Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Relacja z wizyty:

...... 3. W zaleceniach pochemicznych ;) - ma spozywac duzo lisci zielonych drzew ........

Jejku??!! :o A skąd wziąć eukaliptus????? 8) :D

Tufi - ucałuj Rotti od nas, ja osobiście nie mogę bo rozsiewam na lewo i prawo jakąś zarazę. ale jak wydobrzeję, to osobiście ją wyściskam. Delikatnie... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rotti , zaglądam tutaj codziennie , żeby poczytać co u Ciebie , jak się czujesz i czy się słuchasz odnośnie ćmików :wink: :lol:

Dzisiejsze wieści (od Tuffi) bardzo mnie ucieszyły!!! Jestem pewna , że już same takie będą , a w niedługim czasie pisane przez Ciebie samą :) :)

Przytulam Cię cieplutko... buziakuję setnie i proszę - trzymaj się dzielnie!!!

Serdeczne chau - chau (czyt. wracaj do zdrowia Rottuś) od mojej Vikuliny :) :) :)

Agnieszka

:)

Link to comment
Share on other sites

Rotti, i wszystko idzie ku lepszemu, a skondensowana moc Dogomanii jest z Toba!

pamietaj tylko o tym, zeby duzo wypoczywac:

Two%20Puppies.jpg

i ze wszyscy wypatrujemy Twojego jak najszybszego powrotu w pelni sil:

cute%20puppies.JPG

wiec nabieraj sil i trzymaj sie zalecen lekarza - Dogomania czuwa!:)

19-Puppies-Mom.jpg

Link to comment
Share on other sites

ale mi ulzylo ze jest juz lepiej wiecej nic nie trzeba dodawac.Tufi jestes boska ze tak fajnie sie opiekujesz pisz czesciej takie dobre wiadomosci.Pozdrow ode mnie rotti(chociaz osobiscie sie nie znamy ale to przeciez nic nie szkodzi) trzymam mocno kciuki!

Beata & Sara :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tez przed sekundka skończyłam rozmawiac z Elą, :D

KAZAŁA WSZYSTKICH POZDROWIĆ I PODZIEKOWAĆ

i powiedziała, że jak tu wpadnie to fiolecik będzie się lał strumieniami, :wink: czyli humor jej nie opuszcza :lol:

i o to chodzi :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Ufff ... Rotti i mnie ulzylo.

Teraz bedzie juz lepiej i lepiej! Zobaczysz jak juz wkrotce bedziesz biegac ze swoimi piechami po slonecznych trawniczkach :-)

Dbaj o siebie i zadnych papieroskow i zadanego fioleciku.

Niech Cie psy i zyczliwi Poznaniacy pilnuja, a my czekamy na same dobre informacje o Twoim zdrowku :-)

pozdrawiam serdecznie,

Link to comment
Share on other sites

No tak - pierwsze schody: ile można jeść rosołek?

Mleka - nie można

Cytrusów - nie można

Surowizny - nie można

Może macie jakieś pomysły na smaczne - a jednocześnie zdrowe i pożywne jedzonko?

Podobno banan to nie cytrus, więc można?

Jabłko tarte i podgotowane? Kisiel, budyń?

czysty jogurt?

ziemniaki? czy lepiej wyłącznie ryż?

a kurczak w potrawce?

Ja nie mogę teraz wybrać się do Rotti, ale jak wydobrzeję to nie omieszkam. Jadnak niektózy z juz odwiedzających chcieliby przynieśc jakieś dobre papu a tu pomysły skończyły się na...rosołku... Nawet najlepszy w końcu wyjdzie bokiem....

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że kurczaczek, no filecik z kurczaczka- podduszany (w dużej ilości wody) z warzywkami pysznymi również podduszonymi... pychotka i samo zdrowie.

Ziemniaki są paskudne, nie ma jak dobry ryż! 8)

Owszem banan to nie cytrus, jest niezwykle zdrowy i podaje się go nawet bardzo chorym ludziom (mój brat jak mu nic nie wolno było jeść, to jadł banany, bo tylko na to lekarz się zgodził).

Spokojnie, na pewno wymyślicie miliony pyszności dla Rotti!

Trzeba poszukać w necie książek kucharskich dla rekonwalescentów. :wink: (rety jakie trudne słowo :lol: )

Całuski dla Rotti i Tufi!

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...