Jump to content
Dogomania

Bezdomna bernardynka z Białobrzegów MA DOM.. s. 42.. !


aamms

Recommended Posts

a telefonicznie, bez pojechania, nie da sie stwierdzić, czy taka sunię przywieźli? Jest przecież charakterystyczna, duża, ranna... A jak powiedzą, ze nie, to wtedy sprawdzić. Bo znajac relacje osób odwiedzajacych Krzyczki, nie ma co zwlekać, dzis jest, jutro może nie być :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam, ze zapytam ale co nie tak, oprocz warunkow w tych krzyczkach?
z tego co widzialam te biedne psy mieszkaja w murowanych kojcach?to dramat jakis szczegolnie w zimie!no i nie wygladaja jakby sie cieszyly z obecnosci czlowieka..
kiedy w tym p........ kraju cos sie zmieni?

przepraszam za off'a!
3mam kciuki za sunieczke!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a telefonicznie, bez pojechania, nie da sie stwierdzić, czy taka sunię przywieźli? [/quote]

Wszystko da się stwierdzić....na każde pytanie dostaniesz odpowiedź NIE :angryy:
Kiedyś na 10000% byłam pewna, że pewna sunia została zawieziona do Krzyczek....miałam takie info od firmy wyłapującej psiaki, która woziła psy do Krzyczek ale dzwoniąc tam na drugi dzień wielmożna pani Księżopolska stwierdziła, że absolutnie psa takiego nie ma :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']No to jak sprawdzić?
Chyba trzeba udać się jako ktoś poszukujący psa do adopcji i musi to być ktoś tam nieznany.[/quote]

To jest chyba najlepsze rozwiązanie...:roll:
Tylko oby kogoś wpuścili...bo różnie z tym bywa...najlepiej oszukać, że się gdzieś do pobliskiej wioski przeprowadziło i, że w [B]URZĘDZIE MIASTA[/B] byliście się dopytać o najbliższe schronisko i Was skierowano tutaj właśnie.
Urząd miasta może na nich podziała i wielmożnie kogoś wpuszczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']Jak się ludzie zmienią a do tego trzeba paru pokoleń więc nieprędko[/quote]

I to też zależy jakie tych narodów chowanie będzie jako wieszcz pisał.


A do rzeczy. Uparta jestem. Dzwoniłam dziś znowu do Gminy Nieporęt. Wiem jak nazywa się gostek z działu ochrony środowiska, który się łapaniem psów zajmuje. ( tzn nadzorowaniem tego)
Otóż:
1.nie mają zgłoszenia o odłowieniu takiego psa z Białobrzegów, ba żadnego ---- ciekawe, bo co najmniej 2 osoby twierdzą, że została odłowiona cała ich grupa
2.nie są w stanie powiedzieć do jakiego schronu trafiają psy z ich gminy ----zapytałam o umowę.....no niby Krzyczki, ale jak jest przepełnienie to Chrcynne.
3. dostałam namiar na panią ( sic!), ktora trudni się odławianiem psów z ramienia gminy. - Hycelka? No i rzekomo z nią najlepiej rozmawiać
4. rozmawiałam 2 razy z panią Lidką.
Wersja jest taka: pani z budki twierdziła, że suka się jej nie boi, pani Lidki sie bała - więc pani Lidka babce z budki nosila dla suki jedzenie. Pani Lidka poszła z babka z budki gadać i twierdzi ze ta nie kłamie. Ponoć rzeczywiście wsiadała do auta bez problemu i odjechała do Warszawy.
5. Chłopak, który przeczytal ogłoszenie i do mnie dzwonił - uparcie twierdzi, że psa odłowił hycel.

Uważam, że dla spokoju sumienia należałoby przejechać się do Krzyczek i Chrcynnego.
Ja sie mogę przejechać, ale wyłacznie między 2 a 4 rano tylko wtedy mam ostatnio czas:-) Mogę w niedzielę, ale schron nieczynny. Mogę w czwartek i piątek rano. Sama tam nie pojadę.......bo jak kogoś pobiję i mnie zamkną, to nawet nikt nie będzie wiedział.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']Kto pojedzie z Neigh?? Jak niebedzie tam poszukiwanej przez nas suki to mozna innego psa zabrać.[/quote]


HURA...HURA :multi::multi::multi::multi:

Olga chce pieska adoptować :multi::multi:

Neigh, przywieź jej ze trzy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...