Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

U Niko wszystko będzie dobrze :)

 A ja własnie wróciłam ze schronu, zarezerwowałam psiaki i zaczynamy szukać transportu.

 Dopóki nowy kudłacz nie będzie miała wątku - sprawy transportowe będę opisywała na zamojskim

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci/page-595

 

 Kudłatek dzisiaj ( u nas tropikalny upał)

6df18396c809469amed.jpg

 

Kochany kudłaczek, oby jak najszybciej opuścił schronisko!!!

Link to comment
Share on other sites

U Niko wszystko będzie dobrze :)

 A ja własnie wróciłam ze schronu, zarezerwowałam psiaki i zaczynamy szukać transportu.

 Dopóki nowy kudłacz nie będzie miała wątku - sprawy transportowe będę opisywała na zamojskim

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci/page-595

 

 Kudłatek dzisiaj ( u nas tropikalny upał)

6df18396c809469amed.jpg

 

Kochany kudłaczek, oby jak najszybciej opuścił schronisko!!!

Link to comment
Share on other sites

Anica,dzwoniłaś do Państwa albo Państwo do Ciebie? Ciekawe jak nasz Nikuś znosi rozłąkę z Hanią i jak sobie radzi z całkiem dla niego nowymi warunkami.

... nie! nie dzwoniłam ,żeby nie przeszkadzać... żeby mieli czas dla siebie.... ale jutro zadzwonię :)

 

Dzisiaj rozmawiałam z nowym właścicielem Niko. Nikuś nie miał dzisiaj większego apetytu, zjadł niewiele karmy. Po za tym podobno bierze w pyszczek swoje legowisko i zasuwa z nim na sofę :) Chyba go trochę rozpieściłam.

... na pewno tęskni!...zawsze jestem  ZA  rozpieszczaniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z p Beatką, cała rodzinka bardzo cieszy się z nowego członka rodziny :) na razie ,ciągle jeszcze się poznają ale Nikuś już chyba wie, że to jest Jego "miejsce" na ziemi :) jest bardzo grzeczny i nie było żadnych wpadek!  w pierwszy dzień tylko biegał... jakby miał ADHD tak to ujęła p Beatka ale to przecież normalne!  no w końcu pierwszy dzień ;) uczy się chętnie i słucha co się do niego mówi, wprawdzie nie chce jeść suchej karmy( ponieważ Hania mówiła ,że karmi Britem i taką kupili) ale nie jadł, więc miesza mu z puszkami i zjada (mądrala ;)) dzisiaj była burza i podobno Nikuś boi się grzmotów , a w przyszłym tygodniu, wybiera się z nim do weta na szczepienie i ...ogólny przegląd! w każdym słowie ,wyczuwałam wiele czułości i optymizmu, nawet na koniec p Beatka ,powiedziała ciepło... że teraz popatrzał jak rozmawiam i zasnął! ... chłopak już czuje się jak u siebie ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

anica bardzo dziękuję za wiadomości i to bardzo dobre wiadomości.Zawsze się martwię pierwszymi dniami w nowym domku,ponieważ jest poznawanie się nawzajem.Nikuś jest bardzo fajnym psiakiem,powinni Państwo Nikusia szybciutko pokochać i odwrotnie.Nikuś tyle przesiedział w schronie,,jemu potrzeba jest wiele czułości i bycia z nim.To jest kochany,wspaniały psiak.

Link to comment
Share on other sites

No to Niko spryciarz, u mnie bez problemu jadł brita i nie marudził, tak jak np. Irysek na początku. Ciekawe :)

.... po schroniskowym jedzonku, pewnie Britt smakował jak steki ;)

Bo się bał, że inne psiaki mu zjedzą. Teraz sam to cwaniaczek wybrzydza :)

... o to,to!  z moją Taksunią było podobnie! :) 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odwiedziła mnie p Beatka z synem :)  przejeżdżali i postanowili wpaść na chwileczkę, chciała tylko powiedzieć ,że Nikuś już po szczepieniach, odrobaczony i jeszcze dostał jakąś szczepionkę ale niestety przy badaniu p doktor zauważyła ,że jest problem z uszkami, niestety chłopak ma chore uszki ,jest to podobno świerzb ( jakiś rodzaj świerzbu ,na który chorują koty) i teraz dostaje leki, które będzie musiał brać przez kilka tygodni, podobno p doktor powiedziała ,że właśnie dlatego tak się drapał za uszami...

poznałam syna Państwa i po chwili rozmowy... już byłam chłopakiem oczarowana!  bardzo lubię takich młodych wrażliwych i poukładanych ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze,chore uszy to nie najlepsza wiadomość,dobrze,że dość szybko wykryta.Hania chyba nie zauważyła,że się Niko drapie w okolicy uszów.No nic,najważniejsze,że wet wykrył świerzb.Miałam kiedyś z tym do czynienia u jakiegoś psiaka ale miał na skórze.Pamiętam,że zalecone miał Advokate i jakiś płyn do pryskania.Po kuracji nie było śladu po świerzbie.I co ciekawe,pod mikroskopem nie wykryto go ani po pobraniu zeskrobin za pierwszym razem,dopiero za drugim ujawnił się. 

Fajnie,że Chłopiec jest przyjazny,rezolutny.Niko będzie miał przyjaciela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...