Jump to content
Dogomania

tynka

Members
 • Posts

  493
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.extraversion.pl

Converted

 • Location
  warszawa
 • Occupation
  biolog

tynka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [B] Ale jego cena :crazyeye: :crazyeye: ... wybaczcie.... troszkę mega .... [/B]na szczęście była mozliwość rat...
 2. Pati:[B] Niezastapionym narzedziem u mnie w domu jest Rainbow. Juz nie umiem sobie wyobrazic zycia bez niego.:roll: [/B]oj tak!!!! Dla mnie Rainbow i zmywarka to podstawa egzystencji!
 3. Ufff... strasznie się cieszę że nareszcie coś widać!!! [B]alez masz groźne dziecko - czerwone oczy to pewnie pogryźc może [/B] eee.... ja to mam psy z czarnym podniebieniem - w walce szansw mają równe ;-)
 4. [url]http://www.belgi.com.pl/files/p9030009_110.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p9030008_363.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p1010153_179.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p6090040_125.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p6090041_632.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p7090100_697.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p7090101_144.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p7090103_185.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p7090106_703.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p8130224_350.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p8140080_181.jpg[/url] [url]http://www.belgi.com.pl/files/p8140085_140.jpg[/url] nie wiem dlaczego nie widzicie nic pod linkiem - ja tam widzę ;-) Wkleiłam inaczej - może teraz będzie ok :) Na zdjęciu plenerowym jest moja mama z wnusiem i psiurami :)
 5. i kilka zdjątek z sierpnia tego roku (oprócz psów występuje też kon :)) Acha na jednej z moich fotek - moja mama jak widać psiara :) [url]http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?p=61206#61206[/url]
 6. Madzialenka :lol::lol::lol: ja niestety też z bezpsowego domu się wywodzę, ale nadrabiam jak mogę :cool3: Pitu teraz mówi mama, bach, pac, be i fu oraz szczeka i miałczy. Pękam z dumy, zwierzyniec też :p ps. a w sobotę zabieramy młodego na wystawę do Wawki (to nie jego pierwsza zresztą :lol:)
 7. hmmm.... właściwie u nas to nikt nie zadał takiego pytania - co teraz zrobimy ze zwierzakami :) Rodzinę już dawno wyedukowaliśmy, a znajomi sami zapsieni :) cholercia - kiedyś był temat o psach i kotach pod jednym dachem, ale nie mogę znaleźć, więc: [url]http://www.extraversion.pl/default.asp?ID=59[/url] (to sprzed roku)
 8. resztę fotek mam w domowym kompie - przywlokę jutro!! Mokka - oni się po głowach liżą!!!:mad: zresztą kot jest pewnien że jest 4 psem w tym domu.... ale to już zuuupełnie inna historia :lol:
 9. narazie znalazłam tylko taką fotkę - z czasów kiedy Pitu był jeszcze niesiedzący
 10. [I][B]nie wiadomo co ten pies wczesniej lizal... [/B][/I]haaaa - wiadomo!!! w przypadku mojej najmłodszej suki na 99% wczesniej lizała kota[I][B] :razz: [/B][/I]rany Pati jak ten czas zasuwa - pamiętam jak mała się urodziła a Ty piszesz że do przedszkola poszła....[I][B]:roll: [/B][/I]
 11. Mam 10-miesięcznego synka, który wychowuje się w domu z 3 psami (owczrki belgijskie ofutrzone) i wielkim kotem (mco - również ofutrzony :) ) Piotr jest na etapie raczkowania i muszę powiedzieć, że nic go tak nie zachęca do przesuwania się przed siebie jak leżący nieopodal pies. Mały jest wtedy gejzerem radości i wydając mnóstwo radosnych świergoleń prze do zwierzaków. Generalnie mamy w domu panele i kafelki i jak Patiszon małe dywany. Codziennie je odkurzam i zmywam podłogę, ale jestem pewna że i tak ileś sierci do paszczy Piotrka się dostaje. Hmmm... ponieważ Mały na nic nie choruje, nie miał nawet kataru i na szczęście nie wiemy co to alergia przeszłam na tym do porządku dziennego. Pozatym całe to towarzystwo współistnieje ze sobą genialnie i wygląda na to że się kochają. Te moje czarne potfffory trzęsą się nad raczkującym Pitu jak świńskie ogonki na wietrze, służą za poduszki itp... Postaram się znaleźć i wstawić kilka zdjątek. Moim ulubionym jest zatrzymany zachwyt Piotrusia kiedy mógł pogłaskać Shepa po języku - duuuużym i różowym ;-)
 12. Będziemy tam już przed 10 w niedzielę (belgi ida jako pierwsze) do której - nie mam pojęcia.... Rozpoznać nas będzie można po kartonie na podarunki, ja będę z wózkiem dziecięcym (z zawrtością oczywiście ;-)) no i czarnym belgiem. Z góry dziekujemy!!
 13. ... powiedział ten co sam do niedawna miał cały zgraję małych misiów :) :wink:
 14. gapa ze mnie !! jasne że mi się powieliło... Już poprawiłam !!
×
×
 • Create New...