spotkalismy sunie DA znajoma mojej Fazy i Bolus jakis taki zly byl :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]D A maja to ze przywiazuja sie do do swojej rodziny.[/B]
[B]sa wierne i kochajace.[/B]
[B]Chico zakochal sie w Bialce ale to nic dziwnego [/B]
[B]ona jest super!!!![/B]
[B]teraz razem biegaja i szczekaja[/B]
[B]zdjecia nie oddaja tego szczescia jakie moge ogladac codziennie.[/B]
[B]To trzeba zobaczyc.!!!![/B]

[B]gdybyscie nie znali Bialki to zaden z Was nie wszedl by na podworko. [/B]
[B]jest taka grozna(tylko szczeka)[/B]
[B]ale ludzie sie jej bija.[/B]
[B]Ale tylko dlatego ze jest DA[/B]

Link to comment
Share on other sites

swoa droga bardzo czekałam na ten dzień ... kiedy biała spojrzy na świat bez krat , kiedy zobaczy ze nic juz jej nie grozi....i ciesze se z nia całym serduszkiem ...:loveu::lol::multi::razz::eviltong:;):multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

a ja dopiero teraz tu trafiłam i łezka mi sie ze szczęścia zakręciła na taki happy end :loveu:

szkoda ze ciocia maciaszkowa nie podesłała wczesniej linka do wątku to bym sobie poprzezywała razem z resztą ciotek :evil_lol:

wiele szczęścia na nowej drodze zycia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']szkoda ze ciocia maciaszkowa nie podesłała wczesniej linka do wątku to bym sobie poprzezywała razem z resztą ciotek :evil_lol:[/quote]A to przepraszam, przepraszam :oops: :oops: :modla: :modla:. Nie wiedziałam, że jesteś taką fanką DA :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzida12']swoa droga bardzo czekałam na ten dzień ... kiedy biała spojrzy na świat bez krat , kiedy zobaczy ze nic juz jej nie grozi....i ciesze se z nia całym serduszkiem ...:loveu::lol::multi::razz::eviltong:;):multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] I teraz dziękuję Ci Magdo za wszystko.... Za dobre myśli i za wieeeeelkie serce. Ty wiesz dlaczego....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka'][B]Tak sie moje myszki zachowuja jak pojedza i maja pelne brzuchy![/B]
[B]To szalenstwo jest strasznie trudno uchwycic na zdjeciach!!![/B][/quote]

cudne są:loveu::loveu::loveu::loveu:

Maciaszek - Rufusowa ostatnio na morderców się przerzuciła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

właśnie :diabloti:

na osiedlu nudy takie...Rufus nie ma sie z kim porządnie poszarpać to sobie patrze na rozne takie wątki i od razu mi lżej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ale widze ze Białka taka łagodniutka jest....nie pobudzi dziewczynka mojej wyobraźni...ide do vectry :diabloti: ;)

maciaszkowa....jak sie zobaczy Twojego Bazyla to nie mozna zostać fanem DA :loveu: a Białeczka z nowym kolegą jak bliźnięta wyglądają :loveu:

cud, miód i orzeszki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']właśnie :diabloti:

na osiedlu nudy takie...Rufus nie ma sie z kim porządnie poszarpać to sobie patrze na rozne takie wątki i od razu mi lżej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ale widze ze Białka taka łagodniutka jest....nie pobudzi dziewczynka mojej wyobraźni...ide do vectry :diabloti: ;)

maciaszkowa....jak sie zobaczy Twojego Bazyla to nie mozna zostać fanem DA :loveu: a Białeczka z nowym kolegą jak bliźnięta wyglądają :loveu:

cud, miód i orzeszki :evil_lol:[/quote]
[B]Oj nie zgodzilabym sie z Twoja opinia.[/B]
[B]Bialeczka jest lagodna ale dla nas.[/B]
[B]Poczula swoje miejsce i nie popusci zadnemu przechodniowi [/B]
[B]a tym bardziej zwierzakowi.[/B]
[B]nie wiem jak by zareagowala na jakies obce zwierze na swoim podworku ale ciezko to widze.[/B]
[B]Koty od sasiadki juz pogonila a na kolege warknela i postawila sierc na grzbiecie bo za blisko do mnie podszedl.[/B]
[B]Zaklimatyzowala sie swietnie a jest poltora tygodnia.[/B]
[B]Robi sie z niej mala bestia!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...