Jump to content
Dogomania

Czarna_Owieczka

Members
 • Content Count

  3,648
 • Joined

 • Last visited

About Czarna_Owieczka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 09/04/1992
 1. proszę zajrzyj i jeśli możesz wrzuć piątaka, zbieramy na ogłoszenia prasowe dla naszych psiaków z TOZ Fauna, http://www.dogomania.pl/forum/thread...%21Do19-10-g21

 2. Czarna_Owieczka

  Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma

  wooow ależ sznaucerowato tutaj :cool3: piękne czarnuchy :loveu:
 3. Czarna_Owieczka

  Butcher's

  Sprzedaż tej karmy pojawiła się w internecie. Skład to głównie"produkty pochodzenia" -junior z kurczakiem Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min 30% kurczaka), ryby i produkty pochodzenia rybnego,produkty pochodzenia roślinnego, jaja i produkty pochodzenia jajecznego, oleje i tłuszcze (min.1% tranu), drożdże, ekstrakty z białek roślinnych, minerały. -adult z kurczakiem Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min 30% kurczaka), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (min. 4% w zielonej i pomarańczowej granulce), roślinne ekstrakty białkowe, drożdże, minerały, różne cukry. Zawiera 5% świeżego mięsa kurczaka w beżowej granulce.
 4. Czarna_Owieczka

  Basenji - Asiaczek- przyjaciele

  Dzień dobry i udanego tygodnia! :)
 5. Czarna_Owieczka

  Mika - moja nakrapiana pociecha

  zdrowiej Mikunia! :calus:
 6. Czarna_Owieczka

  ..:Galeria Foxiego:..

  [quote name='kaskaSz'] Hej! Jakoś ostatnio myślałam o Tobie, ale jakoś czasu zabrakło, żeby napisać PW ;) Co u Was? Co studiujesz bo w końcu nie wiem ;) Cairiny są ładne, ale gdybym miała wybierać między westem, cairinem a np. szkotem to wzięłabym westa i szkota :D [/QUOTE] Czas szybko leci jak człowiek zapracowany. Studiuję architekturę krajobrazu :) Ogólnie teriery mają ciekawy charakter, podobają mi się cairny i westy, lubię je za ich zawadiackie spojrzenie i szczotkowaty wygląd :) Mój też im starczy tym większy wariat, ale wydaje mi się, że to przez to, że jestem trochę zapracowana. Na spacerach czy pracy widać jak bardzo pies się cieszy ze spędzanego wspólnie czasu. Poza tym straszny przytulacha zrobił się, zawsze był pieszczoch, ale na przestrzeni ostatnich miesięcy to pluszak totalny :D
 7. Czarna_Owieczka

  Basenji - Sajdunia zaprasza!

  Gratulacje! niech zdrowo rosną :loveu:
 8. Czarna_Owieczka

  Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka

  Sweet Jesus! Dziewczyno jakie Ty piękne zdjęcia robisz!!
 9. Czarna_Owieczka

  ..:Galeria Foxiego:..

  Hej Kasiula! :multi: [url]http://img840.imageshack.us/img840/9864/img4827kopia.jpg[/url] to zdjęcie rozczuliło mnie całkowicie, mój murzynek tak robi jak chce się zameldować na wyrku :lol: [quote name='kaskaSz'] I jeszcze jakieś głupie prace musimy pisać z prawie każdego przedmiotu, coś w podobie pracy licencjackiej w ramach samokształcenia. Na innych uczelniach też tak jest?[/QUOTE] u nas nie ma czegoś takiego, ale ja jestem na uczelni technicznej, my latamy z projektami :cool3: jest ciekawie...jest co robić ;) Jeżeli chodzi o cairn, uwielbiam je, podobają mi się taki wiejskie pieski :loveu: z tym trymowaniem to ciekawe co piszesz :)
 10. Czarna_Owieczka

  FELEK CO NIE NOSIŁ SZELEK plus JA:)

  Oh u nas tez tak mgliście ostatnio, nieraz jak wracam z zajęć z uczelni to krajobraz zaiste urokliwy :lol: mgłe widzi się niemalze przed soba, jakby w mleku płynąć ;) biedny Felutek, zakneblowali piesiaczka [url]http://img706.imageshack.us/img706/7540/dsc0107la.jpg[/url] wygląda jak mały rozbrykany konik :)
 11. Czarna_Owieczka

  Mika - moja nakrapiana pociecha

  jak dużo zdjęć :multi: Mika sportowiec świetna! :D
 12. Czarna_Owieczka

  Dolly-czyli ta, co świat do góry nogami przewraca

  hello, prosimy o więcej zdjęć :multi:
 13. Czarna_Owieczka

  Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)

  piękny yorczek :D
 14. Czarna_Owieczka

  Spółka z o.o. czyli duży wariat Fergi i wyrozumiała Kocica

  Fergulek piękny :loveu:
 15. Czarna_Owieczka

  Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka

  Trzymamy mocno kciuki za zdrówko Gin :kciuki: niech mala szybko zdrowieje!
×