Jump to content
Dogomania

Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)


Sara2011

Recommended Posts

Juz jestem z Panią sie tak swietnie gadało,ze zeszło;) ale dzieki temu tez wywiedziałam sie wszystko od a do z.Dom myśle,ze każdy z nas szukając domu dla swojego podopiecznego marzy o takich  warunkach dom pod lasem a przedwszystkim włascicielach, odpwiedzialnych ,serdecznych,ciepłych.Ja bym oddała tam swoje bez mrugnięcia okiem.Jak chcecie poznac wiecej szczegółów dajcie znac ,Pani odpowiedziała na wszystkie pytania z ankiety PA wzorowo i jeszcze wiecej:)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Juz jestem z Panią sie tak swietnie gadało,ze zeszło;) ale dzieki temu tez wywiedziałam sie wszystko od a do z.Dom myśle,ze każdy z nas szukając domu dla swojego podopiecznego marzy o takich  warunkach dom pod lasem a przedwszystkim włascicielach, odpwiedzialnych ,serdecznych,ciepłych.Ja bym oddała tam swoje bez mrugnięcia okiem.Jak chcecie poznac wiecej szczegółów dajcie znac ,Pani odpowiedziała na wszystkie pytania z ankiety PA wzorowo i jeszcze wiecej:)

superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

 

Juz jestem z Panią sie tak swietnie gadało,ze zeszło;) ale dzieki temu tez wywiedziałam sie wszystko od a do z.Dom myśle,ze każdy z nas szukając domu dla swojego podopiecznego marzy o takich  warunkach dom pod lasem a przedwszystkim włascicielach, odpwiedzialnych ,serdecznych,ciepłych.Ja bym oddała tam swoje bez mrugnięcia okiem.Jak chcecie poznac wiecej szczegółów dajcie znac ,Pani odpowiedziała na wszystkie pytania z ankiety PA wzorowo i jeszcze wiecej:)

 
Rytka, dziękujemy za tak fantastyczne wieści i za to, że mimo żaru z nieba, pojechałaś na wizytę. Kolejny psiaczek, będzie miał super dom !
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Juz jestem z Panią sie tak swietnie gadało,ze zeszło;) ale dzieki temu tez wywiedziałam sie wszystko od a do z.Dom myśle,ze każdy z nas szukając domu dla swojego podopiecznego marzy o takich  warunkach dom pod lasem a przedwszystkim włascicielach, odpwiedzialnych ,serdecznych,ciepłych.Ja bym oddała tam swoje bez mrugnięcia okiem.Jak chcecie poznac wiecej szczegółów dajcie znac ,Pani odpowiedziała na wszystkie pytania z ankiety PA wzorowo i jeszcze wiecej:)

Nie mam buziek, ale skaczę z radości :)

Bardzo się cieszę, tak czułam, ze to będzie TEN dom :)

Jutro zadzwonię i dowiem się szczegółów, zadzwonię tez do przyszłej pańci Tosia :)

Rytka2 - bardzo dziękujemy za wizytę, napisz ile jesteśmy winni i  jak możesz wyślij nr konta do anecik  - super skarbnika Tośka :)

 Dziewczyny - super się tu z Wami współpracuje :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo się cieszę. Teraz ważna decyzja kiedy wyjazd? Przed czy po urlopie Państwa. Myślę że Dziewczyny podejmą dobrą decyzję.

 

Rytka2 tak jak pisała Super Kierowniczka wątku Tośkowego napisz ile jesteśmy Ci winni i wyślij do mnie nr konta. I oczywiście bardzo dziękujemy :D

Link to comment
Share on other sites

Zemdlalam......Rytka, caluje stopki, ......musze odetchnac........Tosiek, zyczylam tobie wspanialego domu, no takiego Jak mA Krasnal :) ale widze ze bedziesz mial lepiej, chlopie pod lasem......mdleje......dziekuje Wam wszystkim.....

Link to comment
Share on other sites

Super wieści z przeprowadzonej wizyty :) Czekamy zatem,na ustalenia przyjazdu Tosia do nowej Rodziny :)

Rozmawiałam już z panią parę minut temu - rodzina wspólnie ustaliła, ze jednak nie będą Tosia stresować zmianami miejsc, plażowaniem, zwiedzaniem  - to nie czas na wzajemne poznawanie się; psiak  zostaje w hoteliku do końca sierpnia, a 1 lub 2 września rodzina wyjedzie do połowy drogi  i zabierze Tośka do własnego domu!

Pani ma jutro przelać jakąś kwotę na konto Murki.

Link to comment
Share on other sites

Ja też chcę do domku pod lasem!!!! Tosiek zabierz mnie z sobą :)

 

tez bym chciała,Dom piekny z klasą duszą i Właściciele też;)naprawde się trafiło:)

Troche pózniej wyjechałam ,troche bładziłam a Pani czekała na mnie przy wjeżdzie z 3 kotami,które wszedzie za nią chodzą. Koty wykastrowane wysterylizowane wszystkie przygarnięte .Suczka córki panstwa  adoptowana z Fundacji Głosem Zwierzat  jako szczeniak,ma rok i pierwsza cieczke- zabieg sterylizacji ma byc w najblizszym czasie.Tak jak wspomniałam ludzie odpowiedzialni ,świadomi zwierzaki poprzednie odeszły z powodu wieku lub choroby.Karmione właciwie ,opieka weta należyta,szczepienia itp.Pani szczególnie dba o zabezpieczenie p.kleszczom wiadomo las.

Zrobiłam w sumie ok 120 km.normalnie bym nie wzieła za benzyne ale akurat   teraz  mam  na dt 2  5 tyg.kociaki  na moim utrzymaniu wiec limit przeznaczony na 'zwierzaki' sie wyczerpał;)mi wyszło 40zł.za benzyne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...