Jump to content
Dogomania

Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM


anett

Recommended Posts

No widzisz, że to dobry pies? Siedział w boksie gdzie mógł zrobić dwa male kroczki w przód i dwa w tył. Dlatego łapy odrętwiały. Prosiła by go przeniesli do inneo boksu ale nikomu nie chciało sie wywlekać go z budy - może bali sie go?

Prosze o nr konta na PW - jak tylko dotrą pieniążki do nas zaraz je przeslę dalej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki Anett za podsumowanie kwestii finansowych:Rose:
Teraz moja powolnie czająca mózgownica to przetwarza i kombinuje co dalej:razz:

Czarodziejko - widzę, że wiesz co robisz, jesteś energiczna, zmobilizowana, stanowcza, masz doświadczenie - zawsze podziwiałam ludzi, którzy maja takie cechy. Szacuneczek:thumbs:

To wspaniale, że walczysz o Kubę-Amika, że nie pozwalasz mu się zaszywać w budzie i tam "gnić":multi:
Tak jak napisałaś, to mądry, łagodny i dumny pies, tylko złamany niestety przez życie, które było dla niego ciężkie:-(
Kuba ma takie rozumne, łagodne oczy - łapią za serce..faktycznie...:oops::loveu:

Ja wierzę, że teraz będzie z Kuba już tylko lepiej, bo widzę, że nie będzie bezczynnie i zgorzkniale wegetował w budzie i kojcu:cool3:
Ten pies jeszcze odzyska radość, będzie biegał, bawił się, bo jego mięśnie się zregenerują, Czarodziejka nie dopuści do ich zaniku:lol:
Trzeba też dać mu troszeczkę czasu na regenerację psychiki i ogólnie zdrówka no i codziennie NIE ODPUSZCZAĆ!:razz:
Za Kubusia cap i hop z budy:razz: i na powietrze, na spacerek, do ludzi:painting:

Link to comment
Share on other sites

Czarodziejko zdjęcia ze spaceru przecudne:loveu:!! tym bardziej, że ze świadomością tego, że to pierwszy spacer Kuby od 1,5 roku...A może w ogóle pierwszy w życiu ze swoim człowiekiem...:shake::shake:
A jego stan...:-(:-(


[B]Bico[/B] nie ma za co;) To ja dziękuję i się bardzo cieszę, że kombinujesz bo mamy do skombinowania jeszcze 120zł miesięcznie:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett'][B]Bico[/B] nie ma za co;) To ja dziękuję i się bardzo cieszę, że kombinujesz bo mamy do skombinowania jeszcze 120zł miesięcznie:roll::evil_lol:[/quote]

to będę ludzi molestować i naganiać znajomych, choć oni jak mnie już widzą, to uciekają:oops::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']to będę ludzi molestować i naganiać znajomych, choć oni jak mnie już widzą, to uciekają:oops::evil_lol:[/quote]

Bico dziękuję:lol::lol:
A jak uciekają w popłochu to może im jakaś dyszka czy dwie wylecieć:evil_lol::evil_lol:

Czarodziejko jak nasz Amik/Kubuś ???

Link to comment
Share on other sites

Jak już gdzieś wspomniałam, może tylko w rozmowie tel - Kubiszon to skryty dominator. Wczoraj, kiedy zaniosłam kolacyjkę i wlałam do garów on nawet nochala z budy nie wystawił, więc Lucky poszedł sobie wąchnąć, czy sprawiedliwie wlane, a tu Kuba jak nie warknie :evil_lol: Ale myślicie, że się ruszył? Warczał sobie na odległość - z budy. Natomiast ja mogę wszystko z jego garem robić, jest łagodny. Wczoraj też go za kołnierz wyciągnęłam, żeby do niego pomówić i pogłaskać. Już zaczyna żywiej patrzeć w oczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Bico dziękuję:lol::lol:
A jak uciekają w popłochu to może im jakaś dyszka czy dwie wylecieć:evil_lol::evil_lol:[/quote]


:evil_lol::evil_lol: Anett - też na to liczę, a po cichu liczę, że może im więcej jeszcze wypadnie:evil_lol::razz:
tak czy siak, wici rozesłane, wędki zarzucone, molestacja i inwigilacja przeprowadzona:evil_lol::razz:;) teraz czekam na wyniki:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Beatko[/B] wielkie dzięki:loveu::lol:

dane do przelewu:

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO
Ul. Kochanowskiego 37/12
96-500 Sochaczew
[FONT=&quot][SIZE=3]konto : 75 1140 2004 0000 3102 5949 3364[/SIZE]
[B][SIZE=2]z dopiskiem [SIZE=3]dla Amika
[/SIZE]
[/SIZE][/B][/FONT]A zobaczyć błysk w oczach Amika - BEZCENNE:loveu::loveu::evil_lol:
[FONT=&quot][B][SIZE=2]
[/SIZE][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziś wpłynęło od [B]anett 50,-[/B]

Na pierwszej stronie zaraz po poście założycielki jest post Ziutki. Może tam wpisywać wszystkie wpłaty i wypłaty żeby było jasne ile kasy jest na koncie Amika? Szukanie po całym watku jest dla osób zainteresowanych trochę uciążliwe.
Ziutka - co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

wspaniała opieka Czarodziejko dla biednego Amiczka !!!

dobrze że przynajmniej tam u Ciebie ma dobrze :), wcześniej pytałam gdzie piesek aktualnie przebywa, ponieważ myślałam że mogłabym go chociaż bidulka odwiedzić ale łódzkie to troche daleko.



mogę troszkę się dołożyć ale tylko troszkę do finansów.

Link to comment
Share on other sites

aktualnie rachunki wyglądają następująco:

WPŁATY
Bico 50,-
Izabela 50,-
Natasza79 30,-
mysza201 300,-
Barbara z Siemianowic ŚL. 50,-
anett 50,-
............................ ...........................
RAZEM 530,-

WYDATKI
opłata schroniskowa 30,-
transport 140,-
..........................................
Razem 170,-


Na koncie pozostało : 360,-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']
dane do przelewu:

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO
Ul. Kochanowskiego 37/12
96-500 Sochaczew
[FONT=&quot][SIZE=3]konto : 75 1140 2004 0000 3102 5949 3364[/SIZE]
[B][SIZE=2]z dopiskiem [SIZE=3]dla Amika[/SIZE][/SIZE][/B][/FONT][/quote]

czyli teraz już tu się kaskę wpłaca dla Amika-Kuby, nie na konto Pana Michała Wiśniewskiego?

to pewnie upierdliwe pytanie:roll::oops:, ale chce uniknąć zamętu, a poprzednio tam właśnie wpłacałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']czyli teraz już tu się kaskę wpłaca dla Amika-Kuby, nie na konto Pana Michała Wiśniewskiego?
[/quote]
Michał Wiśniewski to założyciel fundacji Nero...i dopóki nie mieliśmy NIP-u to użyczał swojego konta do wpłat a teraz kiedy już otrzymaliśmy NIP to założyliśmy konto fundacyjne :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Michał Wiśniewski to założyciel fundacji Nero...i dopóki nie mieliśmy NIP-u to użyczał swojego konta do wpłat a teraz kiedy już otrzymaliśmy NIP to założyliśmy konto fundacyjne :lol:[/quote]

Rozumiem. Dzięki za info;)

Może wrzucić ten numer konta do pierwszego postu?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...