Jump to content
Dogomania

argo

Members
 • Content Count

  1,077
 • Joined

 • Last visited

About argo

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Converted

 • Location
  Łódź
 1. argo

  Debil z dobermanem na spacerze, grrrrrrr...

  [quote name='Patka']Argo Lilith jak spotyka yorka to takze do konca nie wie jak się zachowac - szybkie, zwinne, wlochate, małe - kot:) ale pachnie jak nie kot ;) najczęsciej stoi i patrzy :D a maluchy ja obszczekują :D generalnie lubi się w końcu pokrewieństwo teriery :wink:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Lilith :roll: :lol: , jak to sie wymawia? :D
 2. [quote name='Samba'][quote name='Arga']Ale co ja się będe przejmowac pazurem- po pierwszej cieczce czeka na sterylka i umieram ze strachu już teraz :)[/quote] A czemu czekacie do pierwszej cieczki? Mozna psice wysterylizowac przed.[/quote] [b]Samba[/b] Arga :D Popatrz , jak skonczyla sie rekonwalescencja Saby. Ciezko tak, jak inni, bedziesz przezywala moment podjecia decyzji, sama operacje a potem rekonwalescencje. Ale :D Popatrz czym, i jak :D zakonczylo sie to u Piki. Nooo. Nie umieraj ze strachu juz teraz. Zobaczysz :D , bedzie OK!eowo :D
 3. Własciwa terapia, przestrzeganie zalecen pooperacyjnych potrafią wiele. Gdy dodamy do tego troskliwą opieke opieke, to rany faktycznie goja się błyskawicznie. Bez śladu. :D :lol:
 4. [quote name='PIKA'] "rano" o [b]13[/b] :oops: to zanim się dobrze rozbudze to znowu ciemno się robi :-?[/quote] Znowu 13 :oops: Kuna. :x Mam nagła przerwę w robocie więc wykorzystam ten czas na powrót do domu i dotlenienie rudego. Siebie też. Jest okazja.
 5. [quote name='PIKA'][quote name='coztego'] Na spacerki ściągamy, bo chyba trudno by było go nie obsikać 8)[/quote] Te „państwowe” są tak skonstruowane, że suczka ich nie obsika :wink: Musisz to jakoś tak wymodzić w okolicy krocza, że w momencie, kiedy dziewczyna przysiada do sikania zakończenie przesuwa się bardziej pod brzuch, a że suka puszcza strumień sików „do tyłu” nie ma szans tego obsikać Saba obsikała tylko jeden kubrak, [b]ten pierwszy[/b], ale on przez te podarte tasiemki się troszkę zwichrował :lol:[/quote] I dlatego musiałaś dokupić nastepne. :wink: Tak? :D W dalszym ciagu brak jest zdjęcia Saby w kubraczku. :wink: :lol:
 6. [quote name='coztego'][quote name='Flaire']coztego, bo tę ściereczkę to trzeba było najpierw uprać, a dopiero potem z niej robić fartuszek :wink: [/quote] No wiesz! :evilbat: Czyściutka, wygotowana i wyprasowana ;) [quote] A jak Wam w końcu wyszedł ten fartuszek? Udał się?[/quote] Udał się nad podziw! :D Tylko pod szyją Kreska ma uszko (taki wieszaczek) i sobie to podgryza (muszę odciąć). No i suka ucieka jak tylko widzi fartuszek w moich rękach... Ale jak już uda mi się założyć to grzecznie w nim chodzi. ;) Na spacerki ściągamy, [b]bo chyba trudno by było go nie obsikać [/b]8)[/quote] Samo życie. 8) :wink:
 7. [quote name='Pika']Ooooooo witamy zachraniarkę – Moda I żegnamy zachraniarkę – Amatora [/quote] Dobrego nigdy za wiele. :D [b]Arga[/b] :D Kompletnie nie znam się na [i]wilczych pazurach[/i]. Więc nic o tym nie moge napisać. :D
 8. [quote name='Flaire'][quote name='aga_ostaszewska']Chyba bede probowala z tym Kongiem... moze poskutkuje 8)[/quote]Ątpię... ale spróbować - nie przeszkodzi. :wink:[/quote] :D [b]Nie przeszkodzi [/b] :lol: Wrecz przeciwnie :lol: :lol: .
 9. [quote name='Zachraniarka']argo a skąd Ty znasz mojego psa? :o :wink: :lol: [/quote] :lol: 8) :lol: :wink: [quote name='Zachraniarka']czy Wasze labradorki tez tak lubią innych ludzi? Bo Hugo strasznie lubi i ciągnie do każdego. ... czy jest możliwe by labrador był trochę groźniejszy ...[/quote] [b]Zapomniałaś, :o jak w czasie pewnego spaceru Twój lab pogonił tego, nooo...[/b] 8) :wink: :lol: :lol: A podczas dzisiejszego spaceru w lesie co i rusz trafiał się ktoś z psiurem na smyczy, i w ramch zwykłej :lol: grzeczności musiałem TEŻ to robić 8) :) Inaczej wręcz nie wypadało. :o
 10. [quote name='PIKA do Zachraniarki'] [b]Zachraniarka[/b] Witaj :bigok: I napisz coś o swoim piesku :lol: :lol: :lol:[/quote] Ja bym o Hugo mógł powiedzieć wiele :D , ale [b]Zachraniarka [/b]wie więcej. :wink:
 11. [quote name='PIKA'] [quote name='argo'][quote name='PIKA'][quote name='argo'] A wiesz co znaczy mKb ? :roll: :lol: [/quote] Nie 8) coś z kilobajtami? :oops:[/quote] Ciepło. :wink: To niepełna nazwa pewnego programu - mKb.32 ... tylko exe. gdzieś ... [/quote] [b]A do czego ten program?[/b] :oops:[/quote] :o :o :o :o Nie wiesz ? Do tworzenia ... różnych :lol: [quote]Tylko ciiiicho, 3D Studio MAX. [/quote] :roll:
 12. [quote name='PIKA'][quote name='argo'] A wiesz co znaczy mKb ? :roll: :lol: [/quote] Nie 8) coś z kilobajtami? :oops:[/quote] Ciepło. :wink: To niepełna nazwa pewnego programu - mKb.32 ... tylko exe. gdzieś się zagubiło. [quote name='Evelina'][quote name='argo'][quote name='Evelina'] [b]Samba[/b] [b]ma tak samo [/b]:angel: [/quote] DWIE tak samo? 2w1? [/quote]2z1 ? Skad mi sie takie mysli biora ? :oops: [/quote] [quote name='Evelina'][quote name='argo'][quote name='zachraniarka'] :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: [b]co ze mnie za Mod...[/b] :lol:[/quote] [color=blue]Labowy, labowy, labowy[/color] :lol: [color=blue]NASZ[/color] :D [size=1]... choć nie tylko[/size] :wink: :D[/quote]Cale szczescie, ze nie moj, bo [b]ja bym mu dala popalic za takie teksty na offie 8)[/b] [/quote] :o :hmmmm: :hmmmm: Off rządzi się szczególnymi prawami. Wiele rzeczy jest wręcz mile widzianych. I przeróżniaste teksty, i wpadający goście ... :lol: [quote name='carragan'][b]A nas kto jeszcze tu pamieta ?[/b] Chyba nie,bo [color=blue]przez pewien czas bylismy niczym w grobie [/color][img]http://amstaff.civ.pl/forum/images/smiles/ei24polegl.gif[/img] :wink:[/quote] [b]Jasne, że tak.[/b] :lol: [color=blue]A teraz odpukuję w niemalowane drewno.[/color] [b]Carr[/b] :D [color=blue]Nie kracz bo ... [/color] :wink: [quote name='Samba'][quote name='Samba'][quote name='argo'] [quote name='Samba']Teraz dopiero zauwazylam, ze Samba z emblematu gapi sie [b]wyczekujaco w ostatnia, blada lapke [/b]:lol: :lol: :lol: [/quote] Doczeka się. Tak ślicznie , wyczekująco na łapke patrzy, że z pewnoscią, niedługo ją wypatrzy. [b]Ależ będzie WTEDY BAL.[/b] :roll: :lol:[/quote] [b]Mowa.... Juz zbieram sily...[/b] :wink:[/quote] [/quote] Zbieraj, zbieraj i do dzieła. :lol:
 13. [quote name='Pika']jaka literówka ? :o Całe wyrazy poprzekręcane :roll: :lol: [/quote] Redundacja. 8) :o To wyrazów nie składa się z liter ? No ale ze skrótami różnie bywa. A wiesz co znaczy mKb ? :roll: :lol: [quote name='Evelina'][quote name='argo'][quote name='Evelina'][quote name='argo']Z preferencjami to różnie bywa. Najlepiej zdać się na spontaniczność i to nieuchwytne COŚ, [b]co powoduje zapalenie iskry[/b]. :wink: [/quote]A masz zapalki ? :oops: Nas w harcerzykach uczyli : jedna zapalka bez [b]papieru.[/b] :roll: [/quote]Ściernego? :roll: :wink: [/quote][b]Czyzbys w harcerzykach nie byl [/b]? :oops: Papieru [b]zadnego[/b] byc nie moze :roll:[/quote] Jasne, że byłem. Piękne testy zdawałem. Specjalności zdobywałem. Powoli ale ... jednak. A [b]papierki[/b] zawsze rzucałem do kosza. :D [quote name='Evelina'][quote name='argo']A gdzie są kandydatury Naszych Pań ? :D [size=1]... albo[/size] ? :roll: :wink: [/quote]Mojej nie ma :oops: [/quote] :hmmmm: :lol: [b]A jaka jest procedura zgłaszania?[/b] I gdzie ? Bo ja po topikach nie biegam i nie podglądam co i gdzie się dzieje. Więc nie jestem zbyt dobrze zorientowany w zawiłościach proceduralnych. [quote name='Evelina'][quote name='argo'][quote name='Evelina'] [b]Samba[/b] [b]ma tak samo [/b]:angel: [/quote] DWIE tak samo? 2w1? [/quote]2z1 ? Skad mi sie takie mysli biora ? :oops: [/quote] :hmmmm: A może? :hmmmm: 'Cały w tym ambaras aby DWOJE chciało naraz' :roll: [quote name='Samba']Teraz dopiero zauwazylam, ze Samba z emblematu gapi sie [b]wyczekujaco w ostatnia, blada lapke [/b]:lol: :lol: :lol: [/quote] Doczeka się. Tak ślicznie , wyczekująco na łapke patrzy, że z pewnoscią, niedługo ją wypatrzy. Ależ będzie WTEDY BAL. :roll: :lol:
×