Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

Udzielę korepetycji z języka angielskiego, suahili lub udzielę konsultacji psychologicznej/żywieniowej (2 pracę magisterską pisałam z psychologi samonagradzania się w sporcie i kuchni:P) w zamian za przelanie pieniędzy na konto wybranego przeze mnie psiaka. Oferta ważna w Warszawie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='maciaszek']A jaką stawkę za stronę proponujesz :)?
W jakim programie piszesz pracę - Word (która wersja) czy Open Office?[/QUOTE]

szczerze to nie wiem ile za str, ale kiedyś ktoś wycenił mi za całą prace chyba coś ok 350 zł czyli za 1str 3,50
piszę w MicrosoftWord 2011 wersja 14.4.1
Najważniejsze, żeby to było dobrze sprawdzone, bo nie ukrywam, że pewnie błędów będzie cała masa. Do tego gdyby ktoś na to krytycznym okiem spojrzał byłoby idealnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']To jeszcze 2 pytania:
- ile czasu dajesz na sprawdzenie? ;)?
- ponieważ dysponuję starszą wersją Worda to czy byłaby możliwość, żebyś zapisała pracę w formacie 97/2000/XP?[/QUOTE]

ad.1 ja jeszcze kończę to pisać ale chyba pierwsze 50 str wysłałabym w niedziele, kolejne str (niestety nie wiem ile ich będzie ostatecznie) pod koniec przyszłego tygodnia - całość chciałabym oddać promotorowi ok 12.09
ad.2 myślę, że nie ma problemu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']Szukam osoby, która sprawdzi poprawność mojej mgr... błędy stylistyczne, interpunkcyjne itp. Mam na już około 50 str. Reszta będzie dosyłana na bieżąco... Moja praca nie jest wymyślna - piszę o psach ;)[/QUOTE]

Moge też to zrobić i jeszcze adiustacje przy okazji (jednym z moich zawodów jest redaktor techniczny). Jak jesteś zainteresowana to podaje mojego maila: [email][email protected][/email] bo mogę na dogo nie wyłapać (mało bywam ostatnio i wpadam jak po ogień)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mamy sezon na żurawinę.

 

Przerobię. Dodaję jabłko złota reneta, lub gruszkę, jak kto woli. Nie dodaję ulepszaczy/ułatwiaczy, robię jak przed wojną.

Koszt przerobienia 2kg żurawiny (jakieś 15 słoików dżemowych) to 50zł, dochód w połowie na potrzeby Koszyczka Niechcianych Staruszków, w połowie na BDT mestudio.

 

Koszty surowców, słoików i ew. wysyłki pokrywa zamawiający.

Łącznie wychodzi około 7zł za słoiczek.

Tylko pakiety z 2kg żurawiny.

 

Edit: już otworzyłam bazarek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nie ma miejsca na tego typu ogłoszenie więc wpisuję tutaj:

 

Mam trochę sztucznej biżuterii na bazarek. Jeśli ktoś podejmie się zrobić bazarek dla psiaka przez siebie wybranego (ja niestety nie mam czasu) to prześlę ją pocztą. Proszę tylko o kontakt. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szukam kogoś kto udzieli mi raz/ dwa razy w tygodniu korepetycji z języka francuskiego. Odpłatnie oczywiście, bądź część kasy na psiaki. 

Zależy mi na bardzo dobrej znajomości żywego języka, niekoniecznie na papierach potwierdzających znajomość:)

 

Miejsce i cena do dogadania.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...