Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

...Mam nadzieję, że lecznica ma możliwość zrobienia wziewnej narkozy, bo dla takich staruszeczków jest o wiele bardziej bezpieczna.


Jeśli ta lecznica nie ma, to w Wieliczce jest taka, która ma i poproszę Makilę, żeby tam pojechała z sunią.
Link to comment
Share on other sites




Tak więc wieści już są, ale niezbyt dobre. Niestety trzeba będzie zrobić badanie USG, bo jednak badanie krwi wykazało, że jest stan zapalny w organizmie.
Makila pojedzie z sunią jutro i jeśli się okaże, że to ropomacicze, to prawdopodobnie już jutro będzie konieczny zabieg. Ponieważ zęby suni są w fatalnym stanie, dużo kamienia nazębnego, to jeśli wet nie będzie widział przeciwwskazań, Makila poprosi także o zrobienie co potrzeba w pyszczku.
Bidulka :(

 

 

No to nie za dobrze...Będę trzymać kciuki za sunię,bo nic innego nie można zrobić,jak tylko czekać...

elik,przelew dla suni, w drodze.

Link to comment
Share on other sites

No to nie za dobrze...Będę trzymać kciuki za sunię,bo nic innego nie można zrobić,jak tylko czekać...
elik,przelew dla suni, w drodze.

Wielkie dzięki :)
Bardzo się przyda. Niestety chyba będą spore wydatki, ale przecież nie możemy inaczej.
Link to comment
Share on other sites

Z ta operacja nie bedzie tak zle. Moj Boby mial 12 lat jak zrobiono mu dwie operacje na tyleczku z powodu kieszonek a przy okazji oczyszczono mu zabki i wykastrowano, bo mial za duza prostate. Oczywiscie, byl dobrze odzywiony, a nie tak wycienczony jak sunieczka. Caly czas jestem przekonana, ze to Papilion(nie ma zdjecia z ogonem, ta rasa ma wspanialy puszysty ogonek)

Link to comment
Share on other sites

Już od dawna podczytuję wątek. Nie chciałam się tylko odzywać zanim czegoś nie zorganizuję dla małej.

Elik jeśli dobrze widzę to Ty jesteś skarbnikiem suni? ;)

Chcę zrobić dla małej bazarek tylko potrzebuję aby ktoś brał na swoje konto wpłaty od cioteczek a na samym końcu rozliczył się ze mną z kosztów wysyłki i kopert/pakowania :)

Zgodzisz się ? :)

Link to comment
Share on other sites

...ale i uratowałaś jej życie.  :wub:

Elisawieta bardzo bym chciała, żeby tak było, ale... :(

...Elik, czy wpłaty na suńkę na to samo konto co dla Gacków? 

Każdy psiak, na którego zbieram ma swoje osobiste konto :) Dzięki temu od razu widzę czy zgadza się stan faktyczny w banku z rozliczeniem na wątku, co jest dodatkową samokontrolą.
Jeśli chciałabyś wspomóc bidulkę, to podam Ci nr konta :)
Link to comment
Share on other sites

...Elik jeśli dobrze widzę to Ty jesteś skarbnikiem suni? ;)
Chcę zrobić dla małej bazarek tylko potrzebuję aby ktoś brał na swoje konto wpłaty od cioteczek a na samym końcu rozliczył się ze mną z kosztów wysyłki i kopert/pakowania :)
Zgodzisz się ? :)

Jakżebym miała się nie zgodzić, gdy chcesz zrobić coś dobrego dla sunieczki :) Jasna sprawa, że nie tylko się zgadzam, ale bardzo jestem Ci wdzięczna :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

bądź dzielna nasza kruszynko kochana :( ciocia już dziś zaciska kciuki z całych sił i NIE puszcza !!!!!!!!!!!! Musi byc dobrze !!!!!!!! <przytulam>

Dziękuję Martusiu, zaciskamy razem :)


Z ta operacja nie bedzie tak zle. Moj Boby mial 12 lat jak zrobiono mu dwie operacje na tyleczku z powodu kieszonek a przy okazji oczyszczono mu zabki i wykastrowano, bo mial za duza prostate. Oczywiscie, byl dobrze odzywiony, a nie tak wycienczony jak sunieczka. Caly czas jestem przekonana, ze to Papilion(nie ma zdjecia z ogonem, ta rasa ma wspanialy puszysty ogonek)

Dzięki za słowa pociechy :)
Co do papilliona, to sunia może umaszczeniem przypomina papilliona, ale jest znacznie od papilliona większa i nie ma charakterystycznych dla tej rasy dużych, stojących uszy.
Link to comment
Share on other sites

Jakżebym miała się nie zgodzić, gdy chcesz zrobić coś dobrego dla sunieczki :) Jasna sprawa, że nie tylko się zgadzam, ale bardzo jestem Ci wdzięczna :) :) :)

To poproszę o PW z danymi do wpłaty.

Bazarek jest w CW i KT i jeśli komuś będzie się śpieszyło to będzie mógł szybko wpłacić :)

Link to comment
Share on other sites

To poproszę o PW z danymi do wpłaty.
Bazarek jest w CW i KT i jeśli komuś będzie się śpieszyło to będzie mógł szybko wpłacić :)


Elik, to wyślij mi osobiste konto suni :)


Wielkie, ogromiaste dzięki.
Już wysyłam namiary na konto
Link to comment
Share on other sites

Eluniu,widzę,że jeszcze "buszujesz"po dogo,więc zapytam,co z fancikami na bazarek? :)

Tak, buszuję :) Usiadłam przed chwila, bo mąż odszedł - podmianka przy klawiaturce :)
O jakie fanty pytasz ?
Czy na bazarek, który robi b-b ?
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Basieńko :) Ogromne dzięki :)
Bardzo przydałby się bazarek imienionowy.
Sunia będzie potrzebowała kasy na weta. Konieczna będzie standardowa pomoc: odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie i diagnoza przyczyny spuchniętego sromu. Potem ewentualna sterylizacja.
Bazarki dla suni to wielka pomoc. Ja mogłabym podesłać komuś kto podjąłby się zorganizowania bazarku, trochu zdjęć fantów, które przygotowałam kiedyś na bazarek, który nie doszedł do skutku.
Ja niestety nie dam rady wstawić zdjęć na wątek :(
Konto zaraz podeślę Basiu. Dziękuję :)

 

 

Elu,jak chcesz to podeślij mi na maila zdjęcia,opisy i ceny,to zrobię bazarek :)

 

 

O retki, wielkie dzięki :) :) :)
Tylko potrzebuję nieco czasu tj. do wtorku, bo większość fantów jest na działce. W przyszły wtorek mąż pojedzie wysypać karmę dla kotów, to przywiezie. Muszę sprawdzić czy są wszystkie fanty, których mam zdjęcia.
Bardzo serdecznie dziękuję.
Podaj mi proszę Twój adres e-mail.

 

No myślałam,że mi się coś pomerdało z tym bazarkiem,ale jednak nie.Miałaś ogarnąć te fanciki i podesłać mi na maila,a ja miałam zrobić bazarek.Jeżeli już się tym zajęła b-b to nie ma sprawy :)

Link to comment
Share on other sites

No myślałam,że mi się coś pomerdało z tym bazarkiem,ale jednak nie.Miałaś ogarnąć te fanciki i podesłać mi na maila,a ja miałam zrobić bazarek.Jeżeli już się tym zajęła b-b to nie ma sprawy :)

Kurtka na wacie, ostatnio mam tak zajętą głowę co rusz to innym psiakiem, że zupełnie zapomniałam o tej naszej rozmowie, a dzisiaj mąż był rozłożyć kotkom karmę i nie poprosiłam go, żeby zgarnął te ciuszki :( Kurcze blade on jeździ tam raz w tygodniu i będzie dopiero w przyszły wtorek, może poniedziałek.
B-b robi zupełnie inny bazarek. Jeśli mogłabym Cie prosić o cierpliwość, to bardzo gorąco proszę. Czy poczekasz do przyszłego tygodnia ?
Przepraszam najmocniej jak potrafię.
Link to comment
Share on other sites

Elu,nie ma sprawy,poczekam :)
Jeżeli masz te fanty,to dobrze by było zasilić skarbonkę suni,bo jeszcze nie wiadomo,jakie koszty nas czekają...Zresztą,od przybytku głowa nie boli,ale odwrotnie,to dopiero głowa pęka.... 

Dziękuję Ci serdecznie :)
Zapiszę sobie i przylepię na lodówkę to już chyba nie zapomnę :)
Link to comment
Share on other sites

Od Nufki wpłynęło na konto suni 20,00 zł.

Bardzo proszę o informację, czy to wpłata dla suni, czy z bazarku. Jeśli z bazarku, to proszę podać link, bo muszę tam posłać informację, że fant został zapłacony.

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...