Jump to content
Dogomania

Aleksandra

Members
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

About Aleksandra

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Dziecinów
 1. Najmocniej przepraszam jeśli nie życzysz sobie tego typu wpisów...

  Potrzebna jest pomoc dla owczarki znalezionej z zaawansowanym ropomaciczem...

  Koszty leczenia przekraczają możliwości prywatnego przytuliska.

  Wątek Buni: http://www.dogomania.pl/forum/threads/228367-Bunia-ONka-z-ropomaciczem-wyrwana-%C5%9Bmierci-prosi-o-szanse-na-%C5%BCycie

 2. Aleksandra

  XVI Wystawa Psów Rasowych Kraków 16-17.06.2012 r .

  [quote name='panienkabubu']Moja Frania, czyli ICh. [B]MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI [/B](Bernardyn Krótkowłosy) dzisiaj V1, CWC, CACIB, BOB, a w ringu honorowym [B]BEST OF GROUP II [/B]!!! Jeżeli komuś wpadła w oko moja łaciatka, proszę o fotki, nie mamy żadnej pamiątki :([/QUOTE] Gratulacje!!!!
 3. Bestialskie zastrzelenie berneńczyka-proszę zajrzyj i przekaż dalej http://www.szwajcary.com/viewtopic.p...352394#p352394

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post19201756 proszę weź udział w akcji na fbhttps://www.facebook.com/events/1888...context=create niech ten dewiant zostanie ukarany(zdjęcia bardzo drastyczne)

 4. Aleksandra

  BURA została mamą!!

  Z dumą informuję, ze 26 czerwca Bura została mamą bardzo silnej grupy - 5 dziewczyn i 4 chłopaków :))) Zapraszam do śledzenia rozwoju naszych maluchów! [URL="http://www.cepeliada.net.pl"]www.cepeliada.net.pl[/URL]
 5. Aleksandra

  Charty Polskie

  [quote name='Tilia'] (tak na marginesie- po co nam charty podzielili, wie ktoś?)[/quote] najwyraźniej polaki są zdecydowanie inne niż reszta ;) zawsze to poderzewałam... ;)
 6. Zaraz zaraz, bo ja się pogubiłam - czyli chodzi o to, że w ogóle odchodzimy od tematu "lista ras niebezpiecznych", a za "psa niebezpiecznego" uznaje się dopiero takiego co kogoś zaatakuje i to tylko jego i jego właściciela będą dotyczyły przepisy????
 7. Pomysł działania społecznego bardzo mi się podoba, lista wydrukowana i gotowa do zbierania podpisów ALE, podobnie jak Olgierd i Beata mam pare zastrzeżeń i chciałabym wyjaśnień. Moje zastrzezenia są może mniej "prawnie udokumentowane" , tylko opierają się na chłopskim/babskim rozumie :wink: 1. Dlaczego na mojej, ogrodzonej, zabezpieczonej posesji mam trzymać psa w kojcu???? A jezeli jest to pies którego zadaniem jest pilnowanie tej posesji????? 2. Czy wystąpienie o pozwolenie na niebezpiecznego psa może być tylko PO jego zakupieniu?? A co jezeli nie dostanie się pozwolenia?
 8. Aleksandra

  ałabaj

  :evil: zrób sobie kopie rodowodu i noś przy sobie... co więcej pozostało... czas chyba przywyknąć - nasze się znajdą na tej liście przy najbliższej okazji... :-?
 9. Aleksandra

  ałabaj

  Nie wiem, czy od siebie nie miałabyś bliżej na Powstańców Śląskich, tam jest jakaś lecznica gdzie przyjmuje dr. Sterna, jego też wiele osób poleca. Ale nie znam bliższych namiarów...
 10. Aleksandra

  ałabaj

  Bea - narkoza musi być zawsze nistety - inaczej sie psa dobrze nie ułoży. Po ukończeniu roku z hakiem to jest zdaje się taki najbardziej optymalny czas. Ja coś słyszałam o 13 miesięcach - możesz sobie wypośrodkować :wink: Nie wiem, czy u azjatów to jest warunek do dalszej hodowli (prawny), bo bo że trzeba to zrobić, jeżeli się chce mieć zdrowe szczeniaki - to wiadomo. Ja robiłam prześwietlenia na Gagarina - polecam.
 11. Aleksandra

  Charty polskie na wystawach

  kate, ja też poproszę: [email][email protected][/email]
 12. Aleksandra

  ałabaj

  Bea :D będę Cię szukać w piątek no i w sobotę obowiązkowo :D
 13. Aleksandra

  ałabaj

  Najwyraźniej :lol:
 14. Aleksandra

  Nowelizacja ustawy - smycz lub kaganiec obowiązkowo!

  No na szczęście w Wawce już mamy nową uchwałę od września, jak dla mnie - w miarę OK. :D
×