Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kochani - 5 stron topiku to na razie 13 stron wydruku... Jest z tym troche roboty, wiec... Przeczytam jej to jutro :D Caly topik po prostu :)

Macie wiec jeszcze troszke czasu, aby napisac kilka slow :)

Postaram sie jutro pomoc Rotti w ukladaniu grafiku i w ogole we wszystkich organizacyjnych kwestiach :)

Link to comment
Share on other sites

No, jak życzenia mają być dla Rotti wydrukowane, to ja się też dopiszę!

Rotti, trzymaj się!

ALE BEZ PAPIEROCHÓW, BO MISIĄ POSZCZUJĘ! :evil:

A może na tych spacerkach, Poznaniacy, podszkolicie jej psy, żeby pilnowały Rotti, żeby nie paliła :wink: ?

Link to comment
Share on other sites

Ja też przyłączam się do życzeń dla ROTTI.

Sama obecie przechodze swoją małą tragedie- mam bardzo chorego psiaczka :cry: i związane z tym koszty leczenia.

Jednak jak akcja będzie trwac dłużej to napewno postaram się wpomóc

konto.

INA

Link to comment
Share on other sites

Grupa VI proszę nie bałaganić naWaszym forum za bardzo, żeby potem Rotti nie musiała po Was sprzątać, kiedy już wróci na stałę! Dyscyplinę prosze trzymać! :D

Taaaak jest!!!!

Grupa VI jast zawsze grzeczna i zdyscyplinowana. Nie bałaganimy, do tej pory Rotti się z nami nie napracowała, więc dalej tak będzie.

Jak się ma takiego moda,

to czasu na kłótnie i bałaganienie szkoda.

I żadnych zmian w zarządzaniu nie chcemy,

więc obiecujemy, że grzeczni będziemy.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się, i od razu tu przybiegam.

Rotti: trzymaj sie ciepło!

Rak to nie wyrok, wiem co mówię.

Vilcacore sama brałam, i moge ja polecic. Skonsultuj się z lekarzem, czy mozesz brać podczas chemioterapii. Zawsze to jakos wspomaga leczenie.

Nie jestem fanatyczna zwolenniczka bioenergoteraupetów, ale wiem, ze ich dobre fale też duzo pomagają.

A to co tutaj czytam, co piszećie, pozwala mi myslec, że sa cudowni ludzie na tym świecie!

Rotti: najważniejsze, że masz fantastyczne podejście do choroby. Pozytywne myślenie zdziała cuda!

Pamiętaj, masz prawo czuc sie źle podczas leczenia, to normalne objawy broniącego sie organizmu.

Co mogę jeszcze napisać? Chyba tylko to, że myślami jestem z Toba blisko, i postaram sie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Rotti trzymaj się jak to choróbsko zobaczy ilu dogomaniaków jest z Tobą to szybko sobie pójdzie wystraszy sie :D

Wracaj nam szybciutko Rotti

a tu coś specjalnie dla Ciebie zebyś się uśmiechnęłą:

Przechodnia zaczepia trzech oprychów uzbrojonych w noże. Żądają pieniędzy. Napadnięty, nie tracąc głowy, mówi:

- Lepiej uważajcie, znam judo, karate, kung fu...

Gdy napastnicy zniknęli w ciemnościach, dodaje:

- ...i jeszcze parę innych japońskich słów...

Podczas nieobecności męża, żona oddawała się łóżkowym rozkoszom ze swoim kochankiem. Nagle słyszy, że drzwi frontowe się otwierają i wraca mąż. Szybko wymyśliła jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji - wysmarowała kochanka olejkiem, posypała talkiem i kazała mu stanąć w kącie sypialni.

- Nie ruszaj się dopóki nie powiem - powiedziała.

Wchodzi mąż i pyta, co to takiego.

- To nasza nowa statua - odpowiada żona. - Kowalscy za rogiem taką mają, więc też sobie kupiłam.

Mąż przyjął w milczeniu tłumaczenie żony i nie poruszał więcej tego tematu. Położył się spać a kiedy się obudził nad ranem, zszedł do kuchni i po chwili wrócił z dużą kanapką i butelką piwa.

- Trzymaj - mówi do kochanka-statuły. - Ja u Kowalskich stałem przez 3 dni i nikt mi nawet szklanki wody nie podał.

Mały żłówik siedzi na wysokiej gałęzi.W pewnym momencie skacze,macha gwałtownie łapkami,spada z łoskotem na ziemię,otrzepuje się z piasku,wchodzi z powrotem na drzewo,skacze. Taka sytuacja powtarz się parokrotnie. Przygląda się temu siedzący obok Dzięcioł. Trąca siedzącą przy nim Panią Dzięciołową i mówi: —Może mu w końcu powiemy,że jest adoptowany?

Podchodzi mamut do mamucicy...

On - Muuuuuuuuuuuuu!!!!!

Ona - Muuuuu??????

sytuacja się powtarza...

On - Muuuuuuuuuuuuu!!!!!

Ona - Muuuuu??????

sytuacja się powtarza...

On - Muuuuuuuuuuuuu!!!!!

Ona - Muuuuu??????

I tak wyginęły mamuty...

Link to comment
Share on other sites

Relacja z wizyty:

1. Rotti powiedziala, ze sama sobie przeczyta wszystko :D Twarda Babka

2. Jest juz znowu bezszwowa ;) Lekarz, ktory sciagal Jej szwy zapytal, kiedy rodzila 8)

3. W zaleceniach pochemicznych ;) - ma spozywac duzo lisci zielonych drzew oraz w trakcie ew. biegunki nie spozywac alkoholu :D

4. Lekarka powiedziala, ze jakby Rotti jeszcze kiedys chcialaby na nowotwor zachorowac, to ma wybrac ten sam rodzaj, bo jest akurat jednym z latwiej uleczalnych!!! :lol: :D

5.Poza tym Elcia nabiera sil, ma raz dzien lepszy, raz gorszy - wczoraj prawie nic nie jadla, a dzis z ogromnym apetytem wsunela talerz rosolku :D Mieszkanko ma ogarniete - umylam podlogi i poscieralam kurze, wiec troche zarazkow zniknelo...

Ja jestem znowu umowiona na piatek, ok. 15.00

Ela sporo schudla, ale juz wyglada lepiej - nie jest taka wymeczona, wracaja jej rumience ;) Ma ochote na taki deser z owocow - a niestety nie moze :( Humorek ma jak zawsze - czyli wyborny ;)

Obejrzala zdjecia Whippetki Naomi i bardzo jej sie spodobala sunia :)

Co by tu Wam jeszcze... Oczywiscie Wszystkich pozdrawia, dziekuje za zyczenia i pamiec - nie moze sie opedzic od smsow i telefonow - i bardzo dobrze :)

Numer konta na pierwszej stronie jest dobry, nie powinno byc problemow przy wplatach.

A przede wszystkim - :drinking: :drinking: :drinking: dla Was :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...