Jump to content
Dogomania

zdrojka

Members
 • Content Count

  4,495
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About zdrojka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/24/1977

Contact Methods

 • AIM
  6841161

Converted

 • Location
  Warszawa Służewiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zdrojka

  Migaczku...

  Trochę mnie tu nie było... Zrobiłam tacie kalendarz z Twoi zdjęciem, aż się popłakał... Cały czas pamiętamy o Tobie! Tata do dziś nie zdecydował się na wzięcie nowego psiaka, bo żaden Ci nie dorówna i nikt go nie przekona... Biegaj sobie szczęśliwy za tęczowym mostem i czekaj tam na nas, a jak się spotkamy, to Cię wytarmoszę za wszystkie czasy :)
 2. Hmmm trochę nas tu nie było... ;) Ale u nas wszystko dobrze, jakby kto pytał. Mała na działce szaleje jak szczeniak, choć trochę się zestarzałyśmy... A to już ponad 10 lat, jak jest ze mną. Pozdrawiamy wszystkich starych znajomych :D
 3. Witaj. Przepraszam, jeżeli nie życzysz sobie takiego typu wiadomości.

  Chciałam Cię bardzo prosić o pomoc przy pewnym psiaku.

  Nazywa się Doy.

  Panicznie boi się ludzi. Na ich widok trzęsie się i nie potrafi utrzymać na nóżkach. Chowa się, kładzie. Czeka na kolejne uderzenie. Kolejny ból.

  Nie przeszkadzałby ludziom w niczym. Do czasu, kiedy swój ból zaczął wylewać na psy. Zaczął je atakować, doprowadzał do ich śmierci. Dlatego … grozi mu uśpienie. Znalazło się wolne miejsce w świetnym psim hoteliku u dogomaniaczki ZuziM. Koszt miesięczny pobytu Doy’a to ponad 300 zł. Których nie mamy. A jeśli ich nie mamy, to Doy nigdzie się nie wybierze. A jeśli się nie wybierze, to zostanie w schronisku. A jeśli zostanie w schronisku, to umrze. Właśnie tak.

  Proszę o pomoc przy deklaracjach stałych … http://www.dogomania.pl/threads/222905-Przera%C5%BCony-DOY-potrzebne-deklaracje-na-hotelik! :( :(:(

 4. Dzieńdoberek :) Słuchajcie, daaawno mnie tu nie było, ostatnio na dogo prawie wcale nie zaglądam, niestety, takie czasy nastały... Dzięki za PW z info o nowym koncie. Mam prośbę, możecie sprawdzić, ile zadeklarowałam na Samiego i kiedy ostatnio wpłacałam? Czy mam jakieś zaległości? Ustawiłam sobie stałe zlecenie i za nic nie pamiętam, do kiedy było aktywne, a nie mogę znaleźć na stronie banku. Przepraszam, że Wam dowalam roboty, ale na prawdę nie mam czasu kompletnie na nic, a Samuszek tak mi zapadł w serce :)
 5. witam! zapraszam na dwa super bazarki dla porzuconej na parkingu Neski!

  1. psie akcesoria-szlafroczki, karmidełka, ręczniczki

  http://www.dogomania.pl/threads/2178...7#post18019767

  2. markowe ubrania, akcesoria do domu

  http://www.dogomania.pl/threads/2178...do-30-11.22-go

 6. Zapraszam na bazarek na operację stawów biodrowych Benia to juz ostatni dzień!

  banerekbeniu.jpg

 7. Ja też jestem :) Podtrzymuję swoje wpłaty, tak jak wpłacałam na Sonię i Agata, czyli 60 zł miesięcznie. Mam zrobione stałe zlecenie na konto Agaty, czy tak ma zostać? I co pisać w tytule wpłaty? Suńka kochana, ma taki śliczny pychol...
 8. Dzień dobry wszystkim :p Aniu, nie wiedziałam, że Basterek trafił do Ciebie, ależ on się wspaniale porusza z tą nóżką :crazyeye: :multi:
 9. Ja też jestem, zaglądam, ale na razie na ogłoszenia nie mam czasu, w ogóle na nic czasu nie mam... Ale kciuki trzymam!
 10. Jestem, zapisuję. Na razie kaski nie mam wolnej, ale może po 20-tym coś wyskrobię. A sunia przepiękna, tak się wspaniale uśmiecha. I dość młoda chyba, ząbki białe, nie starte...
 11. Przedłużam moje wpłaty 20 zł miesięcznie o kolejne pół roku, bo właśnie mi się skończyło stałe zlecenie. Co tam u Samiego...?
 12. Ale super wieści!!! Bardzo się cieszę, że obydwoje znaleźli domek :) Słuchajcie, jeśli chodzi o moją deklarację w sumie 60 zł miesięcznie, to ja ją podtrzymuję, będę wpłacać nadal na Wasze psiaki. Tylko napiszcie mi, na którego czy na które, to zmienię w stałym zleceniu, żeby było wiadomo, dla kogo wpłata.
×
×
 • Create New...