Jump to content
Dogomania

Bezdomna bernardynka z Białobrzegów MA DOM.. s. 42.. !


aamms

Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej,

Ja mieszkam w okolicy Nieporętu. Przepraszam, nie mam czasu czytać całego wątku.
Dwa tygodnie temu widziałam bardzo podobną postać poruszającą się w okolicach przystanku autobusowego. Szła za kobietą.........kobieta oglądała się za siebie, ale nie tak jak właścicel na psa, tylko " czy to bydle jeszcze za mną idzie".........Nie mogłam się zatrzymać, jechałam z małym dzieckiem. Odwiozłam do szkoły i wróciłam. Psa juz nie było. Opowiadałam o tym Joyo....czy to może być ten sam pies/suka?

Tak czy siak mieszkam w okolicy, jeśli mogę cokolwiek pomóc dajcie znać proszę. Jeśli to możliwe na priw, ostatnio mniej jestem przy kompie.

Link to comment
Share on other sites

No wróciłam się parę stron. Nie mam wątpliwości, że ją widziałam!

Mieszkam w okolicy, mam namiar na łapacza, bo ostatnio sama potrzebowałam takiego speca. Wiem ile to kosztuje .........dużo kosztuje. Mam natomiast pewne rozeznanie i doświadczenie. Osobę, która wie najwięcej na ten temat i chce pomóc PROSZĘ O KONTAKT NA PW!!!!

Link to comment
Share on other sites

Psa b. podobnego widziałam w Nieporęcie, niedaleko skrętu prowadzącego do schroniska w Jóżefowie. Tam jej na 100% nie przywieziono, bo ja w tym schronisku bywam........to bym wiedziała.
Ponawiam propozycję, mogę pomóc - nie wiem w łapaniu, w ostetczności nawet w przetrzymaniu. W takiej sytuacji to najlepiej chyba Sadolin.......o ile jest ktoś kto psa dokarmia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...