Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Dzwonili Państwo, będą po Gwiazdkę w niedzielę, pytali co Gwiazdka wcina, co lubi, bo chcą wszystko kupić wcześniej żeby na niedzielę już było, wysłałam im linki do karmy i ciastek. Pan pytał o chipa, ma ją od razu zachipować u swojej weterynarz. Nie muszę chyba dodawać, że nie mogą się doczekać psiaka:) deklarują, że będą w stałym kontakcie z nami, fotki na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Anico - tym razem doszło - bardzo dziękuję, już przesłałam do Fundacji :)

Bardzo się cieszę, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zrobię wszystko, by w niedzielę podjechać do hotelu, poznań Państwa i dopiąć wszystko na ostatni guzik, a nawet suwak ;)

 Dziękuję za potwierdzenie! i cały czas zaciśnięte :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił znów Pan - informował, że wszystko ma juz zakupione dla Gwiazdki - obroża, smycz, karma, ciastka, posłanie:) Facet dostał "fioła" na punkcie naszej STAR:)

No i bardzo dobrze.

Jeszcze tylko jeden malusieńki problem do rozwiązani8a i wszystko będzie o.k.

Jeśli Gwiazdeczka pokocha  swoje przybrane rodzeństwo,gotowa jestem odszczekać na wszystkich wątkach/gdzie bywam/to co mówiłam i pisałam o przyjaźniach wśród zwierząt /hau hau hau/

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił znów Pan - informował, że wszystko ma juz zakupione dla Gwiazdki - obroża, smycz, karma, ciastka, posłanie:) Facet dostał "fioła" na punkcie naszej STAR:)

Tylko zapomniał jeszcze o szelkach i adresówce.Wypisaną adresówkę mam nadzieje,że przypnie do obroży papryka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...