Jump to content
Dogomania

Aleksandra

Members
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

About Aleksandra

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Dziecinów
 1. Bestialskie zastrzelenie berneńczyka-proszę zajrzyj i przekaż dalej http://www.szwajcary.com/viewtopic.p...352394#p352394

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post19201756 proszę weź udział w akcji na fbhttps://www.facebook.com/events/1888...context=create niech ten dewiant zostanie ukarany(zdjęcia bardzo drastyczne)

 2. Aleksandra

  Charty Polskie

  [quote name='Tilia'] (tak na marginesie- po co nam charty podzielili, wie ktoś?)[/quote] najwyraźniej polaki są zdecydowanie inne niż reszta ;) zawsze to poderzewałam... ;)
 3. Zaraz zaraz, bo ja się pogubiłam - czyli chodzi o to, że w ogóle odchodzimy od tematu "lista ras niebezpiecznych", a za "psa niebezpiecznego" uznaje się dopiero takiego co kogoś zaatakuje i to tylko jego i jego właściciela będą dotyczyły przepisy????
 4. Pomysł działania społecznego bardzo mi się podoba, lista wydrukowana i gotowa do zbierania podpisów ALE, podobnie jak Olgierd i Beata mam pare zastrzeżeń i chciałabym wyjaśnień. Moje zastrzezenia są może mniej "prawnie udokumentowane" , tylko opierają się na chłopskim/babskim rozumie :wink: 1. Dlaczego na mojej, ogrodzonej, zabezpieczonej posesji mam trzymać psa w kojcu???? A jezeli jest to pies którego zadaniem jest pilnowanie tej posesji????? 2. Czy wystąpienie o pozwolenie na niebezpiecznego psa może być tylko PO jego zakupieniu?? A co jezeli nie dostanie się pozwolenia?
 5. Aleksandra

  ałabaj

  :evil: zrób sobie kopie rodowodu i noś przy sobie... co więcej pozostało... czas chyba przywyknąć - nasze się znajdą na tej liście przy najbliższej okazji... :-?
 6. Aleksandra

  ałabaj

  Nie wiem, czy od siebie nie miałabyś bliżej na Powstańców Śląskich, tam jest jakaś lecznica gdzie przyjmuje dr. Sterna, jego też wiele osób poleca. Ale nie znam bliższych namiarów...
 7. Aleksandra

  ałabaj

  Bea - narkoza musi być zawsze nistety - inaczej sie psa dobrze nie ułoży. Po ukończeniu roku z hakiem to jest zdaje się taki najbardziej optymalny czas. Ja coś słyszałam o 13 miesięcach - możesz sobie wypośrodkować :wink: Nie wiem, czy u azjatów to jest warunek do dalszej hodowli (prawny), bo bo że trzeba to zrobić, jeżeli się chce mieć zdrowe szczeniaki - to wiadomo. Ja robiłam prześwietlenia na Gagarina - polecam.
 8. Aleksandra

  ałabaj

  Bea :D będę Cię szukać w piątek no i w sobotę obowiązkowo :D
 9. Aleksandra

  ałabaj

  Najwyraźniej :lol:
 10. Aleksandra

  Nowelizacja ustawy - smycz lub kaganiec obowiązkowo!

  No na szczęście w Wawce już mamy nową uchwałę od września, jak dla mnie - w miarę OK. :D
 11. Aleksandra

  PODGRYZANIE

  Co do szkoleniowca, to się zgodzę z Tilią - DOBRY powienien zawitać u Aleksandra w domu i popatrzeć na "całokształt". Marcin - u Was jest stado i to ustawione przez Was i Surmę na odpwiednich dla siebie pozycjach (nie ukrywam, że dla mnie wzorcowe, choć przyznaję, że jedyne stado cp jakie widziałam :wink: ), Wy i Miśka niektóre zachowania macie automatyczne i ta całość sprawia, że w miarę jest porządek. A z tego co pisze Aleksander to w jego przypadku trudno z opisu stwierdzić, czy to jest bunt nastolatka u Amora, który ławto zdusić parę razy rąbąwszy delikwentem o ziemię, czy problem jest nieco poważniejszy i trzeba zmienić cały system funkcjonowania domu i rodziny... Dobry fachowiec będzie w stanie to ocenić.
 12. Aleksandra

  Jak się przygotowac do drogi? -kilka pytań.

  Chyba musisz przenieść pytanie do działu "podróże"...
 13. Aleksandra

  Szkolenie Kabaty-Natolin

  No właśnie, tyle niepochlebnych opinii teraz na temat Russa, a ja byłam taka zadowolona te dwa lata temu... chyba wszystko zależy od instruktora, na jakiego się trafi... :-?
 14. Aleksandra

  Szkolenie Kabaty-Natolin

  Chyba RUSS kiedys prowadził zajęcia na łąkąch przy Kabatach, zaraz obok tej dużej górki. Ale nie jestem pewna, czy to ciągle aktualne...
×