Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Nie mają się komu i jak poskarżyć. Bo "pan i władca" tego świata, który miał się nimi opiekować i jest za nie odpowiedzialny, został ich katem.

W niektórych przypadkach KAT, to najwłaściwsze słowo niestety :(
Ktoś, kto wyrzuca starego psiaka na ulicę, na głód, chłód i poniewierkę jest właśnie takim katem !!!!!
Link to comment
Share on other sites

Eliku, jesli weźmiemy pod uwagę SETKI MILIONóW zwierząt ginących co roku w rzeźniach, w laboratoriach, na farmach przemysłowych, mordowanych przez myśliwych, cierpiących głód i bezdomność zwierząt tzw. towarzyszących człowiekowi itd. itd. - to niestety - nie w niektórych przypadkach - w większości przypadków.

Przepraszam za wieczorny defetyzm. 

Dobrze, że sunieczka czuje się lepiej. 

Link to comment
Share on other sites

Eliku, jesli weźmiemy pod uwagę SETKI MILIONóW zwierząt ginących co roku w rzeźniach, w laboratoriach, na farmach przemysłowych, mordowanych przez myśliwych, cierpiących głód i bezdomność zwierząt tzw. towarzyszących człowiekowi itd. itd. - to niestety - nie w niektórych przypadkach - w większości przypadków.
Przepraszam za wieczorny defetyzm.
Dobrze, że sunieczka czuje się lepiej.

Niestety masz rację :(
Ja skupiłam się tylko na domowych pupilach, a przecież jest także tragedia zwierząt hodowlanych, łownych :( :( :(
Na samą myśl o ogromnie cierpienia tych zwierząt, robi mi się niedobrze :(
Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam na konto suni 50 zł, ale zapomnialam dodać, że są to pieniądze z roboczo przeze mnie nazwanego "funduszu Agaty" Dostałam jakiś czas temu do rozdysponowania pieniądze od koleżanki z pracy i właśnie zbliżam się do dna, ale dla sunieczki jeszcze starczyło:-)

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam na konto suni 50 zł, ale zapomnialam dodać, że są to pieniądze z roboczo przeze mnie nazwanego "funduszu Agaty" Dostałam jakiś czas temu do rozdysponowania pieniądze od koleżanki z pracy i właśnie zbliżam się do dna, ale dla sunieczki jeszcze starczyło:-)

Bardzo serdecznie dziękuję :) Jak zameldujdą się na koncie, zaraz dam znać i dopiszę do rozliczenia :) :)

Wpadłam tylko na chwilę, żeby zobaczyć czy Makila coś nowego o zdrówku suni napisała.
Niestety nie mogę być na wątkach suni, bo dopadła mnie grypa :(
Wczoraj wieczorem miałam temperaturę 37,1 a teraz 38,3. Zażyłam polopirynę i czekam jak temperatura spadnie. Okropnie się czuję :( Bolą mnie wszystkie kości i mięśnie. Mam nadzieję, że ten stan wkrótce przejdzie.
Myślami jestem z Wam i sunią, ale fizycznie w łóżku, dokąd zaraz wracam :(


Trzymajcie się i nie dajcie się grypie :)
Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję :) Jak zameldujdą się na koncie, zaraz dam znać i dopiszę do rozliczenia :) :)

Wpadłam tylko na chwilę, żeby zobaczyć czy Makila coś nowego o zdrówku suni napisała.
Niestety nie mogę być na wątkach suni, bo dopadła mnie grypa :(
Wczoraj wieczorem miałam temperaturę 37,1 a teraz 38,3. Zażyłam polopirynę i czekam jak temperatura spadnie. Okropnie się czuję :( Bolą mnie wszystkie kości i mięśnie. Mam nadzieję, że ten stan wkrótce przejdzie.
Myślami jestem z Wam i sunią, ale fizycznie w łóżku, dokąd zaraz wracam :(


Trzymajcie się i nie dajcie się grypie :)

Elu kochana kuruj się.

Grypsko trzeba wyleżeć.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z sunią u weta do kontroli.

 

Wszystko jest ok, rana ładnie wygląda.

 

Dzisiaj sunia znowu dostała zastrzyki takie jak ostatnio i jeszcze antybiotyk w tabletkach na kolejnych 5 dni.

 

Teraz pozostaje życzyć suni duuużo zdrowia :)

 

Jutro wstawię fakturę, bo dzisiaj miałam bardzo ciężki dzień 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z sunią u weta do kontroli.

 

Wszystko jest ok, rana ładnie wygląda.

 

Dzisiaj sunia znowu dostała zastrzyki takie jak ostatnio i jeszcze antybiotyk w tabletkach na kolejnych 5 dni.

 

Teraz pozostaje życzyć suni duuużo zdrowia :)

 

Jutro wstawię fakturę, bo dzisiaj miałam bardzo ciężki dzień 

 

 

Kochana maleńka, trzymam kciuki za jej zdrówko!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia.
Wyjątkowo długo mnie trzyma choróbsko. Zazwyczaj po dwóch dniach leżenia w łóżku było po chorobie i miałam siłę i ochotę do życia. Tym razem leżę już trzeci dzień, a lepszej kondycji ani widu, ani słychu :(
Ayame ten cynk to tak bez obaw można zażywać ? Czy po ustąpieniu choroby, zażywać profilaktycznie ?

Dobrze choć, że sunia ma się lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam dzisiaj wstawić fakturę za poniedziałkową wizytę u weta, ale niestety zapadła się chyba pod ziemie :(

 

Nie mam pojęcia co z nią zrobiłam. Ostatnio moje myśli krążą wokół Megi.

 

Jak nie znajdę to przy okazji kolejnej wizyty u weta poproszę o duplikat ( faktura była na kwotę 54zł)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...