Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

[quote name='Gazuś'] Docent na widok parasolek dostane nerwicy, histerii i dreszczy... [/quote]
heh skąd ja to znam... Irys (York) jak pada to ja musze iść bez parasolki bo sie jej boi i nie pójdzie nigdzie.. chowa sie do kąta zdaleka od parasolki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']URIA - i mam prośbę - jeśli zdarzyłoby się, że na naszym spacerku by padał deszcz NIE BIERZ parasolki :lol: Docent na widok parasolek dostane nerwicy, histerii i dreszczy...
Efekt mojego KOCHANEGO kuzynostwa, które (powybijałabym te dzieciaki, przysięgam) małego Doca straszyli parasolką... :-([/QUOTE]
Spoko branie parasolki na mazury to chyba wogóle pomylony pomysł - mam sztormiaczek:diabloti: Tofka też się cyka parasolek:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Karolina [/B]tak mi się spodobała jedna z twoich fotek Roniego, że zrobiłam av ;)
[IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8441/roni4wj.png[/IMG]

A tu kod:
[code]http://img47.imageshack.us/img47/8441/roni4wj.png[/code]


A ja się modlę, żeby jutro nie padało, bo jutro jadę na wystawę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delta'][B]Aleb[/B] na wystawe do Opola?
ja tez bede :)[/quote]
Szkoda, że tego postu wczesniej nie przeczytałam :(

Pogoda na wystawie była do kitu :roll: i z tego jestem niezadowolona, bo jak byłam własnie na ringu to lunęlo...
Ale za to szczęśliwa jestem z lokaty - III miejsce :)

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wróciłam z wystawy...
No cóż, doskonała jest, ale bez lokaty...
Pieses oczywyście jak zawsze przekochany,
ale ten weekend do najlepszych nie zaliczam z powodu niedzielno-wieczornich stresów.
Więcej w wystawowie.

Link to comment
Share on other sites

No jest jest...
Dzisiaj dzwoniłam do rodziny, na mazury, jak tam Doc...
Z ogonem nic się nie zmieniło :-(
A ja jak wróciłam do M-ka, to normalnie...
Dom pusty, bez psa. Wytrzymać nie można. Nie dziwię się, że ktoś kto raz miał psa, chce następne. Mój, chociaż go nie będzie do jutra zostawił taką pustkę w domu, że nie wytrzymałam i poszłam sobie na noc do Babci. A dzisiaj zaprosiłam Babcie i czterolotnia kuzynke do mnie :lol:
A za psiakiem baaaaardzo tęsknie, jak jutro go dorwę to wymiziam i poprzytulam jak nie wiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']

Z ogonem nic się nie zmieniło :-(
[/quote]
Zimny ogon to nie jest powazna dolegliwosc i przewaznie po 2-3 dniach znika..pewnie kapalas go przed wystawa co?
Może to być reakcja części gruczołów u nasady ogona lub też rodzaj skurczu mięśni.
[URL="http://thelabradorclub.com/library/coldwatertail.html"]http://thelabradorclub.com/library/coldwatertail.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Gazuś widziałam Doca dzis na pożegnalnym spacerku na pomoście widać, że ogonek mu zdrowieje i już wyżej go nosi - idzie ku lepszemu;) ale ty pewnie już masz psiaka w domu więc sama wiesz. Pędzę jutro oddać klisze do wywołania:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przeszło już w niedziele! :lol: Jak wróciłam z Bydgoszy to juz mnie merdający ogon powitał :lol:

A dzisiaj badania... Na łokcie, biodra i serduszko :lol: Trzymajcie kciuki.

Za tydzień robimy dokładne badania na trzustkę, wątrobę i nerki (z kału...No właściwie to kał pobierają z odbytu :roll: ) Morfologia i biochemia, żeby sprawdzić, czy wszytsko ok już są :lol:

Jeszcze bym chciała test optigena na oczka (ten z krwi... Bo dno oka już mamy), ale dla goldów opracowanego nie ma :-(

Link to comment
Share on other sites

:thumbs: :bluepaw: :bluepaw: - trzymamy kciuki i łapki!!;) Dzis jade w końcu oddać klisze więc już niedługo foty będą. A teraz uzbrojone w penisa wołowego jedziemy w odwiedziny do znajomego beagla na działke:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...