Jump to content
Dogomania

Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)


Sara2011

Recommended Posts

Pieniążki za dojazd na wizytę PA poszły do rytki2 w kwocie 40 zł. Aktualizuję post #255 :)

 

Z takich wydatków to się tylko cieszyć :D

 

 

 

Rytka2 jak otrzymasz przelew proszę potwierdź wpłatę na wątku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pieniążki za dojazd na wizytę PA poszły do rytki2 w kwocie 40 zł. Aktualizuję post #255 :)

 

Z takich wydatków to się tylko cieszyć :D

 

 

 

Rytka2 jak otrzymasz przelew proszę potwierdź wpłatę na wątku :)

 

Jak najbardziej -  dzięki temu Tosiek ma Dom Perełkę :)

Link to comment
Share on other sites

Mam taki zwyczaj, ze dopóki psiak nie pojedzie do własnego domu - nie zdejmuje ogłoszeń - bede miała go na uwadze.

 Havanka tez na pewno nie skasowała jeszcze ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Juz ochlonelam.......widze ze dobra z nas druzyna, mamy pania Kierowniczke, skarbnika z defektem slonecznym, pisarke ogloszen, wielu podczymywaczy i kasy i na duchu, no i mnie na koncu ktora absolutnie nic nie wie :), wiec lepiej nie pytac :).....
Jestem z Was dumna dziewczyny !

Link to comment
Share on other sites

Juz ochlonelam.......widze ze dobra z nas druzyna, mamy pania Kierowniczke, skarbnika z defektem slonecznym, pisarke ogloszen, wielu podczymywaczy i kasy i na duchu, no i mnie na koncu ktora absolutnie nic nie wie :), wiec lepiej nie pytac :).....

 

Na jakim końcu Wiesiu, na jakim końcu??? Byłaś najgłówniejszym i najpierwszym sponsorem Tośka i obie absolutnie nic nie wiedziałyśmy. Ale się uczymy :D

 

Jak tak dalej pójdzie to przez ten upał defekt słoneczny będę miała na stałe :D

Link to comment
Share on other sites

Na jakim końcu Wiesiu, na jakim końcu??? Byłaś najgłówniejszym i najpierwszym sponsorem Tośka i obie absolutnie nic nie wiedziałyśmy. Ale się uczymy :D

 

Jak tak dalej pójdzie to przez ten upał defekt słoneczny będę miała na stałe :D

Prawda najprawdziwsza - od pomysłu wieso wszystko się zaczęło :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki, czy zgodziłybyście się pomóc Mikruskowi z tego wątku ? http://www.dogomania.com/forum/topic/148112-mikrusek-za-s%C5%82aby-na-szczepienia-i-kastracj%C4%99-nie-ma-nic-w-ka%C5%BCdej-chwili-mo%C5%BCe-straci%C4%87-dt-prosz%C4%99-o-pomoc/

 i na miejscu Tośka umieścić go u Murki .Chłopak jest w wielkiej potrzebie , a biedna auraa już kompletnie bezradna .

Płaciłabym na chłopaka 20 zł stałej.

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki, czy zgodziłybyście się pomóc Mikruskowi z tego wątku ? http://www.dogomania.com/forum/topic/148112-mikrusek-za-s%C5%82aby-na-szczepienia-i-kastracj%C4%99-nie-ma-nic-w-ka%C5%BCdej-chwili-mo%C5%BCe-straci%C4%87-dt-prosz%C4%99-o-pomoc/

 i na miejscu Tośka umieścić go u Murki .Chłopak jest w wielkiej potrzebie , a biedna auraa już kompletnie bezradna .

Płaciłabym na chłopaka 20 zł stałej.

Ja mogę zadeklarować swoje 10 zł na Mikruska, ale nie ukrywam, że wcześniej  rozmawiałam z wieso o pomocy dla kolejnego psiaka z zamojskiego schroniska.

Byłam dzisiaj w schronie, zrobiłam zdjęcia

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci/page-593

 

Może uda się pomóc nie tylko Mikruskowi, jakoś dozbierać deklaracje dla drugiego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

cd33187d375c3e7cmed.jpg

to jest Mikrusek.Na działce gdzie znalazł schronienie może przebywać dopóki sunia Pani nie dostanie cieczki (zwykle dostaje  właśnie o tej porze) więc może to się stać w każdej chwili i dopóki Pani będzie tam przebywała. Potem nie wiem co z nim zrobić. Psiak jest naprawdę malutki i bardzo wdzięczny. Teraz kiedy poczuł się bezpieczny,zaczyna cieszyć się życiem jak  szczeniak. Po tym co przeszedł mnie i Panią Anię bardzo to cieszy. Bardzo proszę o pomoc dla niego!!!!

Link to comment
Share on other sites

auraa, odpisałam Ci na PW :)

 

Przyszły domek Tośka wpłacił 200 zł dla malucha :)

Tośka zaszczepiliśmy na wirusówki w piątek, ale rachunek z wizyty weta (szczepiliśmy sporo psiaków) będę mieć dopiero w przyszłym tygodniu, bo teraz wet wyjechał, a wetka, która go zastępuje nie wystawia rachunków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...