Jump to content
Dogomania

Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....


ulvhedinn

Recommended Posts

No i ciocia ulv zbzikowała ze szczętem... miałam pojechać do schronu porobić fotki i zorientować się w sytuacji, a wróciłam bez fotek... za to z czymś, co chyba kiedyś było psem i na dokładkę z niedokotem;)

O staruszku psim napisała wcześniej Bea, no pisała, że wygląda rozpaczliwie, ale... to co zobaczyłyśmy... :placz: Kupka kości obciągniętych skórą, długaśne, przeraźliwie chude nóżki, chora skóra:shake: W sumie to psiak wyglądał, jakby własnie zamierzał wydac ostatnie tchnienie:shake:

No i zgadnijcie co zrobiłam...

Pajączek stary jest jak sam grzech. Średnio kontaktowy- o ile widzieć widzi, o tyle jest niemal głuchy. Chodzi jak połamaniec o ile w ogóle wstanie. No wstać to wstał- żeby zrobić kupę i znów śpi na posłaniu.
Ogólnie- rozpacz w ciapki, albo i gorzej...

Na razie jest u mnie ale pilnie i gwałtownie szukam innego tymczasu, bo jak wyjadę, to go przecież nei zabiorę... O ile się okaże że jest kogo ratować- jutro będą wyniki badań krwi (której pobranie było wyczynem na skalę światową, bo dziadzio Pająk chyba nie ma wcale ciśnienia...).

RATUNKU!!! Pomocy!!!
I zamknijcie mnie gdzieś gdzie nie ma psów, kotów, gołębi, szczurów itp....

EDIT:
Pająken ma nowy dom!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/473/image002ld1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/714/image006lo1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img456.imageshack.us/img456/8363/image008rj0.jpg[/IMG]

W rzeczywistości jest o wiele chudszy i naprawdę sprawia rozpaczliwe wrażenie psa, któy zaraz odejdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'] No i ciocia ulv zbzikowała ze szczętem...

RATUNKU!!! Pomocy!!!

I zamknijcie mnie gdzieś gdzie nie ma psów, kotów, gołębi, szczurów itp....[/quote]

Kochana moja, przecież zwariujesz bez tych swoich wariatów;)
A zreszta ile czasu wytrzymałabyś bez psów?????:hmmmm:
Ja po 12 godz.dyrzuże lece jak wariat do dziecka i psów:stupid:

Link to comment
Share on other sites

Pajączek śpi ciągle na posłanku, ale przynajmniej reaguje już jak wchodzę... Siku było znów, dość konkretne:evil_lol:
Kupiłam dziadziusiowi (wyceniony na 15 lat, ale może mieć i więcej, albo mniej w zależności od tego na ile był zaniedbywany...) Convalescence, zaraz zobaczymy czy mu posmakuje;)
Biedny na początku uchylał się od ręki, bał, a teraz nawet dał łepek do wydrapania i wyraźnie mu się spodobało...

Akcja "Oława" zależy w sumie od dwóch rzeczy- od skoordynowania z ciocią Beą i od wyników Pajączka...

Link to comment
Share on other sites

Pajączek jakby ciut żywszy- tzn. na mój widok poniósł łepek;) Apetyt ma, conavelescence mu smakował baaardzo- wszamał z wyraźnym zapałem:multi: Wydaje mi się że mógł byc kiedyś źle traktowany- na dotkniecie reaguje drgnięciem, wyraźną obawą i lekkim usztywnieniem, dopiero po chwili sie odpręża, jak widzi że to tylko głaskanie:-(

Aga pojechała z nim właśnie do weta, czekam z niepokojem na wyniki...

Link to comment
Share on other sites

Mamy wyniki!!!! Jest doobrzeee!!!! :multi: :multi: :multi:
Tzn. są odrobine podwyższone wyniki wątroby, ale nieznacznie a reszta w porządku:lol: Ogólnbie wszystko wskazuje na to, że za stan Pająka odpowiada człowiek, nie choroba:mad: wrrr.....
...."człowiek".... :angryy: :angryy: :angryy:


Zreszta Pajączek na spacerze bardzo się ożywił, nawet "pobiegał". Aha- i chętniej załatwia się na dworze niż w domu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...