Jump to content
Dogomania

Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Origami-7']Ten psiak bardzo szybko potrzebuje domku!!!![/quote]

Przepraszam nie sledzilam watku, z ostatnich postow wynika sytuacja dramatyczna, ale jak sie ma tytul do tej sytuacji, czy on datuje z okresu schroniskowego? hmmmmcz yjakis inny tytul, czy to uspienie to tez teraz?

Link to comment
Share on other sites

zaraz zaraz ja myślalam że on jest u Ulv-patrzę jednak że to tymczas-co jest do cholery-biorą psa w takim stanie-i po kilku dniach von? i "czas do środy bo inaczej uśpią" co to jest? to jest przestępstwo-co to zaudzie-i bardzo dobrze Visenna napisałąś-i tak dyplomatycznie-zbanowana? Daj spokój za prawdę? choc wiem z drugiej strony, że za prawdę zbiera się największe cięgi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Podnoszę kochanego dziadzia..[/quote]
niestety tylko tyle potrafisz:roll: a i jeszcze krytykować, niewiele robiąc dla zwierząt..zapomniałam dodać o Twoim ulubionym zajęciu w schronisku;) czyli siedzenie w biurze, jak inni wolontariusze sprzątają kupki w boksach;)..od tej chwili ignoruję Twoje zaczepki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Też teraz.Tzn okazało się, że Pająk ma zniknąć z obecnego DT, bo inaczej zostanie poddany eutanazji.Czas jest do środy.[/quote]
i tak się dziękuję kobiecie, która 2 tygodnie w DT opiekuję się chorym psem:shake:, wyjaśniam, że to nie Pani Ewa chce uśpić psa..tylko weterynarz uważa, że Pajączek się męczy, ma wyniszczające biegunki, jest podejrzenie źle pracującej trzustki...ale najlepiej krzyczeć...chcą uśpić psa...:shake:...strasznie to smutne, mam tylko nadzieję, że Pani Ewa tego nie zobaczy, bo stracę możliwość przechowywania u niej jamniczków przez zakompleksionych pieniaczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']nie no teraz to juz sie jakas mala wojna chyba zaczyna... kto wiecej robi, czyje wazniejsze...:(...tak nie mozna, to teraz nie wazne...[/quote]

Masz rację, dlatego dam sobie spokój z tłumaczeniem, bo jak widać nie dociera do niektórych, szkoda czasu i energii, którą lepiej można spożytkować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bea1']niestety tylko tyle potrafisz:roll: a i jeszcze krytykować, niewiele robiąc dla zwierząt..zapomniałam dodać o Twoim ulubionym zajęciu w schronisku;) czyli siedzenie w biurze, jak inni wolontariusze sprzątają kupki w boksach;)..od tej chwili ignoruję Twoje zaczepki.[/quote]

Tutaj trochę przesadziłaś... dzięki Adze bardzo dużo psów znajduje domy - i to jest jej ulubione zajęcie w schronisku, tak poza tym to wolontariusz w biurze przydaaje się, aby doradzić itd. Ale wiem jak to jest "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" - więc jak Aga naskakuje na Ciebie, to Ty musisz jej coś dopowiedzieć i w drugą stronę to samo ;) - tu nie ma żadnych podtekstów, że Ty nie masz 'racji', a Aga ma. Ja rozumiem w 100% Ciebie - Tobie leżało na sercu dobro Pająka i nie od Ciebie zależy jak postępuje p.Ewa - Ty na pewno myślałaś, że Pająk będzie tam bezpieczny... ale sytuajce życiowe są różne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Tutaj trochę przesadziłaś... dzięki Adze bardzo dużo psów znajduje domy - i to jest jej ulubione zajęcie w schronisku, tak poza tym to wolontariusz w biurze przydaaje się, aby doradzić itd. Ale wiem jak to jest "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" - więc jak Aga naskakuje na Ciebie, to Ty musisz jej coś dopowiedzieć i w drugą stronę to samo ;) - tu nie ma żadnych podtekstów, że Ty nie masz 'racji', a Aga ma. Ja rozumiem w 100% Ciebie - Tobie leżało na sercu dobro Pająka i nie od Ciebie zależy jak postępuje p.Ewa - Ty na pewno myślałaś, że Pająk będzie tam bezpieczny... ale sytuajce życiowe są różne...[/quote]
nie wyssałam tego z palca;)możesz być tego pewna.. ale ok..a co do Pajączka masz rację, nie mogłam tego przewidzieć...bardzo chciałam mu pomóc..ta sytuacja i mnie zaskoczyła.

Link to comment
Share on other sites

dalej nic nie rozumiem-lekarz wydaje opinię, że pies jest ciężko chory-trzustka nie pracuje, wyniszczające biegunki-nic się nie da zrobic-"rozumiem to" :roll: ale co ma do tego by tego psa zabrac-bo zostanie uśpiony?:crazyeye:
Gdyby było napisane w imieniu tej kobiety np."pies jest stale pod nazdorem lekarskim jego badania wskazują na przewlekłą chorobę trzustki etc. ogólny stan wyniszczenia chorobowego nie rokującego na jego poprawę" czy coś w tym rodzaju.....można to uszanowac i zrozumiec:-( -.....dalej jednak nie rozumiem co ma jedno z drugim:shake: ? Zabranie natychmiast psa "bo inaczej czas do środy"?:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']dalej nic nie rozumiem-lekarz wydaje opinię, że pies jest ciężko chory-trzustka nie pracuje, wyniszczające biegunki-nic się nie da zrobic-"rozumiem to" :roll: ale co ma do tego by tego psa zabrac-bo zostanie uśpiony?:crazyeye:
Gdyby było napisane w imieniu tej kobiety np."pies jest stale pod nazdorem lekarskim jego badania wskazują na przewlekłą chorobę trzustki etc. ogólny stan wyniszczenia chorobowego nie rokującego na jego poprawę" czy coś w tym rodzaju.....można to uszanowac i zrozumiec:-( -.....dalej jednak nie rozumiem co ma jedno z drugim:shake: ? Zabranie natychmiast psa "bo inaczej czas do środy"?:niewiem:[/quote]


Wyczytalam w wątku, że Pajączek stracił miejsce w DT, ponieważ Pani skomplikowała się sytuacja życiowa.:roll: To jest ten powód-tak przynajmniej zrozumialam
Proszę nie bierzcie sobie do serca przemyśleń oławskich lekarzy wet.
Potwierdzam, że potrafią zaszczepić psa przeciw wściekliźnie.

Link to comment
Share on other sites

O rany zżarło mi post:mad:

Jeśli chodzi o biegunki, to wg. Pani Ewy ustąpiły. Chora trzustka to jedynie spekulacja. Badania będą jak tylko Pająk wróci do Wrocławia.

Skomplikowała się sytuacja życiowa P. Ewy, związana z psami. Pająka chciał uśpić wet, ze względu na wiek, stan zdrowia ogólny i nieadopcyjność. P. Ewa robi wszystko, żeby Pająka chronić.

[B][COLOR=red]W środę Pajak przyjeżdża do Wrocławia. DT potrzebny wręcz upiornie!!!![/COLOR][/B]
[COLOR=red][/COLOR]

Jeśli chodzi o mnie to nie zamierzam nikogo oskarżac, po prostu jest mi przykro, że tak wyszło.

Beata- mimo całego szacunku jaki mam dla Ciebie, za to co zrobiłaś/robisz dla psów, uważam, że zachowujesz się co najmniej niegrzecznie- po pierwsze atakując Agę idiotycznymi oskarżeniami- wiesz, co, gdyby każdy robił tyle co ona dla psów!!! Sprzątanie boksów, taaak... a pomyślałaś, ile konkretnych istnień już uratowała, hę? Forsując np. odwleczenie terminu eutanazji, cudem załatwając psom bez szans DT, domy, wyjazdy?
Po drugie- nie podoba mi się "licytowanie"- dwa tygodnie opieki nad chorym psem, czy pięć. Czy rok.

P. Ewa wydaje mi się osobą odpowiedzialną,widać nie może się dalej zajmować psem i nie życzę sobie tu więcej żadnych wojen, osobistych ataków itp.

[B]Oświadczam, że każdy następny atak na inną osobę, szczególnie o tematyce nie związanej bezpośrednio z Pająkiem zostanie zgłoszony do moda.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']Wyczytalam w wątku, że Pajączek stracił miejsce w DT, ponieważ Pani skomplikowała się sytuacja życiowa.:roll: To jest ten powód-tak przynajmniej zrozumialam
Proszę nie bierzcie sobie do serca przemyśleń oławskich lekarzy wet.
Potwierdzam, że potrafią zaszczepić psa przeciw wściekliźnie.[/quote]

...ja tez potrafie zaszczepic psa przeciw wsciekliznie a nie jestem lekarzem weterynarii, to co jest z nimi? skad ich dyplomy?
przypuszczam ze to bylo tak...pani z DT skomplikowala sie sytuacja zyciowa ( ktos to bardzo ladnie napisal, moze ona ma jakis powazny problem po prostu, albo odwrotnie nic sie nie stalo) i nie moze dluzej niz do srody sie zajmowac Pajączkiem, nie ma gdzie go oddac, wiec pan weterynarz powiedzial, ze w zwiazku ze stanem zdrowia Pajączka proponuje go uspic...caly problem w tym, ze nie ma osoby, ktora by sie podjela opieki nad tą psiną...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']wiec ogolnie rzecz biorac uwazam ze atakowanie sie nawzajem i szukanie winnych ( a moze ich nie ma po prostu?) nie jest na miejscu, mamy tu wazniejszy problem...kto sie zaopiekuje Pajączkiem????!!!![/quote]
Dokłądnie- tu nie ma winnych, i nie powinno byc wzajemnych oskarżeń i animozji.

Napisz może, Agamilka, że Pajak nie ma się gdzie podziac, a ze względu na wiek i stan zdrowia spokojny dom jest dla niego jedyną szansą na życie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Piąty, a na razie czwarty jest Gucio, bo zamieszkała z nami Aga Visenna ze zwierzyńcem, co daje 2 osoby, 4 psy, kota,królika, szczura, [B][COLOR=darkred]"morświnkę"[/COLOR][/B] i 2 gołębie w nie za wielkim mieszkaniu...[/quote]

Ulv! Masz świnkę morską? Jaką świnkę? :crazyeye:
Czy to świnka Agi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...