Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Carry a Ty uważasz, że Rotti w głowie teraz klubówka i że ma siłe o tym mysleć? :roll:

No to ja Ci tutaj napiszę, ze owszem, w głowie jej klubówka i ona o tym myśli i marzy. Ja ją znam :P To jej najwieksza radość i dobrze, że tego pilnujesz Carreńko 8)

Link to comment
Share on other sites

Co tu tak ucichlo?

Gdzie Wasze kciuki, dobre mysli i energia?

Dzis z Agga idziemy do naszej Elci, mam nadzieje, ze uzbiera sie spory ladunek dobrej energii do przekazania - do dziela dogomaniacy!

We wtorek wyraznie sie ucieszyla z tej duchowej "przesylki" :)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie już cały czas dogomania nieodmiennie będzie się wiązać z Rotti - moje ciepłe myśli są przy niej nieustannie, zwłaszcza, kiedy TU przebywam :D

Ps. Rotti była pierwszą osobą jaką zobaczyłam "na żywo" wśród całego bractwa Dogomaniaków :lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, nie wiem, co powiedzieć...

Żadne słowa nie wyrażą tego, co czuję...

Wczoraj o godzinie 22.00 Ela usnęła.

Nie napiszę: odeszła, bo ona nadal będzie żyła w sercach wielu z nas. Każdy, kto miał okazję ją poznać bliżej wie, jaką była wspaniałą osobą, człowiekiem otwartym na świat i ludzi.

Wszyscy ci, którzy mieli okazję odwiedzać ją ostatnimi czasy w szpitalu wiedzą, jak bardzo pragnęła żyć i jak dzielnie zmagała się z chorobą.

Więcej nie piszę, bo nie jestem w stanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...