Jump to content
Dogomania

Paputek za TM :( :(:( Płaczemy ze szczęścia - Pszeniczny już w swoim domu w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

z morskiego bazarku, z którego wygraną przekazała Kamila Proc wyszło 65 zł.

http://www.dogomania.com/forum/topic/148206-koniec-zagrajmorska-bitwaczyli-gra-w-statki-wygraj-i-wybierz-cel-do-24082014-godz-20-zapraszam/

proszę o podanie konta :)

 

Poszło na PW

 

 

 

Z bazarku b - b  dla Pszenicznego mamy na koncie 153 zł

 

 

 

Wpłynęła też deklaracja stała od:

 

Tola    10 zł  ( za VIII lub IX - jeszcze nie wiem ale się dowiem :) )

oraz 55 zł od Bogusik dla Pszenicznego (pozostałość po wpłacie za kontenerek)

 

Dziękujemy :) wszystkim bardzo serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje ,ze psiak jest kompletnie nie wybiegany.

Może mu brakuje kondycji na dłuższe brykanie?

Też tak myślę.

 Przecież w tej klatce nie było miejsca na bieganie a Tola pisała, ze on zawsze spokojny na uboczu się trzymał. 

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje ,ze psiak jest kompletnie nie wybiegany.

Może mu brakuje kondycji na dłuższe brykanie?

 

Wczoraj po filmikach spuściłam go z linki, trochę pobiegał i... się położył (fotka na trawce jest już bez linki). Dzisiaj już też spaceruje bez linki, nie biega w ogóle tylko spaceruje i kładzie się co chwilę. Najbardziej lubi kłaść się w wykopanym własnołapkowo dołeczku pod krzakiem forsycji :)

Może faktycznie chciałby się pobawić, pobrykać, ale łapki ma zastane...

 

A.. i do domu nie ma ochoty wracać podobnie jak Tosiek :) Trzeba troszkę się pogimnastykować, żeby go spacyfikować :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wpadam na chwilkę z pożyczonego laptopa, więcej będzie mnie od niedzieli,

Postaram się szybko coś tam odpowiedzieć

z morskiego bazarku, z którego wygraną przekazała Kamila Proc wyszło 65 zł.

http://www.dogomania.com/forum/topic/148206-koniec-zagrajmorska-bitwaczyli-gra-w-statki-wygraj-i-wybierz-cel-do-24082014-godz-20-zapraszam/

proszę o podanie konta :)

Pięknie dziękujemy :)

 

Poszło na PW

 

 

 

Z bazarku b - b  dla Pszenicznego mamy na koncie 153 zł

 

 

 

Wpłynęła też deklaracja stała od:

 

Tola    10 zł  ( za VIII lub IX - jeszcze nie wiem ale się dowiem :) )

oraz 55 zł od Bogusik dla Pszenicznego (pozostałość po wpłacie za kontenerek)

 

Dziękujemy :) wszystkim bardzo serdecznie.

Moja deklaracja jest za sierpień,

 Bardzo dziękujemy  b - b  za bazarek :)

 

Z pysia Pszeniczny jest bardzo podobny do mojej Sawany.Sawana też tak podaje łapki.Ciekawe co przyniesie wizyta?

Kiedyś Fundacja ZEA nie wydawała psiaków do osób,które wynajmowały mieszkanie,teraz chyba się zmieniły zasady.

Zasady pozostały, ale w pewnych przypadkach warto je łamać ;)

 Tak było 2 lata temu, kiedy do adopcji do Warszawy do wynajmowanego mieszkania pojechał szczeniak Pirat.

Przyszli właściciele byli bez zarzutu, bardzo odpowiedzialni, pomimo młodego wieku bardzo dojrzali.

Dobrze się stało, ze odstąpiono od tej zasady, bo psiak miał najwspanialszy dom, jaki mógł mu się trafić.

Po jakimś czasie okazało się, że Pirat ma guza mózgu i ci ludzie stoczyli bardzo trudną walkę o zdrowie i życie psa.

Ale często problem wynajmowanego mieszkania to kolejny minus adopcji.


Pani wynajmuje mieszkanie od b. dobrych znajomych,  rodzinny dom ma w Warszawie - więc to też trochę inaczej wygląda.

W rozmowie bardzo mi się podobała ciepła, konkretna i cały czas w jej słowach słyszałam troskę o psa.

Poczekajmy do wizyty, bo dopiero po niej będziemy się zastanawiać, co dalej.

 

 

A ja jestem Ewciu skarbnikiem. Ale nie miałam dostępu do netu i nie byłam na wątku. A zresztą ktoś tam odpisał że Tola mówiła żeby wpłacić na konto Murki. Mam nadzieje że zamieszanie się nie zrobi :P.

 

Ja też mam taką nadzieję, ale jakoś tak nie pomyślałam, ze z bazarków wpłaty tez powinny  wpływać do Ciebie, może Murka jakoś z tego wybrnie :)

 

Mnie się wydaje , ze psiak jest kompletnie nie wybiegany.

Może mu brakuje kondycji na dłuższe brykanie?

 

Też tak myślę.

 Przecież w tej klatce nie było miejsca na bieganie a Tola pisała, ze on zawsze spokojny na uboczu się trzymał. 

 

Cieszy się wolnością. I musi nabrać kondycji ;)

 

Tez obstawiam, że brakuje mu kondycji :)

 

Może trochę brak kondycji, trochę nieśmiałość...

Zobaczymy, jak będzie dalej

Link to comment
Share on other sites

Ktoś tu się martwił, że będzie problem z adopcją? Że pies "stary"?... A tu proszę - nie warto się martwić na zapas ;)

Komuś tutaj koniecznie potrzeba więcej wiary, zgadzam się ;)

 

Na wizytę zgodziła się podjechać Jo37 albo w sobotę po 16, albo w niedzielę do południa, dam znać.

Mam jeszcze jedną wiadomość zgłosił sie kolejny dom, też z Warszawy, ale tutaj jest 7 letni rezydent i trochę innych wątpliwości, ale o tym juz jak wrócę,

Kciukajmy mocno za Pszenicznego

Link to comment
Share on other sites

Na wizytę zgodziła się podjechać Jo37 albo w sobotę po 16, albo w niedzielę do południa, dam znać.

Mam jeszcze jedną wiadomość zgłosił sie kolejny dom, też z Warszawy, ale tutaj jest 7 letni rezydent i trochę innych wątpliwości, ale o tym juz jak wrócę,

Kciukajmy mocno za Pszenicznego

I już można wybierać i przebierać w domach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...