Jump to content
Dogomania

mrowka

Members
 • Content Count

  1,992
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About mrowka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1461888

Converted

 • Location
  Tychy
 • Interests
  psy,konie, fotografia, rysunek :)
 1. mrowka

  Mejk

  Asik no Mejol zmienil sie sama czasami nie dowierzam :lol: Kamila działa działa :lol: ponad 2 tygodnie bez internetu w zupełności wystarczy, mam nadzieje, ze już wiecej sie to nie powtorzy ..
 2. Pojawiam się i znikam niczym widmo :D Waszkomała a Ty zawsze mnie tak witasz z radością haha..
 3. mrowka

  Mejk

  Kamila oby jak najpredzej :razz: bateria juz sie laduje :evil_lol: a teraz kilka "nowych" zdjec tak dla przypomnienia [U][URL="http://img216.imageshack.us/i/dscn0010t.jpg/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9498/dscn0010t.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1725/dscn0404x.jpg[/IMG][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4705/dscn0554c.jpg[/IMG] [/U]
 4. Asiunia Słońce kupe lat!! Bardzo mi przykro w powodu Metulki (miałam to szczęście ją poznać na żywo:loveu:) oraz Talusi.. Niestety takie jest to już nasze życie... :( :buzi: A Poczwarek bardzo przystojny młody mężczyzna, byłam w szoku jak zobaczyłam, że masz ONa ;) Asik co 2 psy to nie 1 :evil_lol: Widzę, że nie tylko ja tęsknie za starą dogomania..wielogodzinne rozmowy na chatcie niezapomniane :evil_lol: Usciski dla Was!
 5. mrowka

  Anglia

  Czy ktoś może z dogomaniaków wybiera się na początku października samochodem do anglii i jest w stanie zabrać jedną osobę z psem?
 6. mrowka

  Anglia

  :crazyeye: Coś się komuś stało?! Mam nadzieje, że nie.. Dobrze, że już na miejscu jesteście. 2 CC?? :loveu: Muszę je zobaczyć
 7. mrowka

  Anglia

  Kilka stron wcześniej zadałam kilka pytań, ale nikt nie odpowiedział ;) chyba dlatego, że jest zbyt oczywiste (wynająć pokój z psem jest niemożliwe), z tego co wiem to z mieszkaniem są problemy :(
 8. mrowka

  Anglia

  I stało się.. Jestem w Londynie, Mejk został w Polsce.. Przed przyjazdem tutaj wydawało mi się, że nie będzie aż takiego problemu ściągnąć tutaj go, ale teraz gdy jestem już tutaj wszystko inaczej wygląda..:placz: Mam do Was pytanie jak sądzicie czy jest w ogóle jakaś szansa, że uda mi się znaleźć jakieś miejsce do mieszkania z psem, jestem sama więc nie stać mnie na wynajęcie całego domu.. Mejka dopiero mogłabym ściągnąć tutaj we wrześniu ze względu na kwarantanne (przed wyjazdem zrobiłam wszystko na wszelki wypadek ;)). Z góry dziekuję za informacje, Pozdrawiam wszystkich
 9. mrowka

  Mejk

  [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6220/cimg2073ri0.jpg[/IMG][/URL] Nietoperek [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1081/cimg2074lo2.jpg[/IMG][/URL] Pozdrowienia dla wszystkich!! :loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9316/cimg2078up0.jpg[/IMG][/URL] Wybaczcie, ale nie czytałam regulaminu, a tutaj tyle zmian :oops: Naszczęście kochana Aggus mnie poinformowałą :loveu::multi: Postaram się już przestrzegać przepisów :evil_lol: [quote name='misiaczek']A już miałam krzyczeć,że na dogo Mrowa wróciła a fotek Mejka niet :mad:. Całe szczęście,że wstawić zdążyła :evil_lol:. To by się z moją Misiuchną nadali.Ona tez kocha butelki :evil_lol:.[/quote] Ha! Bo my to musieliśmy tak przytrzymać, wkońcu jak Kocha to poczeka :evil_lol: Dziękujemy za odwiedzinki :multi: [QUOTE]10 kg, przytył, łomatko!! :-o [/QUOTE] Taa, musimy zrzucić 5 kg :evil_lol:
 10. mrowka

  Fuga: moja bokserka, moje szczęście

  Fotki super, Fuga cudowna!:loveu: Cud miód!:loveu: Braciszeek też śliczny.. :multi: Czeekam na nowe fotki z niecierpliwością!
 11. [SIZE=1]Tylko proszę mi tu nie mdleć! :evil_lol:[/SIZE] Witaamy Rodzinkę Dealera :multi: Dealerek nic się nie zmienił, śliczny pręgusek jak zawszee.. :loveu: Ach a jakie nowe obrózki ma cudne i takie twarzowe :cool3: A my z synciem ostatnioo oglądaliśmy zdjęcia i wspominaliśmy spacerki z Dealerkiem :multi: Uściski dla Dealerka od nas. Pozdrawiamy :loveu:
 12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a skąd ty sie wzieła... tyszanko??? ziomalko ma i medorowej?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Przyszłam zrobić porządek :mad::evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][QUOTE][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]bo Ja znam tera Tylko Tyszanki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....[/COLOR][/FONT][/B];-)[/QUOTE][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=black]Taa bo Tyszanki są super, fajne i wogółe :evil_lol::evil_lol: :cool3:[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][QUOTE] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]wybiegany piesio jechał na kolacyjkę do domeczku [/COLOR][/FONT][/B]:loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] [COLOR=black]Biedny to co on musi jeść skoro nie chciał wiadać do samochodu, a w domu kolacja :roll: :evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B]
 13. mrowka

  Szpilka co szybsza jest niż piłka

  [quote name='dbsst']usz jemiołku mów wcielony dla Cię twa siostrzenica [URL]http://images26.fotosik.pl/133/5e341d19dd33ee72.jpg[/URL] [/quote] Jeee nasza kochana Szpilcia!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi: Fiuu Fiuu co za figura!! :crazyeye: Zawsze doskonała.. achh.. :loveu: Debesciaaku :crazyeye:gratuluje przychodzni!! Szkoda, że tak daleko mieszkanie bo napewno bym skorzystała. Przez ostatni okres tylko latam po lekarzach i po rehabilitacjach :shake: Ale jak będę w stolicy to napewno zawitam! :cool3::lol: Poozdrawiamy, Mejk przesyła buziaaki dla Szpilci :evil_lol::evil_lol:
 14. Jej ja chyba powinnam mieć zakaz wchodzenia do Waszej galerii.. :oops: Jakiee one cudnee :loveu: Tylko powyścickać takie, schować w kurtkę i wioo do domu :evil_lol: :lol: Ślicznee.. :loveu:
 15. mrowka

  Banda z Osanny, czyli moje ca de bou [ i nie tylko ]

  Ojej ale śliczne fottki!! A jeszcze piękniejsze te zadowolone pychole :multi: [QUOTE] Bonita, ja też uwielbiam stado galopujących paszczaków:lol::loveu::evil_lol: [/QUOTE] I ja i ja! Niczym stado dzikich konii :evil_lol:
×