Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

Z uwagi na to iż od kilku lat ucze dzieci gry na pianinie - oferuję się udzielić takich lekcji przeznaczając cały z nich dochód na znajdki z przytuliska [URL="http://www.znajdki.pl"]www.znajdki.pl[/URL]
Mieszkam w Nowym Dworze Mazowieckim więc zajęcia mogą odbywać się na trasie Warszawa Ochota ( okolice Blue City), Łomianki, Stare Babice, Czosnów,Nowy Dwór Mazowiecki i miejscowości przynależące w nie za dużej odległości od podanych :)Zajęcia odbywają się w domu ucznia na instrumencie osoby uczącej się. Dzieci nauka od lat 6 :)Autorski program nauczania. Wszystkie poziomy - od podstaw do poziomu zaawansowanego. Koszt zajęć 45 min - 40zł - cały dochód zostanie przeznaczony jak wyżej wspomnialam na znajdki z przytuliska Pani Joli.

Link to comment
Share on other sites

Podrzucę...Tu jest duży ruch więc się nieśmiało od razu zapytam - poszukuje osoby/bazarku która/gdzie za pieniądze zrobi pieskowi ogłoszenia (gdzie się da) To bardzo PILNE! Jeżeli ktoś coś wie proszę na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221383-Malutki-inwalida-Kubuś-szukam-domu-stałego"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2213...-domu-stałego[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

OFERTA

Zbieram na utrzymanie w DT Mojo :-)

Oferuję usługi:
Grafika komputerowa - banery, obróbka zdjęć, inne formy graficzne
Strony www - proste w hml i cms-y na joomli
usługi komputerowe - serwis, porady, pomoc w rozwiązywaniu problemów, i sporo innych :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

są fanty - potrzebna osoba do zrobienia bazarku...

[COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B][url]http://www.dogomania.pl/threads/222791-KOSZALIN.-Trzy-3-miesi%C4%99czne-wy%C5%BCe%C5%82ki-w-kropeczki-na-tropie-w%C5%82asnych-dom%C3%B3w-!!!?p=18793792&posted=1#post18793792[/url][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']poszukuję kogoś kto podjąłby się wysprzątania mi auta. auto małe ale uzytkowane przez psy (no i moją skromną osobę). konieczne jest odkurzenie wszystkich zakamarków, wyczyszczenie elementów z tworzywa, wymycie okien od wewnątrz.
nienawidzę sprzątać samochodu i nie mam na to czasu a powoli mnie obrzydza wsiadanie do niego...
w rewanżu wesprę wybranego psa ustaloną kwotą (tylko proszę nie puśćcie mnie w skarpetkach...) SPRAWA DOŚĆ PILNA z racji nadchodzącej zimy. aaa oczywiscie - Katowice.[/QUOTE]
sprawa znów aktualna ;) wiosna idzie!

no i druga - mam dwie drewniane szafki/komódki, są stare i zniszczone ale mają swój urok. bardzo zależałoby mi na wyszlifowaniu ich (tym taki urządzeniem, którego nazwy nie pamiętam nigdy) i zabejcowaniu! może jakiś majsterkowicz z zamiłowania???

Link to comment
Share on other sites

Szukam osoby z Krakowa, która upiekłaby mi 2 ciasta na Wielkanoc ( sernik i coś jeszcze). Oczywiście pokrywam koszty produktów a fajnie jakby pieniądze za usługę poszły na "psi"cel a nie darować je cukierni...Ja mam remont kuchni- wszelkie pieczenie i gotowanie odpada...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Oferuję ->

[url=http://www.rabbitqueen.com]www.RabbitQueen.com[/url] .

Zajmuję się projektowaniem stron internetowych (html, css, cms) oraz grafik takich jak bannery, loga, wizytówki, plakaty, retusz zdjęć i ich fotomontaż. W zasadzie wykonuję projekty graficzne wszystkiego, czego można zapragnąć :)

Wystawiam faktury VAT na życzenie.

Swoją ofertę kieruję do małych firm oraz hodowców. Wykonuję również themy do wordpressa.

Link to comment
Share on other sites

Szukam osobę z Krakowa, która w weekend pt-niedz 1,2,3 czerwiec mogłaby podjechać do mojego domu pod Wieliczkę i zająć się moimi 3 średniej wielkości (22 kg, 15kg i 12 kg) , przyjaznymi psami. Chodzi mi o nałożenie im do misek i podgrzanie wcześniej przygotowanego przeze mnie jedzenia, zanocowanie u mnie w domu z psami, rano, o przygotowanie im ich pomieszczenia ( miski z woda i suchą karmą) a potem o powrót około 18 wieczorem i to samo. Psy zostają na zewnątrz przez cały dzień, w razie deszczu zamykane są w domu ale max na 8 h. Nie trzeba ich wyprowadzać na spacer- jest prawie hektar ogrodzonej ziemi do wybiegania.
Przed terminem chciałabym się umówić na 2 spotkania, żeby psy poznały opiekuna i abym mogła wyjaśnić i pokazać wszystko. Cena jest do ustalenia- mogę zapłacić więcej ale muszę być spokojna, że mają dobrą opiekę...Zwykle zostawały z kimś z rodziny mojej lub męża, tym razem wszyscy z obu rodzin i nasi znajomi będą na naszym weselu...Kontakt :728838200

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PRZYJMĘ [COLOR=#ff0000][B]pudełeczka po jajkach-niespodziankach[/B][/COLOR] (lub po rękawiczkach jednorazowych - z farb do włosów)
Potrzebuję do wyrobu myszek na bazarek. Może ma ktoś na zbyciu większą ilość?
Odbiorę osobiście w Warszawie lub oddam za przesyłkę

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

witam, poszukuję kogoś kto sprawdził by po mnie prace czy jest poprawna - wytknął mi błędy stylistyczne, sprawdził czy to co piszę jest logiczne i może coś podpowiedział...
tematem jest "Sprzeciw wobec wykorzystywania życia dla sztuki" - chodzi o projekt wystawy fotograficznej w raz z towarzyszącą dyskusją na temat zabijania zwierząt i ludzi (rzadko spotykane) dla sztuki. Np. Kozyra i jej "Piramida zwierząt" itp. w zamian zobowiązuje się wpłacić jakąś sumę na bidula jakiegoś.
Jestem na kulturoznawstwie więc pod ten deseń musi być praca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']witam, poszukuję kogoś kto sprawdził by po mnie prace czy jest poprawna - wytknął mi błędy stylistyczne, sprawdził czy to co piszę jest logiczne i może coś podpowiedział...
tematem jest "Sprzeciw wobec wykorzystywania życia dla sztuki" - chodzi o projekt wystawy fotograficznej w raz z towarzyszącą dyskusją na temat zabijania zwierząt i ludzi (rzadko spotykane) dla sztuki. Np. Kozyra i jej "Piramida zwierząt" itp. w zamian zobowiązuje się wpłacić jakąś sumę na bidula jakiegoś.
Jestem na kulturoznawstwie więc pod ten deseń musi być praca.[/QUOTE]

Ja mogę pomóc, ale w zakresie typowo polonistycznymi - stylistyka, interpunkcja, gramatyka itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...