Jump to content
Dogomania

bogula

Members
 • Content Count

  1,197
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About bogula

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Tarnowskie Góry
 1. bogula

  Terier walijski

  Dokładnie.......:shake:
 2. bogula

  Terier walijski

  Siemka! jestem przy drugiej czarnej...Wczoraj jakoś nie chciało mi sie pisać-przygnębiona katastrofą na "Halembie", ale i zniesmaczona gadulstwem... My mamy się OK.Livka po drugim szczepieniu, ale dobrze wietrzona :evil_lol: i izolowana. Ciężko z czesaniem:cool1: . Też się cieszę, że już/znowu weekend.......
 3. bogula

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  Siemka! też już mam:multi: Ja już przyzwyczaiłam się dopłacać do tzw.prezentów...;mogę jedynie powiedzieć, ze kalendarz wart jest zakupu: słodkie psiaczki, oznaczenia psich wystaw i zawodów, nawet porady...i jest troszkę miejsca w kratce na osobiste "przypominajki". Jest wielkości miesięcznika ,do powieszenia: górna karta to widok szczeniora, dolna--daty.Polecam!
 4. bogula

  Terier walijski

  Siemka! u nas zrobiło sie ciemno i buro i mokro...Livka po drugim szczepieniu-kwarantanna, ale wychodzi na króciutki spacerek na siku i ogląda znowu swiat z wysokości. Dzisiaj pieska siedziała w domu z przeziębioną Anią. Pozdrawiam wszystkich!
 5. bogula

  Terier walijski

  siemka! jestem dopiero teraz, bo postanowiłam zostać w pracy, zrobić wszystko i wrócić jak najszybciej do domu. Dobry pomysł! Livka dała radę przetrzymać kilka godzin, w 2 miejscach nadyndała, nadgryzła nieco próg do kuchni, ale to wszystko nic w porównaniu z radosnymi podskokami na mój widok:loveu: :evil_lol: i chyba już bedę wychodzić rano do pracy i pieska wdroży sie raz/dwa...A wczoraj to Livka niemal doskoczyła do mojej miski z krupnikiem---odlałam jej; jadła jak dzikusek:evil_lol: i bez sensacji:evil_lol: [B]nitencja[/B]---przyszła mistrzyni swiata nie rozczarowuje; Lavinia superowa:loveu:
 6. [B]Flaire[/B]---wyrazy współczucia........
 7. bogula

  Terier walijski

  Siemka! zapraszam na kawkę... wczoraj Livia spedziła niemal cały dzień na wsi: spacery, żarełko i spanko.Oby jak najdłużej taka pogoda! a dzisiaj ruszam do pracy--wychowawczy się skonczył;) ---idę na popołudniu...więc Livka tylko przez godzinkę czy dwie zostanie sama:evil_lol:
 8. bogula

  Terier walijski

  Zapraszam na kawke, herbatę i sernik! Troszkę kropi u nas...
 9. bogula

  Terier walijski

  [B]Ali[/B]--dzięki! jest OK, nic nie zmieniaj:loveu:
 10. bogula

  Terier walijski

  Poszły 4 fotki.....
 11. bogula

  Terier walijski

  Brawo dla dogomaniaków:multi: :multi: :multi: [B]Ali[/B]---posyłam kilka fotek Livii na @; wstaw je tutaj,proszę....:cool3:
 12. bogula

  Terier walijski

  Nasi z Argentyną (siatka) 2:o na razie w setach:multi:
 13. bogula

  Terier walijski

  Siemka! dzisiaj powitanie i parzenie kawy i herbaty spada na mnie...zapraszam na szybki łyczek i komu w drogę do Kielc, to szczęśliwej podrózy, fajnej zabawy, sukcesów!
×