Jump to content
Dogomania

M&M&O&I

Members
 • Posts

  612
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Chorzów/Imielin
 • Interests
  moje psiaki ;*

Recent Profile Visitors

1168 profile views

M&M&O&I's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dwa psy, setera angielskiego i doga niemieckiego. Mieszkam w domu z ogrodem ale psy są razem z nami w domu.
 2. Ja czasami zerkam ale widzę że nikt zbytnio nie dba o forum, pełno spamu i ogólnie mało aktywne. A jestem tutaj od 2005.
 3. [quote name='simbik'] [IMG]http://www.manteufel.kylos.pl/szczenieta/miot c czar olbrzyma/galeria miotu c/celeborn/nd35celeborn_7mies.jpg[/IMG] CELEBORN Czar Olbrzyma vel Lech[/QUOTE] Wciąż mój ulubiony z tego motu :loveu::loveu:
 4. Nikt nie jedzie na sobotę i nie miałby miejsca dla mnie i setera?
 5. Pilne! zgłoszenia są do 10 maja a ja dalej nie mam transportu :(
 6. Szukam transportu na Cacib Kraków na sobotę, ja + seter angielski ! Mieszkam w Imielinie (koło Tychów) ale mogłabym podjechać gdzieś blisko.
 7. [quote name='gryf80']przecierałas psa foresto pod włos?[/QUOTE] jeśli to do mnie, to tak przecierałam, obróżka była dobrze przylegająca do skóry.. po miesiącu dalej wyciągałam z psiaka pełno kleszczy.. (to było w tamtym roku)
 8. masakraa z tymi kleszczami :( też nie wiem co wziąć.. foresto w ogóle u mnie nie działało :( chyba kupie obróżke kiltix + jakieś krople bo jako jedyne trochę działało
 9. jak dojechać na lotnisko? i z której strony jest wejście?
 10. wyżły miały błotnisty ring :) Mój seter po długiej przerwie od wystaw zdobył BOB'a, na finały nie zostałam.
 11. nieciekawie :/ powodzenia dla wszystkich jutro!
 12. super ten limonkowy rogz :loveu: ale raczej dla mojego anglika nie będzie pasowało :(
 13. ja mam nadzieje, że obędzie się bez śniegu i deszczu :( na razie prognozowana pogoda na 7.04 jest w zależności od portalu od 5-11stopni z niewielkim deszczem
 14. będę z moim s(w)eterkiem :evil_lol:
 15. [quote name='simbik']CELEBORN Czar Olbrzyma [IMG]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo dzieciaki c 4mies/DSC01711.jpg[/IMG] [IMG]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo dzieciaki c 4mies/DSC01753.jpg[/IMG] [IMG]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo dzieciaki c 4mies/DSC01763.jpg[/IMG] [/QUOTE] cudowny :loveu::loveu:
×
×
 • Create New...