Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Ja nie mam nic do kasy - Anula organizowała bazarki i zbierała pieniądze i również uważam, że do niej należy decyzja co zrobić ze "spadkiem" po Gwiazdce. Dom Gwiazdy wydaje się być "pewniakiem", więc uważam, że nie ma co kisić pieniędzy, jeśli inny pies jest w potrzebie. Jak się coś - tfu, tfu!!!!!! - rypnie, będziemy myśleć... ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie pomyślałam, że nasza Gwiazdka, jednak w tej astronomii nadal została, a może nawet - nią rządzi? Luna, to również bogini nocy - o ile dobrze pamiętam ;)

 

Dokładniej rzymska bogini księżyca :) Więc Gwiazda po prostu zmieniła kaliber ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam nic do kasy - Anula organizowała bazarki i zbierała pieniądze i również uważam, że do niej należy decyzja co zrobić ze "spadkiem" po Gwiazdce. Dom Gwiazdy wydaje się być "pewniakiem", więc uważam, że nie ma co kisić pieniędzy, jeśli inny pies jest w potrzebie. Jak się coś - tfu, tfu!!!!!! - rypnie, będziemy myśleć... ;)

Nutusiu,kontaktowałaś się z Państwem Luny? Ciekawi mnie relacja,kicie-Lunka.

Myślę,tak samo jak Ty,że szkoda kisić pieniążków przez kilka miesięcy.Luna ma być wysterylizowana na koszt Państwa a więc pieniądze nie będą jej potrzebne.

Jeszcze jedno wyjaśnienie.Na koncie Gwiazdy powinna być kwota 402,00zł ale 40,00zł (zwrot za hotelikowanie Gwiazdy) pozostawiłam u papryki na karmę dla hotelikowych psiaków,w związku z tym finanse Gwiazdy są rozliczone.Pozostał spadek - 362,00zł.

 

Dzisiaj zostały przelane pieniążki w kwocie 362,00zł skarbnikowi jamniczka Maksia-dorcia2.

Bardzo proszę o potwierdzenie na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zostały przelane pieniążki w kwocie 362,00zł skarbnikowi jamniczka Maksia-dorcia2.

 

Anulko pieniąśki wpłynęły na konto Maksiulka 03/03/2015 , dziękuję wszystkim w imieniu Maksiutka

 

Gwiazdeczce życzę miłości i dużo szczęścia w nowym domku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam właśnie z Gwiazdkowo-Lunkową Pańcią. Umowa adopcyjna dotarła, czyli wszelkim formalnościom stało się zadość :) A Luneta?... Jest kochaną i przytulaśną pieszczochą. Niestety, obecnie przytulanie musiało zostać ograniczone i psica została pozbawiona wszystkich pluszaków, bo po rui mamy... ciążę urojoną :( Stosunki z kotami układają się poprawnie, natomiast do psów, a przede wszystkich suk Lunka jest bardzo zadziorna. I okropnie ciągnie na smyczy. Poradziłam Państwu kantarek - Pani już wiedziała o co chodzi i chyba takowy naszej Gwieździe sprezentują, bo inaczej powyrywa im ręce z barków...

Link to comment
Share on other sites

Czyli sterylka odłożona w czasie.

Choć nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Podejrzewam,ze po zobaczeniu co się z sunią dzieje przy urojonej ciąży tym bardziej bedą do sterylki dążyli.

Najbardziej cieszy mnie wiadomość,,że kotki są bezpieczne.

Pozdrawiam Lunę i jej nową Rodzinkę.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z Gwiazdkowo-Lunkową Pańcią. Umowa adopcyjna dotarła, czyli wszelkim formalnościom stało się zadość :) A Luneta?... Jest kochaną i przytulaśną pieszczochą. Niestety, obecnie przytulanie musiało zostać ograniczone i psica została pozbawiona wszystkich pluszaków, bo po rui mamy... ciążę urojoną :( Stosunki z kotami układają się poprawnie, natomiast do psów, a przede wszystkich suk Lunka jest bardzo zadziorna. I okropnie ciągnie na smyczy. Poradziłam Państwu kantarek - Pani już wiedziała o co chodzi i chyba takowy naszej Gwieździe sprezentują, bo inaczej powyrywa im ręce z barków...

 

Wczoraj i ja rozmawiałam z Pańciem Lunki - potwierdzam info:) wszystko w najlepszym pożądku poza tym, że dziewczyna agresywna jest zwłaszcza do innych suk. Ale Pan powiedział, że sobie poradzi z Lunką:)

Link to comment
Share on other sites

Papryczko - wyślesz Państwu maila z linkiem do tych szelek, proszę?...

Szelek nie znałam. Kantarka używa moja sąsiadka dla swojego psa i ten już na pierwszym spacerze się zorientował jak trzeba grzecznie chodzić, żeby kantarek nie przeszkadzał ;)

Link to comment
Share on other sites

Te szelki są bezpieczniejsze i mam nadzieję,że Państwo skorzystają z podpowiedzi.

Czy Gwiazda ciągnęła na smyczy u Papryki? Tak sobie głośno myślę,że u Papryki miała większy teren,a Wrocław wiadomo to jest duże miasto,które ogranicza psu spacery.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Jaki gustowny blezerek ;)

 

Gwiazdeczka śliczna :) :)

Tak jest śliczna.A więcej wiadomości o ślicznotce chyba nie ma.Ten blezerek jeżeli jest z dzianiny to nie koniecznie będzie sprzyjał gojeniu się rany.Najlepsze,przewiewne ubranko posterylkowe jest z bawełny,płótna albo z batystu. 

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie ma więcej wiadomości. Gwiazdkowy Pan był chory, długo leżał w szpitalu. Musimy się uzbroić w cierpliwość. Państwo wykorzystali moment, zanim nadejdą upały (o ile nadejdą, ale w końcu mamy... lato...), żeby wykonać zabieg przed kolejną rujką, no i żeby dopełnić warunków umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzamy informacje, które Nutusia napisała. Pancio Luny ma problemy zdrowotne z serduchem i dłuższy czas był w szpitalu stad utrudniony kontakt. Zadzwonil do nas jak tylko wyszedl ze szpitala. Luna po sterylce, dochodzi do siebie:) przy okazji miala czyszczenie zebow robione:) pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...