Jump to content
Dogomania

Henio - zamienił miejscówkę pod wiaduktem na wygodną kanapę!!!


Gabi79

Recommended Posts

Dzisiaj miałam sen, w którym Henio całkiem spokojnie dał się złapać, sam grzecznie wszedł do klatki ....

o matulu, żeby sny miały moc sprawczą !

Oby Ci się sprawdził, aczkolwiek nie z klatką, drugi raz już by nie wszedł.

Po tej nie udanej akcji, jak stała klatka to się wcale nie pojawiał.

Liczymy, że w końcu zaufa Monice

Link to comment
Share on other sites

 

Po prawej stronie, mniej więcej na wysokości tytułu wątku jest prostokącik z napisem :Śledź ten wątek". Klikasz w niego i rozwija się menu z częstotliwościami, z jakimi maja przychodzić powiadomienia o nowych postach na tym wątku. Wybierasz częstotliwość jaka Ci odpowiada i to wszystko. Powodzenia :)
 
Heniu, dość żartów !

 
Klikasz pod warunkiem, że działa Ci ta opcja, czyli należysz do wybranych. Ja muszę zaznaczać przez opcję odpowiedzi
Link to comment
Share on other sites

   
Klikasz pod warunkiem, że działa Ci ta opcja, czyli należysz do wybranych. Ja muszę zaznaczać przez opcję odpowiedzi

No tak, też tak miałam dłuuuugi czas ;) JuŻ kilka razy miałam, nie miałam, miałam, nie....  Teraz mam :)

Gdy nie można subskrybować w taki sposób, jak napisałam wyżej, to trzeba wybrać taką opcję przy pierwszej odpowiedzi na danym wątku - po prawej stronie okna dialogowego, mniej więcej w jego połowie.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki Pani Moniko!!! Wierzę, że przed zimą Henio da się złapać i mrozy spędzi już w ciepełku.

Jak to dobrze, że na świecie oprócz tych zwyrodnialców bez serca i bez sumienia,  są jeszcze dobrzy ludzie, gotowi pomóc...  

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu obserwuję wątek Henia. Zbliża się bardzo gorący weekend, może ten upał zmęczy go i wreszcie da się złapać. Pani Moniko- będzie Pani u niego w sobotę lub niedzielę? 

 

Z tego co wiem, to Pani Monika jest u Henia codzienie

Link to comment
Share on other sites

To super, dziękuję za odp. Jestem tu nowa ale kibicuję Heniowi z całego serca. Oby w końcu dał się złapać i miał cieplutki, kochający dom...

 

Bardzo się cieszę, że kibicujesz Heniowi!!!

 

Przy okazji zapraszam na wątki psiaków z banerków i linków w moim podpisie. Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu obserwuję wątek Henia. Zbliża się bardzo gorący weekend, może ten upał zmęczy go i wreszcie da się złapać. Pani Moniko- będzie Pani u niego w sobotę lub niedzielę?


Witamy serdecznie nowa cioteczke!
Monika jest u Henia codziennie z jedzonkiem, małymi kroczkami, Henio jej z dnia na dzień coraz bardziej ufa.
Jednak jak pojawi sie ktoś, chodźby po drugiej stronie ulicy, Henio do niej blisko nie podejdzie.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie nowa cioteczke!
Monika jest u Henia codziennie z jedzonkiem, małymi kroczkami, Henio jej z dnia na dzień coraz bardziej ufa.
Jednak jak pojawi sie ktoś, chodźby po drugiej stronie ulicy, Henio do niej blisko nie podejdzie.

Tak wiem, wiem, przejeżdżam pod wiaduktem czasem i widzę biedaka. Nalewałam mu wody ale nigdy nie podszedł. Zawsze z krzaków się czai biedaczyna. Ale jak do Pani Moniki już podchodzi to dobry znak. Wkrótce da się złapać i będzie mógł mieć dom. Oby jak najszybciej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...