Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie chce przekrecac - w sms-ie od Azir mam napisane, ze
Ela ma jutro zabieg

A o jaka kolejna operacje chodzi? Poza ta na samym poczatku jakas miala ostatnio? :o

Tuffi, kochanie, to że Ela miala jedna operację, nie wyklucza, ze może miec druga :(

W jezyku laika zabieg i operacja to, to samo. Poza tym, jaki zabieg może miec Ela? W kontekście ostatnich wypadkow oraz przyczyny dla której Ela trafiła do szpitala, podejrzewam operacje niestety, :( ale bardzo bym sie chciała mylic :(

Więc prosze o zweryfikowanie tej informacji

I przesyłam dla Rotti całuski oraz cala dobra enegie jaka posiadam :calus:

Link to comment
Share on other sites

Byc moze-jezeli stan na to pozwoli- Ela bedzie jutro operowana.Jest do operacji przygotowywana i jest na jutro "zapisana".

Operacja jest zwiazana z ukl. pokarmowym i moze nie miec nic wspolnego z problemem onkologicznym a z powiklaniami zwiazanymi z chemioterapia.

Ela bardzo dziekuje za wszystkie dobre mysli-ale teraz trzeba ich duuuuuzo wiecej.Po operacji bedzie oczywiscie bardzo slabiutka-ale pozniej-napewno bedzie dobrze.Teraz jest oslabiona ,duzo spi i nie moze miec wlaczonego telefonu.Dostaje leki przeciwbolowe-wiec nie cierpi bardzo.

Pozdrawiamy. Operacja-jesli bedzie jutro-to kolo poludnia-wtedty -te przeplywy energii pozytywnej by sie przydaly..

Ania (od Pikuta)

Link to comment
Share on other sites

Elu kochanie ja CIe prosze trzymaj sie słonko...PROSZE!!!!!!!! Musisz być zdrowa bo ja przyjade do Ciebie!!!

Całą swą energie przesyłam do CIEBIE!!!!!!!

Moja rodzinka jest myslami przy TOBIE!!!

A zapomniałam rav kazał CIĘ pozdrowić!!!

ELA TRZYMAJ SIE CIEPŁO!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Azir,

z tego co zauwazyłam jesteś najbliżej Rotti.

Jestem z Poznania, z zawodu jestem pielęgniarką pracuję w szpitalu, co prawda nie na Garbarach, ale jeśli będzie potrzebna pomoc odezwij się do mnie na priva.

mam nadzieję, że wszystko będzie O.K.

Będę mocno trzymała kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Ela walczy,trudno opowiedziec-jak bardzo dzielnie i heroicznie...

Mam ogromna nadzieje-ze moze nie za tydzien,moze nie za dwa-ale za jakis czas usiadzie przed swoim komputerem.

Jesli bedzie miala choc troszke sil-napewno powie wielkie CZESC wszystkim.

Mowie Jej-o tym co tu piszemy........

Moze jutro bedzie lepszy dzien ???????????

Ania (od Pikuta)

p.s.

ogladalysmy dzis przez chwile zdjecia w nowym "Psie". Zaraz bacznie wypatrzyla charty !(chociaz nie ma sily utrzymac sama gazety...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...