Jump to content
Dogomania

Mała dropiata Pepitka z Radys znalazła kochajacy dom :)


Marysia R.

Recommended Posts

Ja tez dziekuje za dt dla Rudzika i obiecuje, ze choc troche postaram sie zmniejszyc dlug po Pepitce

 

Mattilu dziękuję :) Dług szybciutko się zmniejsza, dzisiaj dopisałam 75zł z bazarku smaczkowego, na tym drugim czekam jeszcze na ostatnią wpłatę ale też będzie z niego trochę kasy, nowa Pani Pepki też obiecała pomóc :)

 

Lepiej by było, gdyby przyjechali w środę, to może w czwartek byśmy się zespołowo wybrały do Doktora z "naszymi" Makowiakami, co? ;)

 

Państwo właśnie potwierdzili przyjazd w środę więc możemy zaplanować takowy wypad na czwartek ;)

Link to comment
Share on other sites

No i doniesiono mi wczoraj, że osobistością najmniej zadowoloną z przyjazdu Rudzika i chwilowej obecności Soni była właśnie... Pepka! ;) Ale co się dziwić? Rezydentki - podobnie jak u mnie - przyzwyczajone do ciągłych zmian składu stada, a dla Pepinki to była nowość :) Dobra, Maryś, robimy jutro zmasowany najazd na lecznicę - mam nadzieję, że nie będzie kolejki, bo zamierzam zabrać Lili, Sonię i Imkę plus Rudzik - oj, nie byłby zachwycony ten, kto będzie w kolejce po nas :)

Link to comment
Share on other sites

Pepcia pojechała :) Państwo byli bardzo przejęci, panienka troszkę zdezorientowana ale bez przesady ;) Cieszyła się do swojej nowej rodziny i pozwoliła się wygłaskać (pomimo, że na konfirm i jej TZa wczoraj naszczekała i obawiałam się że dzisiaj będzie to samo). Kiedy została zapięta na smycz trochę się na mnie oglądała ale spokojnie dała się wsadzić do samochodu na kolanka do Pani i pojechali :)

Myślę, że będzie wszystko w porządku ale kciuków proszę jeszcze przez chwilę nie puszczać :)

 

No i doniesiono mi wczoraj, że osobistością najmniej zadowoloną z przyjazdu Rudzika i chwilowej obecności Soni była właśnie... Pepka! ;) Ale co się dziwić? Rezydentki - podobnie jak u mnie - przyzwyczajone do ciągłych zmian składu stada, a dla Pepinki to była nowość :) Dobra, Maryś, robimy jutro zmasowany najazd na lecznicę - mam nadzieję, że nie będzie kolejki, bo zamierzam zabrać Lili, Sonię i Imkę plus Rudzik - oj, nie byłby zachwycony ten, kto będzie w kolejce po nas :)

 

Oj tak bo ona jest mała awanturnica ;) A głos ma wyjątkowo donośny.

Hi hi, faktycznie lepiej żeby już nikt po nas nie przychodził bo mógłby go trafić szlag :D A o której godzinie mniej więcej planujecie wyruszyć?

 

A na koncie znalazłam dzisiaj 104,03zł od Mattilu na dług Pepki!  Mattilu pięknie dziękuję 0vishenka_33.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...