Jump to content
Dogomania

Czarna_Owieczka

Members
 • Content Count

  3,648
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Czarna_Owieczka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 09/04/1992
 1. proszę zajrzyj i jeśli możesz wrzuć piątaka, zbieramy na ogłoszenia prasowe dla naszych psiaków z TOZ Fauna, http://www.dogomania.pl/forum/thread...%21Do19-10-g21

 2. [quote name=':: FiGa ::'] Wooooo, kogo moje oczy widza! Witaj Kochana :loveu: Co tam u Blakunia, mojej ulubionej owcy? :loveu: Stesknilismy sie bardzo :placz: [/QUOTE] No ba! same wspaniałości, jak zawsze ! :grins: przyszliśmy przywitać się, by Wam dzień rozpromienić :sweetCyb:
 3. [quote name='Illusion']Bardzo trochę :eviltong:. Ale nie wiem za bardzo co zrobić z jej fryzem, bo robi się chłodniej i nie chcę raczej bardzo krótko ciachać. To chyba znak, że najwyższy czas zainwestować w nowe ostrze do maszynki :siara:.[/QUOTE] u nas ostrze też ostatnio protestuje, chociaż zastanawiam się czy to może nie sama maszynka :roll: według mnie taka bardziej futerkowa Gin jest jak najbardziej na tak ;) Blaki jak trochę obrośnie futrem, robi sie taki uroczo owczy :loveu: więc tylko miziać, pieścić i tulić :p
 4. wooow ależ sznaucerowato tutaj :cool3: piękne czarnuchy :loveu:
 5. Sprzedaż tej karmy pojawiła się w internecie. Skład to głównie"produkty pochodzenia" -junior z kurczakiem Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min 30% kurczaka), ryby i produkty pochodzenia rybnego,produkty pochodzenia roślinnego, jaja i produkty pochodzenia jajecznego, oleje i tłuszcze (min.1% tranu), drożdże, ekstrakty z białek roślinnych, minerały. -adult z kurczakiem Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min 30% kurczaka), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (min. 4% w zielonej i pomarańczowej granulce), roślinne ekstrakty białkowe, drożdże, minerały, różne cukry. Zawiera 5% świeżego mięsa kurczaka w beżowej granulce.
 6. uważaj, bo strączkowe nie są chyba dobre dla psów ;) okazuje się, że psy to jednak smakosze warzyw są, mój np. nie przepada za surowym mięsem, ale marchewkę chętnie schrupie :razz:
 7. Hahaha, my jemy razem marchewki, buraczki, cukinie, jabłka, czasem ogórki, ale tylko takie z własnego ogródka, nie pryskany, naturalne ;) mój pies zielony jak ja :lol: ale za marchewkami to szaleje totalnie, tylko wezme marchew w rękę, a on już siedzi i wpatruje się chciwym spojrzeniem :D [url]http://img851.imageshack.us/img851/383/img4904e.jpg[/url] uroczo wygląda taki wtulony w poduszkę :loveu:
 8. małe słodkie baski :loveu: takie papiśki małe to rozkoszne są :)
 9. Fajne są te akcji z klikaniem, ale zawsze zastanawiam się, czy to jest na prawdę i psiaki rzeczywiście otrzymają pomoc, zna ktoś informacje na ten temat? :)
 10. [quote name='kaskaSz'] Hej! Jakoś ostatnio myślałam o Tobie, ale jakoś czasu zabrakło, żeby napisać PW ;) Co u Was? Co studiujesz bo w końcu nie wiem ;) Cairiny są ładne, ale gdybym miała wybierać między westem, cairinem a np. szkotem to wzięłabym westa i szkota :D [/QUOTE] Czas szybko leci jak człowiek zapracowany. Studiuję architekturę krajobrazu :) Ogólnie teriery mają ciekawy charakter, podobają mi się cairny i westy, lubię je za ich zawadiackie spojrzenie i szczotkowaty wygląd :) Mój też im starczy tym większy wariat, ale wydaje mi się, że to przez to, że jestem trochę zapracowana. Na spacerach czy pracy widać jak bardzo pies się cieszy ze spędzanego wspólnie czasu. Poza tym straszny przytulacha zrobił się, zawsze był pieszczoch, ale na przestrzeni ostatnich miesięcy to pluszak totalny :D
×
×
 • Create New...