Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

Witam
Piszę tego posta z nadzieją , że ktoś rozpozna przedstawionego na zdjęciu psa.Nazir (takzostał nazwany przez tymczasowych właścicili) jest mieszańcem ,najprawdopodobniej goldena. Znaleziony został ok 2-3 miesięcy temy w okolicach Olsztyna .Osoba , która zlitowała się nad błąkającym się , chorym psem zawiozła go do polikliniki weterynaryjnej w Olsztynie .Pies może mieć 5 może 6 lat . Nazir z pewnością nie był "bezdomny" od zawsze , przypuszczam , że dawny właściciel interesował się nim gdyż pies w lewej tylnej łapie wstawioną miał metalową płytkę ortopedyczną , co wskazuje na jakiś poważny uraz w przeszłości .W tej chwili pies jest w Olsztynie , pod opieką studentów weterynarii , przeszedł niedawno dość skąplikowaną operację usunięcia płyty.Mimo przejść pies ma się dobrze a jego charakter określiłbym jako idealny .Jeśli ktoś z bywalców tego forum poznaje Nazira i wie do kogo należał ,bardzo proszę o kontakt gg 5566214 lub maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/2168/dscn2004os2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3641/dscn2047sz2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A niczego nie chce jeść czy tylko suchej karmy?
Jesli chodzi o to drugie, to zawsze mozesz dawac psu jedzenie w porze karmienia, a jak nie zje, zabierac miske. Sam sie na pewno nie zagłodzi(oczywiscie zakładając, ze jest zdrowy) i przekona zapewne do karmy. :)

Link to comment
Share on other sites

w sumie to nie chce jesc głównie karmy na poczadku jak jej dodawałm czegos dobrego to jadła ale teraz to nie za bardzo. nie wyglada na chora ale moze faktycznie zrobie jej badania ale jakie krwi? z ty, odstawianiem tez próbowałam ale wtedy to potrafiła nie jesc cały dzien tylko pod wieczór cos skubneła ale malutko

Link to comment
Share on other sites

Moja goldenka jest niestety rozpieszczona pod kątem jedzenia, suchej karmy samejnie tknie chyba że naprawde zgłodnieje. Do karmy dostaje kurczaki serca indycze czasem wątróbki twarożek czasem zaleje sie rosołem.. Jak ma mięso top zawsze je zjada a suche zostawia :P

Link to comment
Share on other sites

Najpierw zrób badania ogólne krwi - morfologia + biochemia.
Jeśłi wszystko będzie w porządku- znaczy ze panna grymasi :cool3: . Aj eśli tak, to miskę z karmą na 15 minut- nie je to nic, zabierasz. Nie dosmaczasz niczym, bo rozpuści się jeszcze bardziej ;)
Może grymasić jeszcze przez kilka dni do kilku tygodni nawet- ważne, żeby się nie poddawać, NIC innego jej nie dawać poza karmą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Moja goldenka jest niestety rozpieszczona pod kątem jedzenia, suchej karmy samejnie tknie chyba że naprawde zgłodnieje. Do karmy dostaje kurczaki serca indycze czasem wątróbki twarożek czasem zaleje sie rosołem.. Jak ma mięso top zawsze je zjada a suche zostawia :P[/quote]


U nas nic się nie marnuje. Ma mięso- zjada je najpierw, później zagryza karmą. Miska zawsze zostaje pusta, obojętnie co by się w niej nie znalazło.
Ale przed chwilą była u nas burza!! Ciągle leje, podwórko mi zalało...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Do filmu szukam szczeniaczka max6 miesięcy i suni ok 2 letniej - mix Goldena retrivera z Łodzi bo film kręcony w Łodzi !! maja dublować głównego bohatera ( a bohater jest drobny dosyć dlatego sunia dublerka) terminy !4 sierpień- 14 wrzesień , ale one by miały po 1 dniu zdjęciowym Pomóżcie!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sluchajcie, mam pytanie:

Chcę kupic swojemu goldenowi kennel klatkę i nie wiem jaki rozmiar mam kupic. Szkoleniowiec mówi, ze nr 4 będzie będzie ok. Widziałam na oczy nr 4 i wydaje mi sie, że będzie za mała. Jonatan jest duużym goldenem. Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']sluchajcie, mam pytanie:

Chcę kupic swojemu goldenowi kennel klatkę i nie wiem jaki rozmiar mam kupic. Szkoleniowiec mówi, ze nr 4 będzie będzie ok. Widziałam na oczy nr 4 i wydaje mi sie, że będzie za mała. Jonatan jest duużym goldenem. Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie?[/quote]

Chm... Wydaje mi się (ale nie musisz tego nawet czytać, ja się na klatkach dla psów nie znam) że powinnaś kupić klatkę która będzie NA PEWNO dobra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']

Chcę kupic swojemu goldenowi kennel klatkę i nie wiem jaki rozmiar mam kupic[/quote]
ja bym kupila rozmiar 5 wymiary 106x71x81.
Na poczatku moze sie wydawac duza,ale przynajmniej bedziesz mogla z niej korzystac (a raczej pies:cool3: ) nawet jak wydorosleje.
Na allegro taka klatka to 270 zl
z reszta lepiej kupic za duza niz za mala,zeby pies jak podrosnie mogl sie w niej swobodnie obrocic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...