Jump to content
Dogomania

Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM


Recommended Posts

Do Semiczka również zajrzę papa.gif

... i tak! Ewuś masz rację!  można być przeszczęśliwym...na spacerku z psami po łąkach ...drogach...polach! kiedy słoneczko świeci, ptaszki śpiewają a nasze ogonki po polu fruwają!... tak sobie wyobrażam .... Raj!:zakochany2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anica napisał:

Do Semiczka również zajrzę papa.gif

... i tak! Ewuś masz rację!  można być przeszczęśliwym...na spacerku z psami po łąkach ...drogach...polach! kiedy słoneczko świeci, ptaszki śpiewają a nasze ogonki po polu fruwają!... tak sobie wyobrażam .... Raj!:zakochany2:

Oby tak było :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

S09.jpg

Tutaj Seminio wygląda cudownie - piękny, uśmiechnięty szczęśliwy Pan Pies :milosc8:  - kocham Cię Maluchu!!!!!

Natomiast ta fotka

23 godzin temu, EVA2406 napisał:

S02.jpg.a963c1fe3d72333a54f660548a8d6ca0

rozłożyła mnie na łopatki :extra: - czy ktoś twierdzi, że widoczny na powyższej fotce Pan Pies jest chory?! - to raczej żarty jakieś :takijestem2: !!!!!!!

Wszystkie zdjęcia s prze-cud-ne!!! i Wy jesteście Wspaniałą Rodziną Ewuniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam Was słonecznie z Tarnowa... Fajnie - obok; uśmiechnięte i szczęśliwe pychole i ukochany Mężczyzna, chyba naprawdę nic więcej do szczęścia nie potrzeba.... nie każdy jednak może mieć obok "swojego Faceta", jesteś Szczęściarą Ewuniu, ale Ty - Wy zasługujecie na wszystko co Najlepsze!!!!!!!!!!!!!!

Dobrego i udanego dnia Kochana Rodzinko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Od kilku dni Semik budzi nas około 5 nad ranem popiskiwaniem. Za pierwszym razem byliśmy przerażeni. Od razu tabletka przeciwbólowa, spacer... Po 2 dniach doszliśmy do wniosku, że on po prostu budzi się i nudzi mu się. Wystarczy położyć się obok niego na posłanku i przytulić mocno Rudzielca i popiskiwanie przechodzi w mruczenie, a za moment chrapanie. 

Ten paraliżujący strach zostanie pewnie z nami do końca. Na szczęście chwilę później ogromne uczucie ulgi, że to nie ból, tylko coś innego  - to jest nie do opisania. 

Gdybym mogła oddać mu rok swojego życia... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Seminiu, nie strasz Słonko nasze Ukochane...

Ewuniu, wiem jak to jest, że każdy niespodziewany ruch przyprawia o gulę w gardle... jak nasza Korcia była chorutka na przełomie styczni i lutego też za każdym razem, jak mocniej spała mieliśmy najgorsze myśli... były takie dni, że sprawdzaliśmy... czy oddycha...

Może, a nawet na pewno coś jest z tymi fazami księżyca (ja się na tym nie znam, ale mój Ś.P. Dziadziu Ignaś dobrze wiedział, jak to jest z tym księżycem; kiedy siać, kiedy wsadzać, kiedy kosić, kiedy i jak się śpi i takie różne ludowe mądrości) i wiem, że to ma na nas ludzi i Istoty żyjące duży wpływ...

Zostajemy więc przy wersji księżycowej, a Seminiowi i Jego Rodzince życzymy dobrych i przespanych nocek :spi2::*

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Od kilku dni Semik budzi nas około 5 nad ranem popiskiwaniem. Za pierwszym razem byliśmy przerażeni. Od razu tabletka przeciwbólowa, spacer... Po 2 dniach doszliśmy do wniosku, że on po prostu budzi się i nudzi mu się. Wystarczy położyć się obok niego na posłanku i przytulić mocno Rudzielca i popiskiwanie przechodzi w mruczenie, a za moment chrapanie. 

Ten paraliżujący strach zostanie pewnie z nami do końca. Na szczęście chwilę później ogromne uczucie ulgi, że to nie ból, tylko coś innego  - to jest nie do opisania. 

Gdybym mogła oddać mu rok swojego życia... 

... znam to uczucie!... zabija!... i nic się nie da z tym zrobić..., nie ma na to siły!smutny.gif

O 3.05.2016 o 11:39, Ewa Marta napisał:

Wiecie, co, mnie tak naprawdę niewiele jest potrzeba do szczęścia. Widok tych uśmiechniętych pyszczków, Jacek obok i jest super:)

... i cud miłości, który pozwala nam ,żyć dalej! ...ogonki i ukochany facet ,przy nas!... ehhh! życie....Dajesz!... Zabierasz!:gwiazdki:

O 2.05.2016 o 21:30, EVA2406 napisał:

Oby tak było :)

Jest!... czasem mi się wydaje to tak... niewiarygodnie pewneok2.gif

....z tą pełnią, też chyba coś u mnie???  nie rozumiem tego, alee... coś też się budzę i nie mogę spaćnie.gif

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ewa Marta napisał:

No pewnie, że to przez Pesel:) 

Z powody choroby Rokusia, zaniedbalam wątek Seminia, ale spieszę donieść, że u niego na szczęście wszystko w porządu, Apetyt i humor dopisują i niech tak zostanie:)

Amen.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...