Jump to content
Dogomania

Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cóż mogę powiedzieć.. mnie nie wzruszają publiczne oczernienia, (jak niektórych) bo nie robię tego co robię dla forumowej publiki, ale dla psów. Nie będę się bronić, bo uważam to za zbędne.. i po prostu nie interesuje mnie co niejaka Bea myśli o moich działaniach (w Schronisku jest widać na tyle często, żeby je ocenić.. szkoda, że ja widziałam ją tylko raz.. ale może schowała się za drzewem, albo pod biurkiem biurowym, obserwując z zaparciem moje obiboctwo? ..wszystko możliwe.. :evil_lol: ).Kończę 'starcie' tym oto akcentem :lol:

Ulv pojechała z Amberkiem do weta, trzymajcie wszyscy kciuki za jego zdrowie i za samą Magdę.Mam nadzieję, że będzie dobrze.. tym razem ku.. musi..

Link to comment
Share on other sites

przesyłajcie proszeę ten apel Ulv do Waszych znajomych:

Słuchajcie może znacie kogoś kto ulituje się nad zagłodzonym dziadziem?
Pająk:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75679&page=18&highlight=paj%C4%85k"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...t=paj%C4%85 k[/URL]

Zabrałam go a DT zdeklarował sie do opieki bezterminowe, nawet dożywotniej... Teraz nagle okazało się, że muszę do poniedziałku go zabrać, że chcą go uśpić...:placz: A ja nie mam gdzie- pokój osobny zajęty przez kota ratowanego z panleukopenii, Aga się zaraz wprowadza ze swoim psiakiem, a miejsce Pajączka zajęła juz starowinka Rudzia:placz:

Błagam, jeśli sami nie możecie pomóc, rozsyłajcie wiadomość!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']a KTO chce tego psa uśpić ,
przeczytalam caly wątek
i dalej nie wiem kto chce go uspić???[/quote]
z tego co kojarze to wet z Oławy , ale sądząc z wypowiedz dziewczyn nie jest to kompetena/y wet wiec Pajączka trzeba będzie zdiagnozować u jakiegos porządnego weterynarza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']z tego co kojarze to wet z Oławy , ale sądząc z wypowiedz dziewczyn nie jest to kompetena/y wet wiec Pajączka trzeba będzie zdiagnozować u jakiegos porządnego weterynarza[/quote]

ja zrozumiałam ze wet. z Oławy zaproponował ewent.uśpienie,
ale przecież pies nie jest jego
,i nie on decyduje!!
Z tego wszystkiego ja zrozumiałam
że Ulv i Agnieszka :crazyeye:
chcą go uśpić
a jednocześnie ratują przed uśpieniem:crazyeye:

czyli jedno wyklucza drugie:crazyeye: :crazyeye:



dlatego dalej nie rozumiem
tego
rozpaczliwego tytułu

kto go chce uśpić???

Link to comment
Share on other sites

O rany, ale się porobiło... :roll:

1.Pająka zaproponował uśpic wet z Oławy, gdzie aktualnie Pajak przebywa.

2.W środę wraca do mnie (bo oczywiście nie pozwolę, żeby wrócił od schroniska, a tym bardziej został uśpiony), ale -

3. -w tej chwili w domu są 4 psy, miejsca nie ma za grosz i co gorsza, zaczyna mi się bardzo napięty okres w życiu... Prawdę mówiąc zupełnie sobie nie wyobrażam, jak to będzie:shake:

4[B] DOM TYMCZASOWY POTRZEBNY STRASZNIE!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
O rany, ale się porobiło... :roll:
[B][COLOR=red]1.Pająka zaproponował uśpic wet z Oławy, gdzie aktualnie Pajak przebywa.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]2.W środę wraca do mnie (bo oczywiście nie pozwolę, żeby wrócił od schroniska, a tym bardziej został uśpiony), ale -[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]3. -w tej chwili w domu są 4 psy, miejsca nie ma za grosz i co gorsza, zaczyna mi się bardzo napięty okres w życiu... Prawdę mówiąc zupełnie sobie nie wyobrażam, jak to będzie:shake: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]4 DOM TYMCZASOWY POTRZEBNY STRASZNIE!!!!!![/COLOR][/B]
[COLOR=black][/[/COLOR]quote]
[CENTER]:help1: :help1: :modla: :modla: :Help_2: :Help_2:

[I]P.S. a u mnie Ulv by było "ciekawiej" Buła dostałą cieczkę-nici ze środowej sterylizacji[/I] :flaming: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...