Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Rotti

Cały czas o Tobie myślę ... Chciałabym Ci jakoś telepatycznie przekazać siłę, wiarę, uśmiech ... Abyś się nie poddawała, mimo że pewnie teraz jest trudno...

Gdybym mieszkała w Poznaniu, to bym jako jedna z Was dogomaniaków biegała z Twoimi Rotti przepięknymi piechami :)

Jedz dużo kisielków... one są bardzo dobre podczas chemioterapii, łagodzą sprawy żołądkowe :)

I spróbuj zadzwonić do Warszawy w sprawie leku Novit o którym pisałam.

Jak będziesz mieć troszkę sił, zajrzyj na Forum :) To Cię oderwie od myśli o chorobie :)

Kasia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy ktos sie orientuje, na jakiej diecie ona teraz bedzie? Zrobilabym jej cos pysznego do jedzenia (jako niespodzianke), ale nie wiem, co moze, a czego absolutnie nie powinna jesc.

Tufi - jeśli dysponujesz sokowirówką, zrób jej świeżego soku z marchwii i buraczków. Lepiej oddzielnie, może któregoś nie lubić.

Tylko nie ze sklepu - z prawdziwych warzyw własnoręcznie urobione !!!

Powiedz jej, że to polecenie od Małgosi i greyki Zuzanki z Łodzi.

Powinna dużo tych soków pić.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, no nie mam sokowirowki :( A takie cos, co sie nazywa jednodniowy sok z marchwi firmy marwit bodajze? w takich butelkach po oranzadzie - ok. 2zl/0,33ml ?

Buraki - co prawda nie sok - ale wlasnorecznie zaprawiane moge jej dostarczyc :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też ponownie dołączam się do Syckich najlepsiejszych zyconek :)

Wiary w siebie, Boga i przezwyciężenie przeciwności.

Wiedz że jesteśmy z Tobą i w miare mozliwości pomagamy, jak nie finansowo to duchowo. Dogomaniackie zrzeszenie jest nie do przebicia jak więzy krwi :)

W wolnym czasie oglądnij wszystkie telenowele mexykańskie (potem nam opowiesz), odpisz wszystkie kulinarne przepisy Makłowicza, Paskala etc, posłuchaj o polityce, pośpiewaj, i podglądnij sobie ludzi w Barze :) :):)

A my za Ciebie pijemy zdrówko :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Grupa VI proszę nie bałaganić naWaszym forum za bardzo, żeby potem Rotti nie musiała po Was sprzątać, kiedy już wróci na stałę! Dyscyplinę prosze trzymać! :D

Rotti, Twoje zdrowie! :drinking:

Szkoda, że nie mieszkam bliżej Poznania... Jak ja bym chciała z TAKIMI chartami na spacerek pójść. 8)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, no nie mam sokowirowki :( A takie cos, co sie nazywa jednodniowy sok z marchwi firmy marwit bodajze? w takich butelkach po oranzadzie - ok. 2zl/0,33ml ?

Buraki - co prawda nie sok - ale wlasnorecznie zaprawiane moge jej dostarczyc :D

Nie !!!

Musi być naturalny, prawdziwy, świeży sok.

Jak nie masz sokowirówki, to trudno.

Link to comment
Share on other sites

Grupa VI proszę nie bałaganić naWaszym forum za bardzo, żeby potem Rotti nie musiała po Was sprzątać, kiedy już wróci na stałę! Dyscyplinę prosze trzymać! :D

Do apelu przystąp:

Grupa VI melduje, że zamierza: być grzeczną i zdyscyplinowaną do powrotu Moderatora Naszego Najlepszego - Rotti Niezastapionej :ylsuper:

Forum naszej grupy będzie:

- czyste,

- kulturalne,

- bez linków komercyjnych i wątpliwej treści,

- niezabałaganione,

- pro-psie,

- posprzatane,

- służace przykładem innym forom :saint1: :saint1: :saint1:

Tylko wróć do nas szybciutko :D

Link to comment
Share on other sites

ROTTI KOCHANY KURCZACZKU !KOCHANY SLABIACZKU!

Boje sie ze utoniesz w tej powodzi dobrych zyczen...ale nic to...i tak dasz sobie rade rowniez z tym problemem-jesli umialas zgromadzic wokol siebie tylu zyczliwych ludziskow,to masz w sobie sile i magie...a takie osoby przeciez nie sa jadalne dla jakichs tam rakow.Wiele dobrych osob wygrzebalo sie,spotka to tez Ciebie.Ciesze sie ze masz na biezaco oparcie.Wymyslilam,ze bede co miesiac zasilac Cie jakas suma po wyslaniu pierwszego przekazu,co tuz przed Swietami zrobilam-i sadze,ze inni Twoi przyjaciele postapia tak samo,bo wazna jest cyklicznosc pomocy.Cholernie wzruszam sie wlazac na Twoj topic,i cholernie dobrze wiedziec,ze jest nas cala gromada.NIE DAMY CIE ROTTI!

TYlko blagam,nie pal papierosow...wiem ze chrzanie jak stara ciotka-ale przeciez te papierochy nigdy nie byly Ci naprawde potrzebne!!!Tak silna osobowosc jak Twoja nie potrzebuje takiego "wsparcia"...ani takiej trucizny!

Rotti-musisz nam starczyc na dluzej!

Swiateczne usciski ode mnie i merdactwo od wszystkich wilczarzy (a stadko powiekszylo nam sie wczoraj...i obawiam sie,ze na Twa czesc...beda mialy imiona na litere "R"!)

Baska i wilczasie

Link to comment
Share on other sites

Rotti Kochana, jeszcze raz Wesolych Swiat!

Trzymaj sie, Wracaj do zdrowia, do nas! Ale juz...!

A papierosow palic juz nie bedzie! Juz ja sie o to postaram. Wszystkie firmy poinformuje, ze ceny maja natychmiast pojsc w gore! Zreszta, po wejsciu do Unii na pewno tak bedzie... Z 4 zlotych, na 40? Tak, tak! :lol:

Link to comment
Share on other sites

A papierosow palic juz nie bedzie! Juz ja sie o to postaram. Wszystkie firmy poinformuje, ze ceny maja natychmiast pojsc w gore! Zreszta, po wejsciu do Unii na pewno tak bedzie... Z 4 zlotych, na 40? Tak, tak! :lol:

Tak juz my o to zadbamy zebys nie palila!! Z 4 zlotych, na 40 TAAK!!! albo drozej poprosze! :lol: :lol:

Rotti <wiadro z woda> dla Ciebie!! :D

Link to comment
Share on other sites

A papierosow palic juz nie bedzie! Juz ja sie o to postaram. Wszystkie firmy poinformuje, ze ceny maja natychmiast pojsc w gore! Zreszta, po wejsciu do Unii na pewno tak bedzie... Z 4 zlotych, na 40? Tak, tak! :lol:

:nono: ale tylko w Poznaniu te podwyżki :lol: :lol:

W Wawce, ani mi sie ważyc :lol: :lol:

Ja właśnie wróciłam, DZIEKI WSZYSTKIM POZNANIAKOM ZA POMOC

I jeszcze sprawa surowizny .

Może niech wszelkiego rodzaju soki, warzywka, owoce surowe Rotti spozywa po konsultacji z lekarzem. :roll:

Kawałek tego przewodu okrojony, czy nie, ale jednak okrojony.

Rozmawiałam z nia wczoraj i ja troszke boli zoładek, nie wiadomo co sie w tym brzuszku dzieje, więc surowizny jak na razie bym nie polecała. Ona może miec przewód pokarmowy podrazniony, więc raczej proponuje diete jak dla wrzodowca i lekkostrawną czyli wszystko gotowane (nie smazone, nie pieczone), warzywa, owoce po obróbce termicznej (gotowane, może byc pieczone jabłko np., ale w wodzie a nie na tłuszczu).

To tylko moja sugestia, jeżeli Rotti idzie jutro na zdjecie szwów to powinna sie dopytac co może jeść.

Ja na pewno będe do niej dzwonić, więc jej to zasugeruję.

:D

Link to comment
Share on other sites

Rotti - jeszcze 2 kciuki przyłączją się do trzymania!!!! Żadne świństwa nas nie pokonają!!!

A co do diety - widziałam kiedyś taką książeczkę napisaną przez jakiegoś zakonnika - chyba tytuł był "Żywienie w chorobach nowotworowych" lub podobnie, może dziewczyny z Poznania gdzieś wypatrzą. Wyglądała na rozsądnie napisaną.

Rotti - czekamy na forum - odwiedzisz Kundelkowo? Całuski!!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak późno dołaczamy do życzeń i pomocy.

To niezwykle jak wielu was tu jest i ile pozytywnej energii

emanuje z tego topiku trzeba tylko mieć nadzieję ,że te wszystkie

dobre myśli docierają do Rotti.Słyszałam że powstają takie myślokształty

które gromadzą się w jakimś miejscu np.wokół czyjejś osoby i mogą wywierać wpływ na jej losy,wtedy Ela byłaby bezpieczna i silna otoczona aurą tych myśli,życzymy jej tego serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Rotti :D

Kazała wszystkich pozdrowić i postawic Wam fijolecik, :lol: co niniejszym czynię :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

A co surowizny, to miałam racje 8) :wink: , żadnej surowizny i żadnych soczków :( jak na razie, niestety :(

Link to comment
Share on other sites

:oops: :oops: :oops: :oops: Wieeeeelki osioł z B.A.D.Ki- dopiero teraz zauważyłam topic i :o :o :o :o szok.

Ja również dołączam się do życzeń powrotu do zdrowia, Rotti musi do nas wrócić!!! Do swoich psów!!! Postaram się również wesprzeć ją, jeśli nie duchowo, to przynajmniej materialnie.

Musi być dobrze, innej opcji nie przyjmuję!

Piszcie jeśli będzie coś potrzebne, jeśli będzie można jeszcze jakoś pomóc!

pozdrawiamy i baaaaaaaaaaaardzo mocno trzymamy kciuki za Rotti!

Link to comment
Share on other sites

A papierosow palic juz nie bedzie! Juz ja sie o to postaram. Wszystkie firmy poinformuje, ze ceny maja natychmiast pojsc w gore! Zreszta, po wejsciu do Unii na pewno tak bedzie... Z 4 zlotych, na 40? Tak, tak! :lol:

Ja dziś z Rotti rozmawiałąm przez tel...też jej o papieroskach mówiłam...mami to dobry pomsył... :D

Rotti wszystkich pozdrawia!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...