Jump to content
Dogomania

Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)


Sara2011

Recommended Posts

Zmieniłam odrobinę tekst ogłoszeniowy Tośka i województwo na wielkopolskie. Może teraz coś drgnie...

Elu - a OLX ma na jakie województwo?

Może spróbuję zrobić jeszcze na Lublin lub Warszawę, bo w sprawie Homerka najwięcej tel miałam właśnie z Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

 

Elu - a OLX ma na jakie województwo?
Może spróbuję zrobić jeszcze na Lublin lub Warszawę, bo w sprawie Homerka najwięcej tel miałam właśnie z Warszawy.

 
Na Lublin miał na początku, potem zmieniłam na Kraków, a teraz ma na Wielkopolskę (Poznań). Jest 5 odkryć, ale pewnie nikt nie dzwonił.
Link to comment
Share on other sites

   
Na Lublin miał na początku, potem zmieniłam na Kraków, a teraz ma na Wielkopolskę (Poznań). Jest 5 odkryć, ale pewnie nikt nie dzwonił.

Ja nie miałam żadnego zapytania :(

Dzisiaj spróbuję coś wykombinować z OLX na Warszawę

 

Poszukuję transportu dla zamojskiej z hoteliku u Murki Mysi

Janów Lub. - Łódź

lub Lublin - Poznań

lub Janów Lub.  - Poznań

Link to comment
Share on other sites

 

Ja nie miałam żadnego zapytania :(
Dzisiaj spróbuję coś wykombinować z OLX na Warszawę
 
Poszukuję transportu dla zamojskiej z hoteliku u Murki Mysi
Janów Lub. - Łódź
lub Lublin - Poznań
lub Janów Lub.  - Poznań

 
Żeby nam nie usunęli wszystkich. Może poczekajmy kilka dni i zmienię na Warszawę.
Link to comment
Share on other sites

Witam w deszczowy poranek, Jak tam Tosiek......?????

 

 

Wiesia .. deszczowy??? Ja bym też chciała troche deszczu. A tu nic.

 

Ciekawe jak tam Tosiek.

 

 

Dziś otrzymałam wpływ deklaracji stałych na sierpień od:

 

Havanka - 10 zł

Anula - 10 zł

Bogusik - 10 zł

 

Dziękujemy bardzol :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, u nas od rana jeje, wczoraj bylo 37 stopni i nie wiadomo bylo gdzie sie podziac.....jedna dobre , nie trzeba podlewac ogrodu.....
Prosze wejsc na Kredke i zobaczyc Jak Krasnal sie w ciagu 7 miesiecy zmienil.....ja sama tego wcale nie zauwazylam
Mysle ze Tosiek tez rozkwitnie.....
A propos, Jak miewa sie nasz pieknis?

Link to comment
Share on other sites

U Tośka wszystko ok, ale często wychodzi na smyczy, bo nie tylko nie chce wracać do domu, ale też chowa się po krzakach, pod samochodem, żeby tylko uniknąć strasznego złapania. Nie wiem jak on wyczaja, że zamierzamy go złapać, bo na początku biega sobie uchachany jak gdyby nigdy nic, podbiega, bawi się, daje się głaskać, a jak chcemy mimochodem na niego "zapolować" to daje nogę. Niezły z niego cwaniaczek :)

W dodatku potrafi włączyć "jagotnik", lubi się kłócić np. z psami za płotem - trwa to krótko, ale głośno i piszcząco ;) niezbyt to miłe dla uszu ;)

Ale to jedyne wady słodziaka, bo poza tym jest fantastyczny i nadal jest ulubieńcem Hani :)

Link to comment
Share on other sites

Jakoś tak pusto zrobiło się u Toska, a Słodziak być może już niedługo pojedzie do własnego domciu, bo dzisiaj miałam 2 zapytania  :)

O pierwszym nie będę pisała, bo nie warto, natomiast drugi telefon brzmiał całkiem rozsądnie :)

Rodzina straciła 16 letnią staruszkę, do której nasz Tosiek jest bardzo podobny.

Państwo mieszkają ok. 30 km od Poznania, mają dużą, ogrodzoną posesję, razem z nimi mieszka młodsza córka (12 lat),  zgadzają się na wizytę (mam już dane) -  zapraszają serdecznie.

W domu jest chyba 2 koty, starsza córka, która mieszka oddzielnie również ma kota.

Rodzina prowadzi firmę, więc może pomóc w transporcie, bez problemu mogą  tez wyjechać po malca.

Dobrze byłoby, gdyby udało się to wszystko zorganizować do 17.08. bo rodzina 18 wyjeżdża na wczasy i bardzo chcieliby zabrać Tośka  (tutaj akurat mam obawy, czy to dobry pomysł).

To te dobre informacje, pojawiły się tez małe problemy...

Przede wszystkim miejsce zamieszkania - ok. 30 km od Poznania, ok. 20 od Gniezna - mogą być trudności ze znalezieniem kogoś do wizyty, parę dni temu szukałam takiej osoby dla "mojej" Mysi i nie było łatwo - sporo ludzi jest na wakacyjnych wyjazdach.

Można zaproponować zwrot kosztów za paliwo, ale zobaczymy.

Tak więc musimy znaleźć kogoś z autem chętnego do wizyty poza Poznaniem.

Kochane - chciałabym też  poznać  Wasze opinie na temat ewentualnego wyjazdu Tośka na wczasy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...