Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

Wizyta wypadła pozytywnie! Nikuś ma swój domek serduszka.gif gdzie już czeka na niego odpowiedzialna, kochająca rodzina, ponieważ jutro zjeżdża się rodzina ,żeby świętować osiemnaste urodziny syna, będzie wiele osób o które trzeba zadbać, państwo uważają ,że lepiej będzie jak pojadą po Nikusia( Pani nawet chce wyjechać wcześniej ,żeby jakiś czas spędzić z Nikusiem, pospacerować,żeby chciaż troszeczkę oswoił się z nimi przed podróżą) jak już wszyscy odjadą, ponieważ chcą spokojnie wprowadzić Niko do rodziny, troszkę się nawet zasiedziałam , ponieważ Pani wypytywała jak najlepiej wprowadzić pieska do domciu, jak karmić, jak postępować w różnych sytuacjach,  zresztą obiecałam ,że mejlem prześlę wątek Nikusia, gdyby Państwo chcieli się zapoznać :) nie wiem czy wszystko opisałam ale,

ja podpisuję się obiema rękami za adopcją w TYM domku, fajne jest też to że Niko oprócz małego ogródeczka tuż przy domciu, będzie miał naprawdę gdzie biegać na spacerki, ponieważ domek jest na obrzeżach Wrocławia , więc trasy spacerowe są naprawdę dłuuuuugie :)

 

aaaa... jak zwykle wszystkie dobre myśli, przydały się, Dziękujemy :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wizyta wypadła pozytywnie! Nikuś ma swój domek serduszka.gif gdzie już czeka na niego odpowiedzialna, kochająca rodzina, ponieważ jutro zjeżdża się rodzina ,żeby świętować osiemnaste urodziny syna, będzie wiele osób o które trzeba zadbać, państwo uważają ,że lepiej będzie jak pojadą po Nikusia( Pani nawet chce wyjechać wcześniej ,żeby jakiś czas spędzić z Nikusiem, pospacerować,żeby chciaż troszeczkę oswoił się z nimi przed podróżą) jak już wszyscy odjadą, ponieważ chcą spokojnie wprowadzić Niko do rodziny, troszkę się nawet zasiedziałam , ponieważ Pani wypytywała jak najlepiej wprowadzić pieska do domciu, jak karmić, jak postępować w różnych sytuacjach,  zresztą obiecałam ,że mejlem prześlę wątek Nikusia, gdyby Państwo chcieli się zapoznać :) nie wiem czy wszystko opisałam ale,

ja podpisuję się obiema rękami za adopcją w TYM domku, fajne jest też to że Niko oprócz małego ogródeczka tuż przy domciu, będzie miał naprawdę gdzie biegać na spacerki, ponieważ domek jest na obrzeżach Wrocławia , więc trasy spacerowe są naprawdę dłuuuuugie :)

 

aaaa... jak zwykle wszystkie dobre myśli, przydały się, Dziękujemy :)

 

 

Ale się cieszę!!!

 

Wizyta w potencjalnym DS dla Nelusi również wypadła pozytywnie!!!

 

Nikuś, przystojniaku powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę!!!

 

Wizyta w potencjalnym DS dla Nelusi również wypadła pozytywnie!!!

 

Nikuś, przystojniaku powodzenia!!!

Dzisiaj był dla psiaków szczęśliwy dzień! 

Wspaniale :)

 

No a teraz by się jeszcze przydały zdjęcia małego zanim pójdzie do DS :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero teraz na dogo,bo zalatana w przygotowaniach na odwiedziny mojej kochanej Anuli.Bardzo cieszę się,że wizyta wypadła pozytywnie i Nikuś będzie miał wspaniały domek :) Kciuki nadal mocno będziemy zaciskać,jeszcze przez jakiś czas :)

Aniu,pięknie dziękujemy za przeprowadzenie wizyty,jestes kochana! :)

Link to comment
Share on other sites

wspaniałe wieści, ależ się cieszę ze wszystkimi :)

 

wystarczy tak wiele i zarazem tak niewiele , wyeksponować najlepsze cechy psiaka , zabrać z ukrycie , zza krat schroniskowych , pokazać ich piękno i domki się biją o psiaki ale z reguły tylko o te młode i zdrowe bo te starowiny schorowane to niestety marne mają szanse na domek

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero teraz na dogo,bo zalatana w przygotowaniach na odwiedziny mojej kochanej Anuli.Bardzo cieszę się,że wizyta wypadła pozytywnie i Nikuś będzie miał wspaniały domek :) Kciuki nadal mocno będziemy zaciskać,jeszcze przez jakiś czas :)

Aniu,pięknie dziękujemy za przeprowadzenie wizyty,jestes kochana! :)

Cieszę się ,że mogłam pomóc :)  piękne są takie spotkania rodzinne, życzę Wam samych radości :)

 

Umówiłam się z Hanią ,że to ona zadzwoni do p Beatki i omówią szczegóły przyjazdu Państwa po Niko ...

Link to comment
Share on other sites

ja bym zostawiła szczepienie  DS. Pieniądze się przydadzą na inną bidę.

 

Ewentualnie przecież opłacić szczepienie może DS, nnawet jeśli byłby Nikuś szczepiony jeszcze u szafirki. ;)

...  dobry pomysł!... nie wiem który lepszy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...