Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Wrrrrrrrr..... od godziny próbuję wgrać zdjęcia na gmail i wciąż mnie wywala!!!

 

Grażynko -pewnie, że dziś już będzie coś wiadomo. Ale dopiero po dłuższym czasie, gdy Gwiazdka poczuje się naprawdę u siebie, będzie można odetchnąć naprawdę pełną piersią :)

 

Gwiazdka jeszcze jako... Gwiazdka ;) Nie ma jeszcze decyzji co do nowego imienia, bo trzeba było najpierw poznać psa, ale imię będzie inne. Pan się obawiał, że chodząc po parku i wołając "Gwiazda", mógłby wpędzić niektóre panie w samouwielbienie :)

 

Tu z Pańciem "na dochodne" ;)

 

DSC_1424.JPG

 

I z młodszą Pańcią "na dochodne"

 

DSC_1427.JPG

 

Ło matkoooo.... to z kim ja w końcu jadę??!?!?

 

DSC_1430.JPG

 

To ponoć MOJA Pańcia :)

 

DSC_1435.JPG

 

To się powoli żegnam... Najpierw z Ciocią Florentyną

 

DSC_1437.JPG

Link to comment
Share on other sites

Państwo właśnie dzwonili - szczęśliwie dojechali, są już po obiadku:) Gwizda musiałą zostać wniesiona do mieszkania - nie chciała wejść, u nas było to samo za pierwszym razem:) Kotami zainteresowana, kot chłopak łasi się do niej, ona do niego, kot dziewczyna trochę fuka na nią ale Gwiazda nie zwraca uwagi na nią, uśmieliśmy się bo jak juz wcześniej pisałam Gwiazdka nosi wszystko na posłanie i chciała też kotka chłopca zanieść na posłanie:) spania kotów już też u niej na posłaniu - rządzi się niesamowicie:)))))) Państwo zadowoleni baaaardzo z Gwiazdeczki:) fotki wyślą wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

Wrrrrrrrr..... od godziny próbuję wgrać zdjęcia na gmail i wciąż mnie wywala!!!

 

Już gdzieś pisałam ,ale powtórzę.

Jeśli masz mobilny net w domku kup sobie antenkę za 50 PLN i będzie Ci śmigał lepiej jak neostrada.

Ja miałam ciągle ten problem a moc pod zdechym azorkiem.

2 G raz na miesiąc się trafiało.

Teraz 3 G bez problemu .

A nie chciałam wierzyć,że taka malutka przenośna antena co zmieni.

Przy okazji reperacji laptopa pan mi zaproponował ,

Na specjalnym mierniku wyszło,że 100% mocy zyskuje.

Tylko musi być modem z wejściem na antenę/taki malutki otwór z boku/

Antenka stoi na górze regału a gdybym ją wystawiła na zewnątrz podobno jeszcze lepiej by było.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,dzięki za relację.Dzisiaj był niesamowity dzień dla Gwiazdy i dla nas.Jeszcze jeden psiak uratowany i ma DS,tak piszę,że ma DS,ponieważ jestem przekonana,że Państwo nie odwiozą Gwiazdy.

Papryka,Nutusia,Florentyna i Wszyscy,którzy wspierali Gwiazdkę - ogromne dzięki.DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,dzięki za relację.Dzisiaj był niesamowity dzień dla Gwiazdy i dla nas.Jeszcze jeden psiak uratowany i ma DS,tak piszę,że ma DS,ponieważ jestem przekonana,że Państwo nie odwiozą Gwiazdy.

Papryka,Nutusia,Florentyna i Wszyscy,którzy wspierali Gwiazdkę - ogromne dzięki.DZIĘKUJĘ.

To ile czasu sobie dajemy ,żeby kolejne nieszczęście umieścić u Papryczki.

miesiąc jak Nutusia pisze?

Ja już mam 2 typy a nie wiadomo co się następne pokaże.

Link to comment
Share on other sites

Mówiliśmy Państwu, że pewnie Gwiezdnej Lunie będzie za gorąco w mieszkaniu na początku. Pan mówił, że mają w domu 16-17 stopni, więc trudno bardziej przykręcić ogrzewanie, żeby ludzie nie pomarzli i się nie pochorowali ;) Na szczęście już niedługo okres grzewczy się skończy :)

No proszę, jaka pluszakowa panienka ;) Byle kotków za pluszaki nie wzięła! Pan skonstruował specjalną bramkę, by na czas ludzkiej nieobecności w domu psio-kocie towarzycho było rozdzielone.

Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciu,kicia nie bardzo jest szczęśliwa,no ale może to tylko tak wygląda na zdjęciu.Mam nadzieję,że Luna jakoś przetrzyma zmianę,musi.Pozna,opiekunów,otoczenie i mam nadzieję,że będzie wszystko okey.

Oczywiście , ja też mam taką nadzieję.

Wydaje mi się ,że Państwo są bardzo pro zwierzęcy,a to największe szczęście jakie mogło Lunę spotkać.

Imię ,nowe imię bardzo mi się podoba .

Jest spokojne,co dobrze wróży.

Już nikomu nie polecę Tora/atakujący tygrys po japońsku/bo bardzo się sprawdziło.

Mazowszanko,niufki tak mają /a Luna ma sporo z niufeczka/ ,że dużo dyszą i ozorek wywalony.

Oczywiście może jej być zbyt ciepło ,ale to wszystko razem  i nowe miejsce,nowa rodzinka plus" kotecki"powoduje stres jakiś tam.

 

Wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia Gwiazdeczko-Luneczko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...