Jump to content
Dogomania

Mania ma DS, jej córka nadal u Murki


Recommended Posts

Dziękuję wszystkim za dotarcie na wątek.

 

Wczoraj wieczorem do nowego domku pojechała mała czarnulka! Fajne, młode małżeństwo przyjechało zza Tomaszowa.

Mówili, że dzień wcześniej byli w zamojskim schronie, ale nie było tam szczeniaków.

 

 

Maluchy mają OLX http://olx.pl/oferta/porzucone-szczenieta-szukaja-domkow-lub-dt-CID103-IDaXvQn.html#12c1040b8f

 

są na facebooku dr Korzeniowskiego https://www.facebook.com/pages/Weterynarz-Krasnobr%C3%B3d-Gabinet-Wet-Goldenvet-lek-wet-Konrad-Korzeniowski/506403379424341

Wydrukowałam też kolorowe ogłoszenia i wczoraj rozwiesiłam w Adamowie i Krasnobrodzie. Mam nadzieję, że jutro uda mi się dotrzeć do Zamościa.

 

Najbardziej martwię się o Mańkę -mamę szczylków. Szanse na dom ma dużo mniejsze, a w zamojskim schronie sobie nie poradzi :(

Ja robię tylko na OLX, więc na razie nie będę dublować, chyba ze z nowymi zdjęciami i z inną treścią.

Link to comment
Share on other sites

Do Murki mogłaby sunia jechać - jest miejsce. Koszt to 12 zł/doba z wliczoną już karmą. Rezerwujemy miejsce? Zbieramy deklaracje?

 

Na razie nie rezerwuj, nie chcę pozbawić innego psiaki miejsca, jeśli nawet nie ma żadnych deklaracji stałych.

 

MIałam dziś 2 telefony z OLX, jeden chciał szczeniaka na łańcuch, a drugi się oburzył, że nie pojadę ponad 60km pokazać szczeniaków  "dzieciom, może se któregoś wybierom"

 

Miałam też 1 telefon, być może cud się jednak zdarzy - ale na razie nie będę zapeszać.

 

Tola, jeśliby jednak gmina za moimi plecami wywiozła sunię do schronu, to jak wyglądałoby wyciągnięcie jej stamtąd (koszty/okres kwarantanny)?

Link to comment
Share on other sites

Ja robię tylko na OLX, więc na razie nie będę dublować, chyba ze z nowymi zdjęciami i z inną treścią.

 

Nie ma sensu dublować. Ale gdybyś chiała poświęcić czas na ogłoszenie tej ślicznej suńki spod Komarowa, to byłabym bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie rezerwuj, nie chcę pozbawić innego psiaki miejsca, jeśli nawet nie ma żadnych deklaracji stałych.

 

MIałam dziś 2 telefony z OLX, jeden chciał szczeniaka na łańcuch, a drugi się oburzył, że nie pojadę ponad 60km pokazać szczeniaków  "dzieciom, może se któregoś wybierom"

 

Miałam też 1 telefon, być może cud się jednak zdarzy - ale na razie nie będę zapeszać.

 

Tola, jeśliby jednak gmina za moimi plecami wywiozła sunię do schronu, to jak wyglądałoby wyciągnięcie jej stamtąd (koszty/okres kwarantanny)?

Suczka musi przejść w schronisku 2 tyg. okres kwarantanny no i zostanie wysterylizowana, a  dopiero wtedy można ją zabrać (najlepiej zarezerwować jak jest jeszcze na kwarantannie).

Koszt kupna psa  to ok 20 - 30 zł, ale "na fundację" nie ma żadnych opłat.

Osobiście wątpię, żeby gmina (mając własny kojec) płaciła 2,500 zł  i oddawała suczkę do schronu. 

Prędzej wymyślą coś innego...

Właśnie o  tym wszystkim pisałam na wątku zamojskim.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez wpłace cos jednorazowo i sunia na pewno dostanie wsparcie ze Skarpety Owczarkowej, bo juz jest przegłosowane.

Szkoda, aby skonczyła na łancuchu :( Moze dacie ją jednak do Murki ? Powinna szybko znaleźć dom, ładna i młodziutka.

Link to comment
Share on other sites

zagladam 

sciskam 

za wszystko 0heart.gif

Erica ja w tytule wpisalalm 

,,dla suni z malymi,,

zapomnialam wpisac  Mania i szczeniaki z Potoczka 

boc jeszcze wypelnialam na poczcie wiecej rzezcy 

i paczki slalm 

ech ....

ale bedziesz wiedzic ze od mla 

podnosze nocka 

moze jeszcze przyleca dobre duszyczki :)

beluniu juz przeglosowane :)?stokroc dziekujemy

ojej jak cudnie0heart.gif

 

Link to comment
Share on other sites


 


 

Miałam też 1 telefon, być może cud się jednak zdarzy - ale na razie nie będę zapeszać.

 

 

 


Niestety jendak się nie udało. Zbieramy deklaracje. Jak wrócę z Zamościa to roześlę numer konta.

 

Jola, jak długo Murka może 'trzymać' rezerwację?

Link to comment
Share on other sites

 


Niestety jendak się nie udało. Zbieramy deklaracje. Jak wrócę z Zamościa to roześlę numer konta.

 

Jola, jak długo Murka może 'trzymać' rezerwację?

 

Nie wiem. Dopytam. Sunia miałaby ze szczeniorkami jechać? Ile ich jest aktualnie?

Link to comment
Share on other sites

Numer konta wysłałam do wszystkich deklarujących wpłaty, poza azalią która ma pełną skrzynkę. :)

 

 

Przepraszam za bardzo lakoniczne odpowiedzi, od rana jestem w biegu. U Mańki i maluchów byłam 2 razy, zaniosłam czystą wodę i mięsko z ryżem. Biedaczkom jest strasznie gorąco, małą Kali posadziłam przed miską z wodą i dopiero wtedy się napiła :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...