Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nareszcie miałam możliwość widzieć się z Rotti w cztery oczy, porozmawiać, wyściskać ją od siebie i od Was i przekazać Wasze życzenia.

Rotti jest taka dzielna. To naprawdę twardziel jak mało kto. Jednak Rotti sama mi dziś mówiła, że czasem nie może nawet zmrużyć oka, bo albo wpadają pielęgniarki, albo nowi goście.

Tak więc, naprawdę, dajmy jej nabrać sił i umiarkowanie z odwiedzinami, bo to ją w obecnym stanie faktycznie bardzo męczy. Rotti i tak czuje naszą nieustającą duchową obecność.

Ale możemy za to dalej przekazywać jej naszą pozytywną energię.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informacje Azir !!!

Jak będziesz miała okazję,ucałuj Rotti ode mnie !!! Jak tylko ją poznałam i przekonałam się jaką wspaniałą jest osobą,powiedziałam jej,że jest dla mnie wzorem do naśladowania !!! Teraz umacniam się w tym przekonaniu !!!!!!!!!!!!!!!! :P

Kocham Cię ROTTI, i wciąż ślę do Ciebie pozytywne wibracje !!!!!!!!!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

ELU kochanie...ty mi zdrowiej szybko, bo czekam na przepis na to jedzonko co jadłam u Ciebie...

AZIR i Tuffi jak bedziecie u ELI pozdrówcie ją odemnie....I powiedzice ze ją bardzo KOCHAM i TESKNIE!!!!!!!!!

Kurcze łezka mi sie zakręciła ze wzruszenia...

ELUTKA jest najwspanialszą osobą jaką spotkałam...Ggyby nie internet nie byłoby mnie na dgm, gdyby nie dogomania nie poznałąbym ELi. Gdyby nie ELa nie poznałąbym tylu wspaniałych ludzi, nie jeździłabym na wystawy. Super sprawa... Odzyłam od razu jak ją poznałąm :wink:

Dlatego wierze, ze bedzie dobrze, ze jeszcze nie jedna wystawa nas czeka, nie jedno spotkanie, nowi znajomi, wiele fajnych chwil spedzonych razem....Cała energia poszła do ELI!!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od Eli

Nie wyobrażacie sobie, jak ona walczy! Jest naprawde słabiusieńka, ale humor jej sie trzyma i tak bardzo walczy. Powróciła nadzieja, którą wczoraj ktoś odebrał...

Ma apetyt na kompocik z jabłek i gruszek, ale biedactwo nie może za dużo pić ani jeść.

Przekazałam oczywiście wszystkie pozdrowienia, fluidy i powiedziałam, że ma dużo ciepłych słów do odczytania od Was. Uśmiechnęła się.

Mam pewien plan - Ela uwielbia Shreka, więc... odwiedzę ją z laptopem i Shrekiem 2 - może choć fragment obejrzy.

Naprawdę powróciła nadzieja. Nie będę już słuchać ludzi, którzy znają Elę zbyt krótko. Przecież tyle osób ją kocha i modli się tak gorąco, że żadne zło Eli nie trafi. Nie może, bo na to nie pozwolimy, prawda?

Link to comment
Share on other sites

TUFI - oczywiście ,że nie pozwolimy na żadne zło...

Wszyscy ( ci ktorzy znają Elę bardzo dobrze i tacy jak ja - co poznali ją niedawno) wierzymy że teraz będzie już tylko lepiej.

Inaczej być nie może. Czekamy na dobre wieści i szybki powrót Eli do domku.

Pozdrawiam Dorota i Szanta

Link to comment
Share on other sites

TUFFI kochanie dziekuje, ze przekazałąś ELI to o co CIę prosiłąm...DLa mnie to było i jest ważne...Z ELĄ bardzo sie żzyłam, nie wiem ale jest dla mnie jak ktoś z RODZINY!!!!

PO tym jak wczoraj ktoś mi odebrał nadziej i sie załąmałam dzis widze światełku w tunelu... :D Dzis nawet sie uśmiechnęłam... :wink:

ELU WALCZ!!!!!!!!!!! DLA SIEBIE I DLA NAS!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie !!!

Nareszcie dobre wieści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostatnie dni były dla mnie istną męczarnią !!!! Ufffff,odrazu mi lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Twoje Zdrowie ROTTI !!!!!!!!!!!!!!!! :D

:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Ale zauwazcie ze wiekszocie przyklejonych tematow nie ma :roll:

U mnie byl zawal na miejscu :wink:

Rotti, z calych sil rzucam w kierunku Poznania najlepsze fluidy, energie i co tam jeszcze. WSZYSCY tutaj trzymamy kciuki az nam krew nie doplywa :thumbs: :kciuki: :thumbs: :kciuki:

Pomysl ze Shrekiem jest THE BEST!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Mało piszę, wszystko czytam i jestem z informacjami - dzieki Wam - na bieżąco. Ale dziś jak zobaczyłam brak tematu na pierwszej stronie, to mi serce w gardle stanęło - yesoo!! :evil:

Rotti juz od samych naszych dobrych myśli powinna stanąc na nogi - my tez całymi ludzkimi i psimi sercami jesteśmy z NIĄ 8)

Link to comment
Share on other sites

Oj, muszę się przyznać, że też mi serce na moment stanęło, kiedy dziś nie zobaczyłam przyklejonego tematu. :evil:

I przyłączam się do prośby, by temat przykleić.

Dobre myśli cały czas się ślą - aniołowie też zapewne nie próżnują :D

love-smiley-045.giflove-smiley-045.giflove-smiley-045.giflove-smiley-045.giflove-smiley-045.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...