Jump to content
Dogomania

Maleńkie Gacki mają wspólny , cudowny dom:):):)


ewu

Recommended Posts

A propos Pindolino :megagrin: ...moja córka jechała w niedzielę. W pewnym  momencie rozlega się głos: "drodzy pasażerowie, z okazji pierwszego przejazdu Pendolino mamy dla państwa niespodziankę. Jest ukryta pod jednym z siedzeń. TO MAGNES Z LOGO PKP!!! Szczęśliwemu znalazcy gratulujemy" :megagrin: . 

A potem był jeszcze konkurs...Ten, kto prawidłowo odpowiedział na pytanie (co ludzie chętniej w Warsie kupują: jajecznicę czy białą kiełbasę), dostał koszulkę. Z LOGO PKP! :megagrin: . Bareja, po prostu :megagrin:

 

Odpadłam :megagrin: :roflt: :roflt: :roflt: :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

A ja widziałam dzisiaj Gacki  :) do hoteliku u Makili pojechała Tina z krakowskiego schroniska i przy okazji zobaczyłam inne psiaki, które u niej przebywają. Niestety nie mam fotek, bo pogoda była kiepska i nie wyszły  :( Ale Gacki radosne, szczekliwe i podskakujące :) Powinny znaleźć super domek!!

Link to comment
Share on other sites

 

A ja widziałam dzisiaj Gacki  :) do hoteliku u Makili pojechała Tina z krakowskiego schroniska i przy okazji zobaczyłam inne psiaki, które u niej przebywają. Niestety nie mam fotek, bo pogoda była kiepska i nie wyszły  :( Ale Gacki radosne, szczekliwe i podskakujące :) Powinny znaleźć super domek!!

 

 

Oj zazdroszczę Ci :loveu:  A podchodziły do Ciebie, czy się bały?

Link to comment
Share on other sites

Raczej mnie obszczekiwały tylko :) Niestety nie byłam przy nich długo, a one były tylko na zamkniętym wybiegu a ja poza nim, więc ciężko mi powiedzieć, jak zachowują się do obcych gdy mają bezpośredni kontakt. W każdym razie gdy podeszłam bliżej to rozszczekały się jeszcze bardziej ;)

Zobaczę następnym razem, mam nadzieję, że już niedługo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...