Jump to content
Dogomania

Łódź[FNiZ]-TRAGEDIA TYMKA! wrócił do Łodzi - Tymek za TM ...


nata od jadzi

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tymuś wyruszył właśnie w swoją podróż do nowego,wreszcie kochającego domu...
O piątej rano Nata z Hanią odebrały go z lecznicy,teraz jadą na dworzec, pociąg wyrusza o szóstej, teraz trzymajmy kciuki żeby wszystko odbyło się szczęsliwie...Tak się cieszę,że znalazł dom u Idalii..:multi:.A przecież od znalezienia go do dzisiaj minął zaledwie tydzień...

Link to comment
Share on other sites

Przed dworcem dziewczyny mijały kilku meneli, Tymek bardzo się ich wystraszył, chyba ma nieciekawe wspomnienia,być może tacy właśnie ludzie tak strasznie go potraktowali...
Teraz już jadą pociągiem,mały jest nadal wystraszony ale grzecznie leży przykryty kocykiem.Oby podróż minęła szybciutko...

Link to comment
Share on other sites

tymonku dużo miłosci na nowej drodze życia. pewnie ci jej nie zabraknie. no i wiadomo jak się troszkę sobą nacieszycie my też czekamy na fotki szczęśliwego tymka w nowym domku. dziewczynki kochane cud się stał na naszych oczach.:loveu::loveu::loveu:aby wszystkie psie i kocie nieszczęścia znalazły swoje szczęśliwe zakończenia.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witajecie , Tymus jest juz w domu , bylismu juz u weterynarza , dostal przepisowy zastrzyk , dzisiaj jeszcze wykupie jeden antybiotyl , piesek jest cudny , jak dotarlismy do domu taksowka , to na jedzenie sie rzucil , teraz jezt ozywiony , macha ogonkiem , jutro idziemy tez do weta , mam w bloku , a moje pies ki sa w porzadku , przyjely go od razu , tzn , bokserek troszke szaleje , ale dajmu im czasu , tymus chodzi swobodnie po domu ,dla bezpieczenstwa , boksia odizolowalam , jest na razie dobrze , bardzo sie ciesze , pozdrawiam , i dziekuje za podwiezienie i, pani weterynarz , powiedziala ze wszytko jest prawidlowo kupione , , a tymusiwi , wydziela sie z noska ropka , oczko zapuchniete , , ale to bedzzie sie zmniejszalo , xczasami kichnie , , jest bardezo drobniutki , chudziutki , ale apetyt to ma , ,

Link to comment
Share on other sites

Tak sie ciesze , ze dotarliscie szczesliwie do domku.Tymciu kochany zdrowiej jak najszybciej i ciesz sie kochany nowym wspanialym zyciem.:multi:
Idalio zycze ci wszystkiego co najlepsze w zyciu za to co robisz dla psinek.
:loveu::Cool!::buzi::iloveyou::calus::Rose:
I pamietaj prosze , ze mozesz na mnie liczyc !;)

Link to comment
Share on other sites

naq razie tymus poznaje dom , na jadl sie , macha ogonkiem ,ale jedzenie rzeczywiswcie musze mu dozowac , ,na jedzenie sie rzuca , maproblemy z gryzieniem , i jestaki zabawny w zachowaniu , i wygladzie , ciotki spisaly sie super , byly bardzo mile , i chyba bardzo zmeczone ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Tak sie ciesze , ze dotarliscie szczesliwie do domku.Tymciu kochany zdrowiej jak najszybciej i ciesz sie kochany nowym wspanialym zyciem.:multi:
Idalio zycze ci wszystkiego co najlepsze w zyciu za to co robisz dla psinek.
:loveu::Cool!::buzi::iloveyou::calus::Rose:
I pamietaj prosze , ze mozesz na mnie liczyc !;)[/quote]dziekuje Iwa , dziekje w imieniu wszyskich psiaczkow i bardzo juz teraz spiacego tymusia

Link to comment
Share on other sites

Miałam okazję i przyjemność poznać dzis na dworcu obie wspaniałe wybawicielki Tymusia i jego samego. :lol:
Psinka jest baaaardzo wychudzona,nóżki ma jak patyczki,oczka czarne,lewe bardzo biedne z ropą.Tymuś ma chęć dożycia ,rozglądał się z zainteresowniem wokół siebie.Gdy kropiłyśmy mu oczko bronił sie i chciał nawet drobne ząbeczki pokazać,ale myśmy się ich nie bały.
Idalio,będziesz miała z nim jeszcze sporo roboty,ale jest tak słodki,że Ci to zrekompesuje.Pomiziaj go ode mnie.:loveu:
Dziewczyny są zmęczone,bo wstały chyba o 4 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...