Jump to content
Dogomania

Mała dropiata Pepitka z Radys znalazła kochajacy dom :)


Marysia R.

Recommended Posts

Może się ktosik zalogować na eu? Ja z pracy nie mogę :(

 

Tam raczej ogłoszenia adopcyjne. Na owczarek.pl - również szukanie właściciela, Jedna z forumek, wrzuciła już jego foty na fb.

 Nie wiem, na ile tamte wątki są aktywne? Ja (oprócz "naszych" dziewczyn, najbardziej wierzę w skuteczność fb i owczarek.pl)

Link to comment
Share on other sites

Czyli ten: http://www.dogomania.com/forum/topic/3225-owczarki-niemieckie-do-adopcji-og%C5%82aszajcie-te%C5%BC-onki-na-wwwowczarkieu/

 

 

Tam raczej ogłoszenia adopcyjne. Na owczarek.pl - również szukanie właściciela, Jedna z forumek, wrzuciła już jego foty na fb.

 Nie wiem, na ile tamte wątki są aktywne? Ja (oprócz "naszych" dziewczyn, najbardziej wierzę w skuteczność fb i owczarek.pl)

Ale chyba też można spróbować...? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Onek spędził dzień bezpiecznie w warsztacie samochodowym w Łomiankach u znajomego znajomej znajomej. Dzięki ludziom od owczarków znalazł się dla niego dom tymczasowy w Warszawie, na 21.00 jedziemy przekazać go Pani. Baaardzo dziękuję za pomoc wszystkim, którzy zaangażowali się w szukanie dla niego miejsca, bez Was nie dałabym rady0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

RATUNKUUUUUU!!!!!!!

Marysia siedzi w samochodzie z OGROMNYM, pięknym, młodym ONkiem!!!!! Stał na środku trasy i ani myślał zejść. Dopiero gdy przed nim zatrzymał się TIR, łaskawie zszedł na brzeg drogi (pobocza tam nie ma). Marysia jechała na uczelnię, ale cóż było robić :(
Podjechała z nim do lecznicy - chipa nie ma...
Teraz wiezie go do Łomianek, do znajomego znajomej, ale może u niego zostać tylko do wieczora.

CO ROBIĆ!?!?!?!?!?!?

 

 

No wiem ale nikogo innego nie udało mi się na szybko załatwić do przetrzymania :(

To są dwa DT czy jak ?

Bo tu Nutusia pisze, że znajomego znajomej a Kejciu u kogo załatwiłaś ?

Chyba, że Ty jesteś ta "znajoma" hi :D

Może już póżno i nie kumam...ehh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...